Szkolenia biznesowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Szkolenia biznesowe

Postautor: Adriannaa » poniedziałek 28 lis 2016, 18:12

Miałam taki kurs w Poznaniu. Bardzo dobrze go wspominam. Transport był załatwiony od firmy Hera Trans, miejsce super i bardzo ciekawie prowadzone szkolenie. Bardzo dużo z niego wyniosłam.
Adriannaa

Postautor: Karolinaa.12 » czwartek 01 gru 2016, 14:50

Szkolenia zawsze są przydatne. Ja ostatnio byłam na konferencji w Dworku Wymysłów koło Kielc. Bardzo udana konferencja.
Karolinaa.12

Postautor: austachyKon » wtorek 06 gru 2016, 11:02

Ja również staram się jak najczęściej uczestniczyć w szkoleniach. Dzięki temu jestem cały czas na bieżąco z aktualnościami na rynku pracy. Szkolenie dotyczyło prowadzenia skutecznej rozmowy kwalifikacyjnej. Niedawno zacząłem pracę w branży HR, więc takie warsztaty były dla mnie strzałem w dziesiątkę. Co więcej,kurs prowadzony był z wielkim zaangażowaniem i pasją,co udzieliło się wszystkim uczestnikom. Szkolenie było prowadzone przez firmę http://cctraining.com.pl/.
austachyKon

Postautor: Krystyna344 » wtorek 24 sty 2017, 10:01

Szkolenia są bardzo istotne. Ja regularnie chodzę na takie szkolenia. Jak to każda kobieta mam problem co ubrać, ale sklep Caterina na szczęście pod ręką, więc tam zawsze znajdę coś odpowiedniego. Domyślam się, że nie tylko ja długo wybieram strój na takie eventy.
Krystyna344

Postautor: marek » środa 15 mar 2017, 19:42

my będziemy też organizować konferencje dla pracowników i znaleźliśmy nowe miejsce, dopiero otwierają w tym miesiącu. Jest to Ibis Styles w Grudziądzu i wygląda naprawdę dobrze. Mają mieć 4 sale konferencyjne i meeting- room także jeśli będą tylko wolne miejsca po otwarciu to planujemy się tam wybrać.
marek

Postautor: Welmer » wtorek 21 mar 2017, 11:37

Szkolenia to teraz podstawa wszędzie, większość firm stawia na rozwój pracowników, bo wiedzą, że im się to opłaca - naturalnie w dłuższej perspektywie. Ludzie szukający pracy też zwracają na takie rzeczy uwagę.
Welmer

Postautor: Vera » niedziela 26 mar 2017, 21:31

Jeśli chodzi o szkolenia, to na razie nie mam pracowników, ale rozwijam siebie. Byłam niedawno w łódzkim Idea Hubie na szkoleniu z zarządzania finansami we własnej firmie. Lubię z nich korzystać, jak dla mnie przydatne i w dodatku darmowe. :)
Vera

Postautor: Vitesky » piątek 31 mar 2017, 21:38

Darmowe szkolenia, ciekawa rzecz. A skąd można się dowiedzieć kiedy jakieś będą?
Vitesky

Postautor: sylwek » wtorek 11 kwie 2017, 11:59

u mnie w firmie takie szkolenia są często i w zależności od działu taka tematyka. Teraz wiem, ze dział sprzedaży ma mieć za jakiś czas konferencję w Grudziądzu w Ibis Styles to akurat pamiętam bo takie wiadomości w firmie się szybko rozchodzą każdy jest ciekawy hahah
sylwek

Postautor: Vera » czwartek 13 kwie 2017, 19:32

Vitesky pisze:Darmowe szkolenia, ciekawa rzecz. A skąd można się dowiedzieć kiedy jakieś będą?

Co miesiąc na stronie publikują kalendarz, a w nim wszystkie planowane szkolenia. Tu masz link ideabank.pl/idea-hub#kalendarz-wydarzen ew. zaglądaj u nich na facebooku, tam też zawsze aktualny wrzucają.
Vera

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie