Jaki polecacie hotel na podróż biznesową

Ogólne rozmowy o interesach.

Jaki polecacie hotel na podróż biznesową

Postautor: command » wtorek 11 lis 2014, 17:19

Macie jakieś sprawdzone hotele, w których zatrzymujecie się podczas podróży biznesowych? Podzielcie się tym, gdzie warto wykupić pokój, a które miejsca raczej omijać.
command

Re: Jaki polecacie hotel na podróż biznesową

Postautor: owalny » środa 12 lis 2014, 13:24

ja często jest w krakowie w celach biznesowych i najczesciej zatrzymuje się tam w efekt express. hotel typowo przystosowany do wyjazdow biznesowych, bardzo dobre jedzenie, mozliwosc zorganizowania spotkania biznesowego. mi bardzo odpowiada :)
owalny

Postautor: adam497 » poniedziałek 27 cze 2016, 06:05

Ostatnio byliśmy na zorganizowanej konferencji firmowej w Rzeszowie w hotelu Hetman http://www.hotelewam.pl/623-hotel-hetman-rzeszow.html
Ładne miejsce, na sali konferencyjnej wszelki sprzęt do dyspozycji. Pokoje przestronne. Po szkoleniu skorzystaliśmy z siłowni.
Aha, dodam, że była z nami osoba poruszająca się na wózku i był pokój specjalnie dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
adam497

Postautor: meritum8 » wtorek 31 sty 2017, 15:06

Niedługo wybieramy się z kolegą do Wrocławia w sprawach biznesowych i szukamy noclegu wartego uwagi. Słyszałem, że Vanilla hostel jest w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo blisko centrum. Inny kolega również chwalił apartamenty jakie wynajmują, podobno bardzo komfortowe i oryginalnie urządzone.
meritum8

Postautor: Willana » poniedziałek 18 wrz 2017, 09:04

Blisko Łodzi mogę polecić Hotel Diament hotel-diament.com.pl. Bardzo dobra lokalizacja oraz idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych.
Willana

Postautor: ress » środa 27 wrz 2017, 12:07

Zależy w jakim mieście. Chyba każdy lubi trochę wypić i zabawić się po oficjalnej części, więc zależy gdzie jest umiejscowiony dany hotel, czy blisko rynku, czy gdzieś na przedmieściach. Cena mnie zwykle nie zraża, choć nie może być oczywiście bardzo zawyżona. Ogólnie przy wyborze hotelu kieruję się szczególnie tym, czy jest bezpieczny i czy posiada np. system kontroli dostępu w hotelu intelihotel.pl
Można być zapewnionym, że będzie z tym wygodniej i bezpieczniej oczywiście. ;)
ress

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie