Powiadomienia głosowe czy ktoś wie jaka jest ich skuteczność

Ogólne rozmowy o interesach.

Powiadomienia głosowe czy ktoś wie jaka jest ich skuteczność

Postautor: dak_kk » środa 15 paź 2014, 10:43

Prowadzę działalność gospodarczą w formie sklepu na Allegro, chciałabym zmienić branżę z handlu na usługi księgowe.Czy korzystając z wiadomości głosowych mam szansę skutecznie powiadomić swoich potencjalnych usługobiorców o usługach? Czy ktoś korzysta z TideTelco Voice Mailing (http://www.tidetelco.pl/produkty/polaczenia-wychodzace/voice-mailing)?
dak_kk

Re: Powiadomienia głosowe czy ktoś wie jaka jest ich skutecz

Postautor: Michał40 » sobota 18 paź 2014, 16:32

Witam. Ja również zastanawiam się nad TideTelco i szukam konkretnych opinii na ten temat więc jeśli ktoś coś wie będę wdzięczny za informacje. Wchodziłem na ten link: www.tidetelco.pl/produkty/polaczenia-przychodzace/infolinia jednak zastanawiam się nad wieloma czynnikami. Czy np. taka centrala działająca w chmurze jest trudna do obsługiwania? Jakie są koszty połączyć i przekierowań? Jak jest z przechowywaniem nagranych rozmów? Wszystko jest bardzo ważne, a powiem szczerze, że chcę wybrać jak najlepiej. Cena nie gra roli chociaż TideTelco zaskakuje przystępną ceną i to też mi się podoba. Proszę o informacje odnośnie tej centrali. Pozdrawiam
Michał40

Postautor: janko_muzykant » wtorek 28 paź 2014, 15:50

Czy chodzi o to, że dzwoni do mnie jakiś numer, ja odbieram, a tam sekretarka? Od razu się rozłączam, tyle o skuteczności :) Pozdrawiam.
janko_muzykant

Postautor: zuzia » czwartek 13 lis 2014, 20:30

Michał40 system w chmurze o którym piszesz jest podobny do tego obsługującego masową wysyłkę sms/mms, o którym czytałam kilka pozytywnych opinii. Jeśli wybierzesz usługę, która wprowadza nowe rozwiązania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym i naszych klientów to przy odpowiednich ustawieniach działa bez zarzutu. W tidemobile.pl jest chyba najwięcej, ze znanych mi, możliwości a przechowywanie danych jest zgodne z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Nie giną tez raporty, o zdarza się u innych. Poczytaj sobie o możliwościach i korzyściach systemu.
zuzia

Postautor: Aliraza84 » czwartek 18 gru 2014, 08:05

Poczytajcie o reklamie w 3d. Mówi wam coś 3dprint.com.pl ? Tam macie przykłady reklam 3d, reklamy statyczne kompletnie nie mają sensu. Jeśli reklama 3d jest odpowiednio zoptymalizowana to przyniesie solidne efekty, ale tak jak mówię - wszystko to wymaga dopracowania.
ali
Aliraza84

Postautor: destiny » niedziela 01 mar 2015, 14:11

A co ma reklama 3D do połączeń głosowych ? Co do tidetelco z pierwszego postu, chyba ta usługa również działa w chmurze. Tak przynajmniej zrozumiałem.
destiny

Postautor: zarzadzaj_gip » wtorek 29 wrz 2015, 09:49

Jeśli to działa w ten sposób, że po odebraniu słuchawki faktycznie słyszy się automatyczną sekretarkę, to wydaje mi się, że skuteczność jest mała, bo większość osób się rozłączy.
zarzadzaj_gip

Postautor: Kkluseek » środa 07 paź 2015, 23:51

Wydaje mi się, że bardzo mała, a skutek może być wręcz odwrotny, nie chciał bym, żeby dzwoniono do mnie bez mojej zgody.
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie