Szkolenia biznesowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Szkolenia biznesowe

Postautor: chroopka » sobota 22 kwie 2017, 21:12

Fajna sprawa, a w jaki sposób można się na nie dostać? Decyduje kolejność zgłoszeń? Trzeba pewnie śledzić na bieżąco?
chroopka

Postautor: Vera » wtorek 25 kwie 2017, 17:21

Tak, decyduje kolejność zgłoszeń, bo liczba miejsc jest ograniczona. Ja sprawdzam na początku miesiąca listę warsztatów na stronie Idea Banku i ich lokalizację, wybieram, które mi pasują i wysyłam tylko na nie.
Vera

Postautor: kubaha » czwartek 04 maja 2017, 11:44

sylwek pisze:u mnie w firmie takie szkolenia są często i w zależności od działu taka tematyka. Teraz wiem, ze dział sprzedaży ma mieć za jakiś czas konferencję w Grudziądzu w Ibis Styles to akurat pamiętam bo takie wiadomości w firmie się szybko rozchodzą każdy jest ciekawy hahah

widać, że firma dba o pracowników skoro wam organizują szkolenia jeszcze jak są sensowne to już ekstra. skoro macie w takich hotelach jak ibis styles to tym lepiej oni często mają bardzo dobrze wyposażenie czy sal konferencyjnych czy meeting roomy
kubaha

Postautor: Welmer » piątek 05 maja 2017, 11:57

Trzeba wybierać mądrze szkolenia, bo do najtańszych nie należą, a nie wszystkie są autentycznie przydatne.
Welmer

Postautor: chroopka » niedziela 07 maja 2017, 19:13

Welmer, no ale jak są darmowe jak te w Idea Hubach, to trzeba korzystać ;)
Dzięki, Vera, będę zerkać. Widzę, ze u nas mają np. 18 mają szkolenie z autoprezentacji, to mi się przyda obecnie najbardziej :)
chroopka

Postautor: Luneta » środa 24 maja 2017, 10:19

ja lubie czytać blogi branżowe. szkolenia oczywiście też są na plus ale nie zawsze mamy na nie czas czy kase, teraz zaczytuje się w blogi sprzedażowo-marketingwym melle.com/blog. Jest troche o pozyskaniu nowych klientów itd. Wiedza przydatna w każdym biznesie.
Luneta

Postautor: Welmer » piątek 26 maja 2017, 13:35

Przydałoby się jakieś solidne zestawienie tych branżowych blogów.
Welmer

Postautor: vika » poniedziałek 18 wrz 2017, 20:14

Na liście pomocnych szkoleń w biznesie powinno znaleźć się jeszcze, cykliczne wydarzenie, adresowane do kobiet prowadzących swoje biznesy.
Mam tu na myśli wydarzenie HR na szpilkach. Pierwszy dzień to konferencja, natomiast drugi to warsztaty. Kolejna, dwunasta już edycja odbędzie się w Bydgoszczy 28-29 września.
vika

Postautor: czarująca » środa 18 paź 2017, 08:55

A co sądzicie o wydarzeniu - Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017, które wczoraj się zakończyło? Ja jestem zachwycona wystąpieniem Andrzeja Blikle, członka honorowego Polskiego Towarzystwa Informatycznego,opowiadał o najnowszych modelach zarządzania firmami.
czarująca

Postautor: wiktoriamik » wtorek 24 paź 2017, 14:50

My byliśmy ostatnio na śląsku w hotelu Biały Dom w Paniówkach. Hotel jest przystosowany, ładna okolica, no jedno z najlepszych miejsc w jakich byłam do tej pory.
wiktoriamik

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie