Tania pożyczka online dla nowej firmy

Ogólne rozmowy o interesach.

Tania pożyczka online dla nowej firmy

Postautor: yreks » poniedziałek 24 kwie 2017, 08:16

Jak w tytule. Jakie szanse na pożyczkę ma zupełnie nowa firma, której właściciel miał opóźnienia w spłacie kredytu?
Co istotne - to będzie jego pierwsza pożyczka. Dotychczas miał wyłącznie kredyty...
yreks

Re: Tania pożyczka online dla nowej firmy

Postautor: gaser » wtorek 25 kwie 2017, 08:12

BIK nie jest zazwyczaj sprawdzany. A co do pożyczki - kwestia taka, jaka jest wam potrzebna kwota. Np. w Boss Pożyczka masz dla firm nawet 10 tysięcy ze spłatą przez dłuższy okres. Zazwyczaj ogólnie na starcie dają niewielkie kwoty - w parabankach też ograniczają ryzyko.
gaser

Postautor: yreks » środa 26 kwie 2017, 08:16

Znalazłem. Pod względem poziomu kosztów faktycznie wygląda to imponująco - podobne wyniki widziałem w kalkulatorach kredytów w bankach. Tylko tam odpadaliśmy z góry ze względu na niespelnianie kryteriów. Dzięki za konkrety, w najbliższych dniach sobie to zweryfikuję, ale gdyby koszty były właśnie takie, to byłoby warto.
yreks

Postautor: gaser » czwartek 27 kwie 2017, 08:23

Pewnie kredyt w banku wyszedłby taniej, ale najpierw trzeba mieć zdolność. A to nie oznacza tylko czystego BIKu i dochodów. Dochody trzeba mieć od jakiegoś czasu, a umowę ważną na pewien okres. A przy pożyczce te wymagania są symboliczne.
gaser

Postautor: tukon » piątek 28 kwie 2017, 08:17

Banki w ogóle nie przyznają środków nowym firmom i tak jest już od dawna.
Firmy pożyczkowe? Też średnio chętnie, bo jednak nowa firma może zniknąć z dnia na dzień, szczególnie spółka, stąd też dziwi mnie, że ta cała Boss Pożyczka dała takie warunki. Docelowo faktycznie koszty są takie, jak w kalkulacji?
tukon

Postautor: kamperon » czwartek 04 maja 2017, 11:37

Pożyczka w stosunku do ofert konkurencji wychodzi zdecydowanie lepiej.
Znajdźcie kilka przykładowych ofert, sprawdźcie RRSO, porównajcie. Ważne są okresy spłaty, warunki oferty.
Przynajmniej ja niczego korzystniejszego nie widzę.
kamperon

Postautor: Welmer » piątek 05 maja 2017, 12:01

Moim zdaniem większość pożyczek jest niestety droga.
Welmer

Postautor: kamperon » poniedziałek 08 maja 2017, 08:21

Większość rzeczywiście jest droga - to potwierdzam, ale akurat w tym przypadku RRSO jest bardzo niskie, nawet zbliżone do tego, co dostaniecie w bankach. Mało która firma pożyczkowa daje naprawdę dobre warunki. W zdecydowanej większości przypadków koszty całkowicie są wysokie i nie ma opcji na długie okresy spłaty.
kamperon

Postautor: dawidd » piątek 12 maja 2017, 08:54

Regularnie korzystam z Color Credit. Dobra oferta, bo przy średniej zdolności kredytowej masz kontakt do naprawdę wielu inwestorów z całego kraju. Kilka uczciwych firm pożyczkowych poznałem nawet w mojej miejscowości. Podpisujesz normalnie umowę z inwestorem, nie z portalem. Nie ma też dziwnych opłat, konto za darmo. Jak dobrze wypełnisz wniosek to szybko ktoś się z tobą skontaktuje. U mnie to było jakieś 2 dni może.
dawidd

Postautor: danik » środa 17 maja 2017, 12:55

może pożyczka w sms365? korzystałem i jestem zadowolony. nie musiałem wypełniać stosu papierów, a mój wniosek szybko rozpatrzyli i przyznali pożyczkę.
danik

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie