Gdzie tanio kupić domenę i hosting?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: gdzie kupić domenę i hosting?

Postautor: radons » czwartek 28 sie 2014, 15:12

Dokładnie tyle samo zapłacisz w Hekko, które jest znane na rynku i działa od lat. A firma którą wskazujesz jest dla mnie raczej anonimowa.
Jak długo istnieją?
radons

Postautor: pampo » wtorek 09 wrz 2014, 15:21

Co do Hekko - korzystajcie z promocji. U nich teraz za przeniesienie konta hostingowego dostaje się pół roku hostingu za darmo. I to się opłaca. Tym bardziej, że oni sami zajmują się przenoszeniem plików - nam je przenieśli.
pampo

Postautor: batman » środa 24 wrz 2014, 07:18

A ile ten hosting kosztuje? Ja znalazłem firmę SuperHost, która ma hosting za 1zł/rok. Oczywiście to promocyjna cena ale jak dla mnie i tak jest bardzo atrakcyjna zwłaszcza, że firma czuwa nad serwerem 24/7 i cały czas się rozwija. Niedawno postanowiłem założyć swoją pierwszą stronę internetową i bez hostingu chyba się nie obejdzie.
batman

Postautor: bekos » czwartek 16 paź 2014, 15:32

Napisz ile hosting kosztuje normalnie, tj. za przedłużenie pakietu + domeny. Cena promocyjna nie ma żadnego znaczenia. W Hekko też masz do konta za 70 zł domenę PL za free.
bekos

Postautor: pampo » piątek 17 paź 2014, 15:30

Hehe... przecież w superhost przedłużenie PL kosztuje 100 złotych, mniej więcej tyle. To jest wyższa cena niż w tych firmach, które się reklamują w telewizji.
Skąd taka stawka?
pampo

Postautor: Niejaky » sobota 18 paź 2014, 13:49

Ja polecam http://mintshost.blo.pl oraz http://Biznes-Host.blo.pl bardzo tanio i solidnie :)
Niejaky

Postautor: bekos » poniedziałek 10 lis 2014, 10:36

Dokładnie. Również trzymam domeny w Hekko - jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości usługi to chyba lepiej się nie da. Nawet małe anonimowe firmy nie mają lepszych stawek.
bekos

Postautor: bejbol » poniedziałek 24 lis 2014, 16:18

Domena + hosting w Hekko kosztuje 70 zł czyli tak na prawdę śmieszne grosze. Prowadzę u nich serwisy od wielu lat, jak dotąd nigdy nie zawodzili. Duży plus za support i promocje - po prostu opłaca się przenosić.
bejbol

Postautor: enfrob » poniedziałek 01 gru 2014, 00:40

apollo pisze:Czytajcie za każdym razem zasady promocji - często dopiero w regulaminie można odnaleźć info, że przedłużenie kosztuje majątek, ale że zobowiązujemy się do przedłużenia domeny. Tak więc za każdym razem czytamy zasady umowy, wtedy wszystko będzie ok.

tu są dość proste zasady promocji hosting + domena za darmo http://www.cal.pl/domena-za-darmo
enfrob

Postautor: Dobka » wtorek 02 gru 2014, 21:07

Cal jest bardzo drogie. Tam przedłużenie domeny ponad 100 złotych chyba kosztuje, co nie? W Firehost płacę dużo mniej, a usługa jest bardzo wysokiej jakości, nie sprawia żadnych problemów. W zasadzie to domena z hostingiem kosztuje mnie ponad 100 złotych.
Dobka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie