Jaki sklep internetowy?

Ogólne rozmowy o interesach.

Jaki sklep internetowy?

Postautor: grzegorz_t » środa 18 mar 2015, 11:34

Witam, w najbliższym czasie planuje otwarcie sklepu internetowego w tematyce wędkarskiej. Przejrzałem różne oferty i na pewno zdecyduje się na sklep tworzony od podstaw przez profesjonalną firmę. Uważam, że moja wiedza nie jest wystarczająca abym zrobił to sam na tak wysokim poziomie. Nie wiem jednak na jaką firmę się zdecydować. Zastanawiałem się nad Positive-Power, wykonali dużo porządnych sklepów - http://www.positive-power.pl/products,showDetails,category,27,id,2,8apl.html i może ktoś coś wie o tej firmie? A może ktoś mógłby polecić mi jakąś inną firmę? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
grzegorz_t

Re: Jaki sklep internetowy?

Postautor: jedrzejczyk » wtorek 24 mar 2015, 11:02

grzegorz_t pisze:Witam, w najbliższym czasie planuje otwarcie sklepu internetowego w tematyce wędkarskiej. Przejrzałem różne oferty i na pewno zdecyduje się na sklep tworzony od podstaw przez profesjonalną firmę. Uważam, że moja wiedza nie jest wystarczająca abym zrobił to sam na tak wysokim poziomie. Nie wiem jednak na jaką firmę się zdecydować. Zastanawiałem się nad Positive-Power, wykonali dużo porządnych sklepów - http://www.positive-power.pl/products,showDetails,category,27,id,2,8apl.html i może ktoś coś wie o tej firmie? A może ktoś mógłby polecić mi jakąś inną firmę? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Myślę, że na start nie warto wydawać pieniędzy na budowę sklepu, tym bardziej, że nie masz jeszcze zbudowanej bazy klientów, która będzie Ci generować przychody. Na początku warto korzystać z takich platform jak Allegro, FairSquare, gdzie sklep masz darmowy. Dopiero, jak uzyskasz stałych kupujących pomyśl nad własnym. Oczywiście możesz zacząć od swojego sklepu, jednak musisz mieć sporo środków na jego promocję w sieci.
Krzysztof Jędrzejczyk
www.fairsquare.com/pl
jedrzejczyk

Postautor: Koralino » poniedziałek 06 kwie 2015, 22:46

Ja wybrałem http://www.webspread.pl. Bardzo przyjemny interfejs, nieduże opłaty, a można sklep zrobić po swojemu, a nie tak, jak narzucają nam zewnętrzni dostawcy.
Koralino

Postautor: jacekb90 » sobota 23 maja 2015, 19:44

Zobacz oferty właśnie jakiś gotowych platform, gdzie płacisz za gotowy produkt. Nie musisz od razu stawiać dedykowanego rozwiązania. Jest np. shoper.
jacekb90

Postautor: ulicafinansowa.pl » niedziela 24 maja 2015, 13:39

Jeżeli masz już fizycznie istniejący sklep wędkarski warto zainwestować w sklep internetowy. Jednak jeżeli chcesz dopiero zacząć działalność to drogi sklep może być złym krokiem na początek. Nie wiadomo czy uda Ci się zaistnieć na rynku a pieniądze stracisz.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Grecia11 » środa 27 maja 2015, 15:12

Myślę, że na start nie warto wydawać pieniędzy na budowę sklepu, tym bardziej, że nie masz jeszcze zbudowanej bazy klientów, która będzie Ci generować przychody. Na początku warto korzystać z takich platform jak Allegro, FairSquare, gdzie sklep masz darmowy. Dopiero, jak uzyskasz stałych kupujących pomyśl nad własnym. Oczywiście możesz zacząć od swojego sklepu, jednak musisz mieć sporo środków na jego promocję w sieci.[/quote]

Chciałabym poprzeć wypowiedź Twoją, bo rzeczywiście bez klientów strona nie będzie "zarabiała na siebie". Warto się przyjrzeć tej wypowiedzi. Jestem dopiero na etapie planowania biznesu ale jak będę wdrażać go w sieć na pewno będę miała na te wskazówki ;)
"Mówienie jest rzeczą głupców, mil­cze­nie – tchórzy, a słucha­nie rzeczą mędrców. " Zafón

[,_,_,]

Eko opał - Sek POL
Grecia11

Postautor: wojciech_m » poniedziałek 29 cze 2015, 10:14

Zgadzam się, działalność najlepiej zacząć od allegro, jak biznes okaże się niewypałem nie bedziesz żałować.
wojciech_m

Postautor: afaktury » czwartek 02 lip 2015, 19:52

Jeśli planujesz tylko testować swój pomysł na biznes, to dobrym pomysłem są różne platformy, gdzie można założyć sklep internetowy.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: Salomona » poniedziałek 06 lip 2015, 23:10

Też bym na początek nie inwestowała w dedykowane rozwiązanie, lepiej na początek skorzystać z gotowego rozwiązania, zawsze to zmniejszenie wydatków, których na początek zawsze jest dużo.
Salomona

Postautor: fuan » środa 08 lip 2015, 09:09

Ja bym się zdecydował na zlecenie tego profesjonalnej firmie. Kupujący coraz bardziej zwracają uwagę na bezpieczeństwo kupowania, nie chciałbym mieć problemów, że coś nie działa albo działa źle. Sklep można powiązać z allegro i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu.
fuan

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie