Czy opłaca się kupno mieszkania na wynajem?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Czy opłaca się kupno mieszkania na wynajem?

Postautor: drozdobyx » środa 06 kwie 2016, 13:28

Moim zdaniem się opłaca, właśnie głównie żeby wynająć studentom więc najlepiej aby lokal był blisko uczelni
drozdobyx

Postautor: Radek49 » poniedziałek 11 kwie 2016, 07:47

Oczywiście, że się opłaca - osobiście znam osobę, która wykupuje a później wynajmuje mieszkania we Wrocławiu. Fakt faktem mieszkania nie są tanie, ale później spłacają się same.... Warto pamiętać, że najlepiej z wynajmem mieszkań w większych miastach, gdzie jest spora liczba studentów. Nie ma wtedy również obaw, że mieszkanie będzie stało puste. Zapotrzebowanie na wynajem przez studentów mieszkań jest bardzo duże, a nie każdy chce mieszkać w akademiku.
Radek49

Postautor: Toczek » poniedziałek 09 maja 2016, 10:52

No pewnie że się opłaca. W dzisiejszych czasach sporo młodych ludzi szuka atrakcyjnych mieszkań właśnie pod wynajem bo jest to bardzo dobre dla nich rozwiązanie i przede wszystkim wygodnie. Czytałem ciekawy artykuł w którym podobno Wrocław jest najbardziej atrakcyjnym miastem i to tam warto kupować mieszkania pod wynajem. Sprawdziłem parę ofert i dobrze wygląda to na <a href="http://promenadywroclawskie.pl/">http://promenadywroclawskie.pl/</a> A co Wy o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie i zapraszam do wspólnej dyskusji .
Toczek

Postautor: Truman » piątek 20 maja 2016, 12:30

Ja tak właśnie buduje swoją przyszłą emeryture. Teraz mam już jedno mieszkanie (wynajmuje studentom - trochę trzeba się natrudzić, ale narazie nie mogę wybrzydzać) i w planach następne jet :)
Truman

Postautor: zypolek » środa 01 cze 2016, 09:23

Łapcie przykładowe namiary - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/wroclaw
Sytuacja wygląda tak, że nawet mając kapitał na przeciętnym poziomie, można ustrzelić teraz fajną nieruchomość.
Nie zmienia to jednak faktu, że Wrocław dalej pozostaje miastem, w którym opłaca się inwestować.
zypolek

Postautor: e tam » środa 01 cze 2016, 15:34

Niby w nieruchomość zawsze jest warto inwestować ale czy studentów nie jest co raz mniej??
Za powiedzmy 4 lata nie będzie już tak łatwo o studenta, który weźmie byle jakie mieszkanie, wydaje mi się że za kilka lat wynajem nie będzie już tak opłacalny i właściciele mieszkań będą musieli sporo obniżyć swoje ceny wynajmu.
e tam

Postautor: SzukamPracy_pl » poniedziałek 25 lip 2016, 13:38

Mimo iż faktycznie studentów może być coraz mniej to moim zdaniem nieruchomość pozostanie niezmiennie dobrą inwestycją na lata. Wartość spada lub rośnie,a wynająć zawsze możesz powiedzmy mieszkanie i czerpać zyski. Jeżeli miałbym doradzać jakieś inwestycje to właśnie w nieruchomości.
SzukamPracy_pl

Postautor: alibaba » wtorek 20 wrz 2016, 22:10

sądzę, że wynajem mieszkań jest jedną z lepszych rzeczy, jaką można zrobić, żeby spłacić kredyt i potem cieszyć się nieruchomością. pieniądze z wynajmu w zasadzie same spłacają dług. a potem z wynajmu można nieźle sobie dorobić ;) mnie osobiście interesuje bardziej temat apartamentów pod wynajem turystom, też dobry dochód, marzy mi się sieć mieszkań na polskim wybrzeżu, coś w tym stylu http://www.apartamentyrowy.pl/ super miejsce, dużo turystów i kasa może płynąć z tego cały rok ;)
alibaba

Postautor: Lola_123 » czwartek 10 lis 2016, 15:07

Myślę, że tak jednak jest to pewne ryzyko. Ja współpracuję od dłuższego czasu z biurem nieruchomości vivapol.mazury.pl, ponieważ wspiera mnie też od tej formalnej strony, co jak dla mnie jest bardzo istotne.
Lola_123

Postautor: Wiki222 » wtorek 22 lis 2016, 14:57

Oczywiście, że się opłaca! Ale bez sensu współpracować z jakimkolwiek biurem, ponieważ sam jesteś w stanie wszystko ogarnąć, a biura tylko na tym zarabiają. Chyba, że jesteś bogaty, masz kilka mieszkań i nie masz czasu na zarządzanie nimi :D
Wiki222

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie