Inwestycja w ziemię?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Inwestycja w ziemię?

Postautor: blanka.win » wtorek 04 cze 2013, 08:54

wydaje mi się, że lepiej jest znaleźć jakieś atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż bo kupujący są bardzo leniwi i zamiast przekształcać grunty rolna na budowlane wola od razu zakupić taką działkę na której postawią sobie dom
blanka.win

Postautor: dirtydancer » czwartek 27 cze 2013, 09:59

Wyceniłam ostatnio nieruchomość dzięki stronie e-propertyrating.pl . Wszystko przebiegło pomyślnie, jestem zadowolona. Właśnie takie usługi ułatwiają życie.
dirtydancer

Postautor: kroter » piątek 09 sie 2013, 10:27

W dzisiejszych czasach inwestycja w ziemie wydaje mi się jednym z rozsądniejszych sposobów na ulokowanie i zainwestowanie pieniędzy.
kroter

Postautor: Reddie » poniedziałek 23 wrz 2013, 15:29

Poszukując różnych form inwestowania w ziemię i działki natknąłem się inwestycje w Chinach. Niby trochę inna bajka ale odpada cała zabawa z przekształcaniem działki. Wzmiankę znalazłem tutaj: http://interia360.pl/artykul/czy-w-pols ... adze,64169. Miał ktoś z Was styczność z tego rodzaju inwestycjami?
Reddie

Postautor: Nieznajomy122 » wtorek 22 lip 2014, 11:39

Nie warto w ziemie w Chinach, pamiętajcie, ze kupując ziemie wpłacacie nie mała kasę a w Chinach w razie jakiegokolwiek problemu raczej nie wygracie. W Chinach nie ma prawa spisanego jest jedynie zwyczajowe, sa dopiero pomysły kodyfikacji na wzór prawa rzymskiego ale i to jest odległe od dzisiejszych czasów. Jeśli nieruchomość to raczej w Europie, jauwazam, zelepiej kupić coś takiego:
http://www.iberiahome.pl/apartament-w-torrevieja-300-m-od-morza
Cenowo jest znośnie, mozna prowadzić wakacyjny wynajem, sa specjalne firmy co sie tym zamuja, w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć nazwy,poza tym zawsze mozna znaleźć tani lot do alciente i zaoszczędzić na wakacjach. Teraz w Hiszpanii. Jest spory kryzys, nieruchomosci tanieją ale jak sie skończy to w końcu zdrożeją, zarobisz podwójnie.
P.s jak macie wiecej kasy to coś godniejszego tez sie znajdzie:
http://www.iberiahome.pl/rodzinny-penthouse-w-pierwszej-linii-brzegowej-w-t

Z ziemia jest taki problem, ze wzrośnie lub nie - ruletka, a mieszkanie zawsze mozna wynająć - tam sezon jest dłuższy poza tym sylwester, święta itd...
Nieznajomy122

Postautor: Attyla » poniedziałek 28 lip 2014, 12:43

Inwestycja w ziemie w Polsce tez moze byc dochodowa ale cieżko moze byc upłynnić potem ta ziemie. Choć sadze, ze i to jest prostsze niz sprzedaz ziemi za granica, zwłaszcza w Chinach.
Attyla

Postautor: markiszon » wtorek 16 gru 2014, 11:30

Przy ziemi nie ma aż takiego ryzyka. Tutaj raczej niższych cen nie będzie, chociaż trudno przewidzieć w stu proc. reakcję rynku, może być bardzo różnie. Na pewno potencjał jest teraz spory, JARTOM posiada wyceny nawet na poziomie grubych tysięcy złotych. Cały czas jednak pytanie - kto potrafi wykorzystać takie nieruchomości pod biznes?
markiszon

Postautor: bolek000 » piątek 03 kwie 2015, 13:59

Ziemia to bardzo bezpieczna inwestycja, warta rozważenia - to na pewno.
Ja ze swej strony mogę Wam polecić inwestycję w grunta nad jeziorem. Sprzedaje je bezpośrednio firma Moje Miejsce, jak ktoś szuka możliwości ulokowania swojego kapitału, to jest to ciekawa i bezpieczna propozycja.
bolek000

Postautor: ulicafinansowa.pl » sobota 04 kwie 2015, 22:10

inwestycja w ziemię nie zawsze przynosi zyski. Dużo bardziej opłacalne jest kupno mieszkania pod wynajem.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Onyks » niedziela 19 kwie 2015, 14:21

Moim zdaniem to dobra inwestycja, ale bezpieczniej jest zainwestować w działkę budowlaną, choć pewnie będzie droższa to sam proces odrolnienia może trochę potrwać, a to będzia miało negatywny wpływ na szybkość realizacji naszej inwestycji i planów zabudowy. W każdym razie polecam poczytać prasę branżową na ten temat http://www.mgprojekt.com.pl/blog/dzialki-budowlane-odrolnienie-odlesienie :)
Onyks

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie