Jakie polecacie biuro księgowe z Poznania

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Jakie polecacie biuro księgowe z Poznania

Postautor: adam rzuczkowski » wtorek 12 sty 2016, 15:37

Widzę że wskazujecie tutaj konkretne biura rachunkowe, ale które z nich możecie polecić jeśli chodzi o księgi rachunkowe? Jesteśmy na pełnej księgowości od kilku lat, całe mnóstwo papierów, aktualni wykonawcy sobie nie radzą. W sumie to żałujemy, że nie zerwaliśmy umowy od stycznia, ale cóż... Najwyżej jakoś to załatwimy, ale chcemy kogoś rzetelnego. Czy ktoś współpracował z tym Atoran na zasadzie ksiąg rachunkowych?
adam rzuczkowski

Postautor: kamabra » czwartek 14 sty 2016, 15:42

Na jakim okres z tym biurem podpisuje się umowę? Jest jakiś minimalny okres jej obowiązywania?
Mieliście jakieś opcje do wyboru?
kamabra

Postautor: antowik » piątek 15 sty 2016, 15:40

My mamy umowę podpisaną na rok, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, bo na takiej nam należało, ale czy to jest u niej standardowa umowa to ja nie wiem. My po prostu od razu konkretnie powiedzieliśmy jakie są nasze oczekiwania i na co jesteśmy w stanie się zgodzić. A że księgowa jest faktycznie profesjonalistką, to również nam zależało na tym, aby podpisać z nią umowę.
antowik

Postautor: testers » poniedziałek 18 sty 2016, 15:40

Najlepiej mieć miesięczny okres wypowiedzenia, tak dla bezpieczeństwa - nie wiadomo przecież jak Wam będzie szła ta działalność, co nie? Równie dobrze możecie szybko skończyć, ale to wszystko zależy od warunków jakie proponuje biuro. Być może dłuższa umowa oznaczać będzie korzystniejsze stawki.
testers

Postautor: exstudenciak » niedziela 21 lut 2016, 19:48

Nie wiem, na ile obiektywną ocenę można uzyskać pytając o coś takiego na forum. Ja tam korzystam z porównywarek internetowych, bo dają one lepszą gwarancję obiektywizmu, a już dla firmy kontrahentów szukam prawie wyłącznie przez aleo.com/pl/firmy i jak do tej pory się nie przejechałem (znalazłem choćby stałego dostawcę artykułów biurowych i firmę sprzątającą - a akurat księgowość mam dobrze prowadzoną od lat przez firmę Ratium).
exstudenciak

Postautor: Rysio77 » poniedziałek 22 lut 2016, 20:53

Przede wszystkim szukajcie dobrego i doświadczonego biura rachunkowego, sprawdzonego w bojach. Tylko takie ma niezbędne doświadczenia. Proste fakturki to potrafi robić każdy, ale np przy optymalizacji kosztów firmy itp to już trzeba wyższej szkoły jazdy. Taka prawda.
Rysio77

Postautor: Klaudia1232 » wtorek 23 lut 2016, 21:18

Moim zdaniem już na etapie zakłądania firmy trzeba myśleć o tym jak powinno wyglądać jej prowadzenie i optymalizacja kosztów. Jest wiele artykułów które o tym piszą w mniej i bardziej przystępny sposób. Jeżeli ktoś to interesuje to zobaczcie na http://sigmapartner.pl/artykul/jak-wyglada-samodzielne-prowadzenie-dzialalnosci-w-firmie/
Klaudia1232

Postautor: Rysio77 » środa 24 lut 2016, 15:39

Zajrzałem do tego co podesłałaś i zgadzam sie w 100%. Jeżeli ktoś jest laikiem to lepiej niech skorzysta z pomocy fachowców. Koszty tego są małe a z całą pewnością zwiększa się bezpieczeństwo swojego biznesu. To nie podlega dyskusji.
Rysio77

Postautor: Klaudia1232 » piątek 26 lut 2016, 21:50

Wiesz to czy to ta Sigma czy cos innego to jedno. Natomiast znam wiec podrzucam info. Można też zawsze skorzystać z jakiejś twardej literatury i tam poczytać o optymalizacji połączonej ze skuteczną polityką podatkową.
Klaudia1232

Postautor: Biuro Rachunkowe » niedziela 22 paź 2017, 20:10

Mogę polecic Biuro Rachunkowe Macieja Godlewskiego z Gdańska, prowadzą również ksieogowosc online.
Biuro Rachunkowe

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie