Jaki sklep internetowy?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Jaki sklep internetowy?

Postautor: Argix » wtorek 04 sie 2015, 09:30

Wszyscy piszą o tych profesjonalnych firmach i inne szemranki, ale skąd ma na nie wziąć ktoś pieniądze, kto dopiero zaczyna biznes? Rozumiem, przy przenoszeniu sklepu, który dobrze prosperuje, ale nie na początku. Pomijam fakt, że bardzo słaba ta szeptanka :P
Argix

Postautor: wojciech_m » sobota 15 sie 2015, 14:19

fuan pisze:Ja bym się zdecydował na zlecenie tego profesjonalnej firmie. Kupujący coraz bardziej zwracają uwagę na bezpieczeństwo kupowania, nie chciałbym mieć problemów, że coś nie działa albo działa źle. Sklep można powiązać z allegro i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu.

Takie rozwiązanie ma sens. Przedsiębiorców, którzy prowadzą sklep internetowy, zachęcam do przetestowania platformy serwersms.pl - system umożliwia masową wysyłkę wiadomości SMS z powiadomieniami o statusie transakcji, uwierzytelnienia, terminie dostawy towaru, może za jej pośrednictwem uruchomić, także płatności SMS.
wojciech_m

Postautor: tetermix » niedziela 16 sie 2015, 22:10

Zgadzam się kolegą powyżej. Profesjonaliści zrobią to najlepiej. Sam nie kombinuj, chyba że znasz się na tym świetnie ;) Ja się nie znałem dlatego zleciłem to informatykom :) Jeśli mogę to pochwalę, mam to oprogramowanie: http://win4win.pl/sklepy-internetowe/selly-shop-zalety/zty_tdq Jestem zadowolony, działa świetnie, abonament niski.
tetermix

Postautor: orzel85 » piątek 28 sie 2015, 11:00

Najpierw się zastanów, jakie masz potrzeby. Jeśli dopiero zaczynasz, jest to Twój pierwszy sklep, chcesz postawić na prostotę w obsłudze, intuicyjnośc, a zarazem funkcjonalności i wygląd sklepu, a dodatkowo nie masz tysięcy w portfelu na budowanie dedykowanego sklepu, to wybierz platformę sklepową. Osobiście korzystam z Shoplo.com - piękne sklepy, abonament miesięczny, co chwila nowości, których nie ma konkurencja, dbałość o klienta i pomoc w edukacji oraz generowaniu większej sprzedaży (a to chyba najważniejsze!).
orzel85

Postautor: eldzik » poniedziałek 06 mar 2017, 10:35

Z allegro jest ten problem, że chyba nie da się pozycjonować sklepu i pobierane są opłaty od sprzedaży. Myślę, że warto mieć jedno i drugie tzn. allegro i własny sklep
eldzik

Postautor: Djute » wtorek 16 maja 2017, 13:08

Z tego co wiem, teraz modne są platformy takie jak ta: platformaintegracyjna.pl które łączą nasz sklep z allegro, przez co prowadzimy sprzedaż w dwóch miejscach na raz, z poziomu przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Po za tym gdzieś czytałem że allegro kończy z pobieraniem opłat od sprzedaży itd. Co bardzo ułatwiałoby dodatkowy zarobek. Podejrzewam że koszt takiego systemu bardzo szybko się zwróci. Jeśli to że allegro zmienia trochę politykę działania okaże się prawdą, sam nawet postawię na takie rozwiązanie i otworzę dodatkowo sprzedaż na allegro. Każdy klient jest na wagę złota :)
Djute

Postautor: drimi » wtorek 16 maja 2017, 17:35

każdy sklep internetowy jest spoko :)
drimi

Postautor: Ajlar » piątek 19 maja 2017, 14:03

Sklep internetowy na pewno musi miec wdrozony jakis system platnosci internetowych - bez tego ani rusz. Ja stawiam na Tpay'a - bezpieczny, szybki, miedzynarodowy. Latwy w konfiguracji i dziala rowniez z darmowymi platformami. Do tego - obsluguje takze mikroplatnosci sms - co takze moze nam sie przydac.
Ajlar

Postautor: LatajacePaczki » wtorek 23 maja 2017, 10:25

System płatności czy też czytelny układ strony internetowej w sklepie- jak najbardziej i są to podstawowe sprawy, natomiast nie zapominaj również o tym aby nawiązać współpracę z firmą kurierska która szybko i bezpiecznie będzie dostarczać przesyłki prosto do klienta.
LatajacePaczki

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie