Inwestycja w ziemię?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Inwestycja w ziemię?

Postautor: karkosz » czwartek 15 paź 2015, 07:14

Inwestycje w ziemie tak samo jak w nieruchomosci sa zawsze bardzo oplacalne... ja ostatnio szukam wlasnie jakiejs fajnej dzialki, przegladam sobie ogloszenia na http://www.tyszkiewicz.pl/dzialki/sprzedaz i coraz bardziej mnie korci cos kupic :)
karkosz

Postautor: retrek » czwartek 07 sty 2016, 11:43

Wszystko róbcie w granicach rozsądku. Zwracajcie uwagę na stawki, ale przede wszystkim na logikę inwestowania. Bo jednak przede wszystkim potrzebny jest ku temu odpowiedni kapitał. Generalnie jednak warunki do inwestowania są doskonałe - od lat na rynku nie było aż tak dobrych stawek.
retrek

Postautor: Kkluseek » czwartek 14 sty 2016, 11:05

Ziemia jest zasobem ograniczonym, w związku z przyrostem ludzi w dłuższej perspektywie będzie towarem coraz bardziej deficytowym więc właściwie zawsze opłaca się inestować w grunty (oczywiście patrząc na długą perspektywę)
Kkluseek

Postautor: Dobry » poniedziałek 23 sty 2017, 15:31

Inwestycja w ziemię praktycznie od zawsze może się wiązać z ogromnym zyskiem, ale sporo można tez stracić, jesli wybierzemy niewłaściwą lokalizację. Dotyczy to oczywiście ziemi, jak i budynków. Moim zdaniem trzeba przejrzeć plany zagospodorowania przestrzennego bardzo dokładnie zanim dokonamy tak poważnej inwestycji.
Dobry

Postautor: Amaretto » środa 25 sty 2017, 11:08

Calkowicie sie z Tobą zgadzam. Większość z tych informacji jest oczywiście dostępna bezpłatnie w urzędach, ale warto je nanieść na mapy i ocenić potencjał każdej lokalizacji. Są do tego specjalne, które często same pobierają z baz samorządów odpowiednie dany, a następnie wprowadza się dane, które posiadamy. W tens posób można przygotować odpowiednie wizualizacje, dzięki którym wybór będzie prostszy i bardziej przewidywalny. Trochę jest o tym na arcanagis. myślę, że jeśli się tym tematem interesujesz, to z całą pewnością znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.
Amaretto

Postautor: kalafior » czwartek 26 sty 2017, 11:16

A jakiś konkretny artykuł polecasz z tej strony, bo sporo jest tam informacji, a ja bym właśnie szukał czegoś głównie, co dotyczy rynku nieruchomości.
kalafior

Postautor: Amaretto » czwartek 26 sty 2017, 16:23

Bez problemu znajdziesz takie informację u nich na stronie,bo mają fajną wyszukiwarkę, ale mnie najbardziezj przekonuje ten artykuł: arcanagis.pl/lokalizacja-lokalizacja-lokalizacja/ . Wszystko tu jest bardzo precyzyjnie opisane i na pewno można się na tym wzorować w swoim biznesie.
Amaretto

Postautor: maurycy » środa 08 lut 2017, 13:47

jeszcze lepiej nieruchomosci. z ziemią bywa różnie - fajna działka budolana, nagle ekolodzy znajda na niej motyla ostatniego na ziemi i pobudowane :P lepiej to wygląda z nieruchomosciami. tam juz raczej nikt ingerować nie morze. mój plan to fajny apartament w nadmorskich Rowach. jest tam takie osiedle Lubicz, typowo da turystów. będę wynajmował, ale też będzie to fajna baza wypadowa - sam też chętnie pozażywam trochę nadmorskiego jodu
maurycy

Postautor: Radoslaw » poniedziałek 10 kwie 2017, 21:05

Wiele osób zastanawia się nad zainwestowaniem w mieszkania, moim zdaniem równie dobry rozwiązaniem może być zakup gruntów rolnych, w sumie takie działki można później przekształcić w budowlane, da się na tym sporo zarobić, z tym, że trzeba się trochę orientować na rynku. Można też zdecydować się na współpracę z firmą typu Grunttozysk.pl która pomaga początkującym w inwestowaniu w ziemię, realizują cały proces przekształceń. Sądzę, że to dobra opcja.
Radoslaw

Postautor: Patrycjaa » czwartek 13 kwie 2017, 20:26

Mój znajomy inwestuje w grunty i bardzo sobie chwali, sądzę, że warto zainteresować się tematem, jeżeli macie zgromadzone oszczędności. Oczywiście w tym przypadku trzeba posiadać chyba większą gotówkę. Ostatnio czytałam, że nie ma nic pewniejszego w przedmiocie inwestowania jak inwestycja w grunty, podstawa to wybrać dobrą działkę, co może okazać się trudne.
Patrycjaa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie