Porządny serwis aso Honda Warszawa

Ogólne rozmowy o interesach.

Porządny serwis aso Honda Warszawa

Postautor: MarekOl » środa 22 maja 2019, 13:44

Witam,
Chciałbym zapytać Was na jaki serwis aso warto postawić w Warszawie, jeżeli chodzi o auta marki Honda? Nie tak dawno się tutaj przeprowadziłem i szukam najlpeszych fachowców do swojego niespełna rocznego Civica, pomożecie?
MarekOl

Re: Porządny serwis aso Honda Warszawa

Postautor: DamianEr » czwartek 23 maja 2019, 10:01

W Warszawie na pewno godnym polecenia serwisem jest HondaPlaza z którego usług korzystam już od dłuższego czasu. Maja wysoki poziom obsługi klienta, do tego dbają o terminową realizację każdego zlecenia i co ważne też nie wyciągają z klienta ostatniego grosza. Dobrze jest wiedzieć praktycznie od razu jaka to będzie cena oraz co trzeba zrobić i ile całość potrwa.
DamianEr

Postautor: SebastianM » sobota 25 maja 2019, 10:32

Zgodzę się z odpowiedzią poprzednika, akurat z usług serwisu HondaPlaza korzystam przy swoim Civicu już od kilku ładnych lat. Zawsze sprawna realizacja, do tego bardzo dobre ceny i obsługa która jest w stanie dokładnie przedstawić zakres działań i w razie jak wyjdzie jeszcze coś już przy samej naprawie to od razu dają nam znać. Polecam i mam nadzieję, że również nie będziesz żałował!
SebastianM

Postautor: KubaT » poniedziałek 03 cze 2019, 09:32

No to i ja będę musiał ich sprawdzić, bo jednak z tego którego korzystam na ten moment nie jestem za bardzo zadowolony. Często trzeba wracać na poprawki, a i ceny też nie należą do najlepszych...
KubaT

Postautor: Welmer » wtorek 04 cze 2019, 13:41

KubaT pisze:Często trzeba wracać na poprawki, a i ceny też nie należą do najlepszych...

Bo w niektórych warsztatach prędzej coś popsują niż naprawią, albo naprawią jedno i popsują drugie.
Welmer

Postautor: MarekOl » piątek 21 cze 2019, 22:19

Dzięki wielkie za Wasze wskazówki! Mam nadzieję, że będzie to już dobry wybór co do odpowiedniego serwisu na długie lata i też odpowiednim stosunku jakości do ceny.
MarekOl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie