Jakie polecacie biuro księgowe z Poznania

Ogólne rozmowy o interesach.

Jakie polecacie biuro księgowe z Poznania

Postautor: gonsik » wtorek 03 lis 2015, 15:46

Potrzebne namiary na małą firmę. Do 100 dokumentów w miesiącu. Książka przychodów i rozchodów.
Zależy mi na kimś rzetelnym. W przypadku poprzedniego biura dochodziło do tego, że ja lepiej znałem przepisy niż jego pracownicy.
gonsik

Re: Jakie polecacie biuro księgowe z Poznania

Postautor: haros » środa 04 lis 2015, 15:45

Najlepiej przejść się po kilku biurach i pogadać, porównać cenniki. Na tej podstawie już coś tam wywnioskujesz. Uwierz mi, że różnica w podejściu do klientów również jest spora. I nie wierz w reklamy - fajnie jest mieć kogoś z rekomendacji, ale znajomych.
haros

Postautor: brokszan » czwartek 05 lis 2015, 15:43

Atoran - sprawdzone, bardzo dobre, profesjonalne, przynajmniej tak wyglądała dotychczasowa współpraca z nimi.
Przyjazna babka to prowadzi. A metoda podawana przez przedmówcę jest kiepska... 99 proc. będzie miało odpowiednie podejście do klienta, a wcale nie musi rzetelnie podchodzić do swoich obowiązków. Co innego wywiązywanie się z pracy, a co innego normalna rozmowa z klientem.
brokszan

Postautor: pampki » poniedziałek 09 lis 2015, 15:33

Ile w Poznaniu płaci się za rachunkowość na start? Mam na myśli nową działalność, tzn. zapewne dokumentów będzie bardzo mało. Oferta kierowana do firm. Jeśli w sumie będzie ich 20 przez miesiąc to wszystko. Oczywiście łącznie z kosztowymi. Jaki to będzie wydatek? Jakieś widelki istnieją?
pampki

Postautor: brokszan » czwartek 03 gru 2015, 15:46

W Atoran zapłacisz za to 150 zł - opłaca się. Pójdzie w koszty, odliczą Ci jeszcze dochodowy, to w sumie jakieś 120 zł Cię to będzie kosztowało. A jednak dzięki współpracy z biurem rachunkowym odpowiedzialność za rozliczenia biorą oni, w sensie biuro ma ubezpieczenie - jesteś zwolniony od ewentualnej odpowiedzialności.
brokszan

Postautor: hatalec » piątek 04 gru 2015, 15:24

Ale ktoś z Was miał tam prowadzoną pełną księgowość? Wszystko było ok?
Przyznam, że od czasu kiedy przeszliśmy na pełną księgowość, mam potężny problem ze znalezieniem kogoś, kto by profesjonalnie do tego potrafił podejść.
Przy kpir jakoś to wyglądało, ale teraz... Mieliście podobną sytuację? Może lepiej księgowość prowadzić wewnątrz firmy?
hatalec

Postautor: brokszan » wtorek 08 gru 2015, 16:06

Pewnie wygląda to bardzo podobnie. W sensie jakości realizacji. Ale najlepiej zawsze się spotkać, ewentualnie porozmawiać z innymi klientami. Nie sądzę, aby robiła wam problemy - w sensie rozmowy z innym klientem. Wygląda na to, że raczej rzetelnie podchodzą do tego co robią - wniosek znając kilku klientów. Ale najcenniejsze są jednak własne doświadczenia.
brokszan

Postautor: antowik » czwartek 07 sty 2016, 15:37

Dzięki. W sumie to po tych rekomendacjach wybrałem Atoran. Tzn. najpierw odbyłem spotkanie, sprawdziłem kim jest, doświadczenie, miałem okazję rozmawiać z dwoma klientkami. To dopiero 2 tygodnie współpracy, ale jestem zadowolony - nawet w okresie świąteczno-noworocznym, normalnie Monika odbierała telefon i radziła mi przy dylematach, których na koniec roku miałem mnóstwo. Wiem, że powinienem dać spokój, ale kogo mam pytać?
antowik

Postautor: trodal » piątek 08 sty 2016, 15:36

To się ciesz, bo w tej firmie, która mnie obsługuje, nikt nie odbierał telefonu. Mam nawet bezpośrednio numer do właścicielki biura, prywatny, ale tego również nie odbierała. A problem miałem dosyć poważny, właśnie rachunkowy. Patrząc na to, co piszecie, chyba nadszedł czas na zmianę księgowej. Za długo już u nich jestem i przestali mnie traktować na poważnie.
trodal

Postautor: tadals » poniedziałek 11 sty 2016, 15:45

Dzięki. Również pewnie z nimi podpiszę. Zakładam działalność od lutego. Trzy spotkania odbyłem - faktycznie Pani Monika wydaje się być najbardziej profesjonalna w tym gronie. Poza tym - podoba mi się to, co zobaczyliśmy w biurze firmy. Porządek we wszystkim. W innym widziałem kawę stawianą na fakturach i wkoło mnóstwo papierów porozrzucanych. Jak nad tym zapanować? Masakra.
tadals

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie