Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Postautor: yakilos » piątek 22 wrz 2017, 20:29

Czy zatrudniacie biuro rachunkowe do prowadzenia swojej księgowości czy może robicie to samodzielnie ? Chętnie poznam opinie bo rozglądam się za takim sprawdzonym miejscem.
yakilos

Re: Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Postautor: genekk » środa 27 wrz 2017, 16:56

Ja korzystam tylko z biura stacjonarnego. Na początku próbowałem rozliczać się sam ale jednak to nie dla mnie - za dużo stresu i za duża odpowiedzialność. Może daj znać skąd jesteś to ułatwi sprawę.
genekk

Postautor: alicjaaa » czwartek 05 paź 2017, 22:22

Ja współpracuję od kilku lat z biurem doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Maja też drugą siedzibę w Sosnowcu. Działają na rynku już 20 lat więc to doświadczona firma. Zajmują się podatkami i kadrami. W papierach idealny porządek, śpię spokojnie a to chyba najlepsza rekomendacja :)
alicjaaa

Postautor: yakilos » niedziela 08 paź 2017, 11:33

ooo kadry też ogarniają ? zatrudniam 10 pracowników i taka pomoc w ogarnięciu tych wszystkich składek, rozliczeń i papierologii też by się przydała. Masz na nich jakiś bliższy namiar ?
yakilos

Postautor: alicjaaa » niedziela 08 paź 2017, 11:57

Tak ogarniają :) Ja też mam w swojej ekipie około 20 osób więc totalny kataklizm jak dla mnie. Na początku chciałam trochę ciąć koszta i sama starałam się te papierki ogarniać ale w końcu doszłam do wniosku, że zajmuje to za dużo czasu i energii :) Totalnie się w tym nie odnajduje więc ja robię swoje a o papiery dba kto inny i każdy jest zadowolony :)
alicjaaa

Postautor: chroopka » niedziela 08 paź 2017, 18:16

Ja bym się za samodzielną księgowość nie brała, nie znam się na tym aż tak dobrze, żeby brać na siebie taką odpowiedzialność. Ogólnie podzwoniłam trochę, popytałam i najbardziej mi się opłacało w tax care. Wzięłam abonament, bo wyszło taniej i niczym nie muszę już martwić. Większość spraw załatwiam przez internet i telefon, raz na jakiś czas podrzucam papiery do księgowej i to wszystko :)
chroopka

Postautor: yakilos » czwartek 02 lis 2017, 17:37

jestem już po pierwszej wizycie w biurze Kasprzyk i Niziołek i pierwsze wrażenie jest mega pozytywne :) od stycznia zaczynamy współpracę więc serdeczne dzięki za polecenie. Warunki finansowe, które mi zaproponowali bardzo mi odpowiadają :)
yakilos

Postautor: alicjaaa » piątek 03 lis 2017, 18:11

No to super, że Ci się spodobało i że się zdecydowałeś :) to fakt pod względem finansowym jest super - dla mnie najważniejsze jest to, że nie muszę już pilnować terminów, wysyłać deklaracji itd. Mogę skupić się na czymś innym a porządek w papierach jest jak należy :)
alicjaaa

Postautor: Kujawiak75 » poniedziałek 27 lis 2017, 13:49

Najlepsze biuro to biuro z polecenia. Ja osobiście korzystam z biura ksiegowego z polecenia i nawet udało mi się uzyskać rabat już na starcie - miesięcznie płace 500zł.
Kujawiak75

Postautor: Nowaczek12nowaczek » poniedziałek 27 lis 2017, 15:13

Ja i mój brat oddajemy nasze rachneczki do naszej zaufanej księgowej i też płacimy mniej wiecej po 600 zł i mamy i nie musimy się o nic martwić.
Nowaczek12nowaczek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie