Szkolenia biznesowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Szkolenia biznesowe

Postautor: Toczek » środa 04 maja 2016, 11:18

No to nawet nie wiedziałem że są taki szkolenia. Na pewno chętnie z nich skorzystam jeśli takie będą w moim miescie ;)
Toczek

Postautor: Magdeta » piątek 13 maja 2016, 08:57

Ja natomiast chciałabym polecić szkolenia biznesowe organizowane przez Grupę-Kreatywną, zapraszam na stronę grupa-kreatywna.pl :)
Magdeta

Postautor: Antoni9 » środa 10 sie 2016, 14:02

Różnego rodzaju szkolenia dla początkujących pracowników, menadżerów to świetna sprawa. Moja firma korzysta z usług PCE Polska, prowadzą bardzo ciekawe szkolenia, z wielu dziedzin. To prawdziwi profesjonaliści, wykładają teorię ale też głównie skupiają się na przekazaniu praktycznej wiedzy
Antoni9

Postautor: Vera » wtorek 30 sie 2016, 15:49

Ciekawa opcja, muszę zainteresować się bliżej szkoleniami biznesowymi, do tej pory z nich nie korzystałam.
Vera

Postautor: onatres » czwartek 01 wrz 2016, 10:25

Z tymi szkoleniami bywa różnie. Pamiętam, że uczestniczyłam na jednym i prowadzący no cóż... nie był utalentowanym nauczycielem.
onatres

Postautor: Otylia » wtorek 04 paź 2016, 12:04

To wszystko właśnie zależy od wiedzy prowadzącego i umiejętności jej efektywnego przekazania. Na pewno też istotne jest miejsce, jeśli szukacie fajnej miejscówki na zorganizowanie konferencji, to polecam hotel - http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia :)
Otylia

Postautor: Ted » czwartek 13 paź 2016, 07:42

Według mnie szkolenia biznesowe są bardzo potrzebne, choćby po to aby powiększyć swoje umiejętności. Nie raz człowiek staje przed możliwością wyboru nowej pracy, lecz ze względu na brak doświadczenia musi zrezygnować. Dzięki takim szkoleniom sprawa może wyglądać zupełnie inaczej. Tak było w moim przypadku, skorzystałem z usług Coach Development, gdzie zaproponowano mi odpowiednie szkolenia pod moje wymagania. Teraz pracuje w wymarzonej firmie, spełniając się zawodowo :)
Ted

Postautor: Grzegorz_Z » piątek 28 paź 2016, 20:41

Idealną propozycją dla dużych firm i korporacji jest "Docenić konflikt"
http://kontraktosh.pl/szkolenie/docenic-konflikt-komunikacja-nastawiona-wspolprace-firmie/
Nawet 100-150 osób może wziąć udział w tej grze, a chodzi o odpowiednią komunikację w firmie - pomiędzy pracownikami, jak i pomiędzy podwładnymi a szefostwem.
Grzegorz_Z

Postautor: Vera » środa 16 lis 2016, 19:54

Ja zainteresowałam się tematem warsztatów w Idea Hub, bo mogłam iść jako klient za darmo. Na początku listopada poszłam na "Women in Technology" i powiem wam, że podobało mi się. Zwłaszcza, że dotyczyło kobiet, które tworzą technologie lub pracują w tych tematach. Ogólnie fajne babki tworzą tą grupę. :) Czekam na kolejne szkolenia, bo liczba miejsca ograniczona, a żal nie skorzystać. :)
Vera

Postautor: Flowww » piątek 18 lis 2016, 12:38

U nas w firmie wszystkie szkolenia muszą być fotografowane, ponieważ jest to dokumentacja firmy i jest to w sumie fajny pomysł później na promocję. My współpracujemy domi-foto.pl, ponieważ jest to jedna z lepszych firm na rynku jeśli chodzi o taką fotografię. U was w firmie stosujecie taką dokumentację na szkoleniach?
Flowww

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie