restauracja - pomysl na biznes ?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Postautor: maszer » wtorek 07 kwie 2015, 15:15

w restauracji warto postawić na coś oryginalnego, zeby wyroznic sie sposrod innych lokali :) np. moj znajomy wprowadził u siebie system rezerwacji na http://pl.booking-please.com/ i bardzo dobrze się to sprawdza. klienci chwala sobie takie rozwiazanie
maszer

Postautor: zarzadzaj_gip » czwartek 17 wrz 2015, 17:29

Restauracja to dobry pomysł na biznes, pod warunkiem, że wiemy jak sprawnie nią zarządzać. Ułatwić nam to może odpowiednie oprogramowanie, dzięki któremu będziemy mogli zarządzać rezerwacjami, czasem pracy pracowników, rozliczeniem kas czy stanem magazynu. Twórcą takiego oprogramowania jest firma GiP, posiadająca ponad 20 letnie doświadczenie w branży HoReCa. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej: http://gip.com.pl/ Zapraszamy!
zarzadzaj_gip

Postautor: Waldta » czwartek 24 wrz 2015, 12:46

Restauracja to całkiem dobry pomysł na biznes, trzeba tylko mieć pieniądze, bo do tanich pomysłów nie należy;) samo wyposażenie kuchni to całkiem ładna sumka, wystarczy spojrzeć na ceny http://www.hybryda-gastro.pl/ a tu są jeszcze ceny bardzo dobre, do tego meble, towar i zbiera się dużo pieniędzy. Na początek można pomyśleć o czymś mniejszym jak kebab czy inny fast food, żeby nabrać doświadczenia;)
Waldta

Postautor: FilipWaniak » czwartek 24 wrz 2015, 18:50

Restauracja to dobry pomysł ale nie dla kogoś kto się w ogóle na tym nie zna. Zakładając restauracje warto pomyśleć o czymś, co ją wyróżni (może zrobić duży kącik dziecięcy i stworzyć z niej miejsce spotkań dla mam? itp)
FilipWaniak

Postautor: cannki » piątek 06 maja 2016, 22:32

ja myśle od jakiegos czasu o franczyzie foodtracka bo wpadłem na stronę http://crazypepe.pl/ i ich oferta mi się bardzo rozsądna wydaje, a mają lokalizację pod marketem i wydaje mi się że to bedzie ludzi przyciągać, jak uważacie?:)
cannki

Postautor: Truman » piątek 13 maja 2016, 14:10

Cześć, witam wszystkich :)

Ja prowadzę mały biznesik resturacyjny na głównym rynku w miasteczku, narazie sprawuje się na tyle dobrze, ze nie muszą dzwonić po Magde Gessler :D
Jak macie jakies pytania, to zapraszam na priv :) Oczywiscie raczej nie zdradze samej nazwy knajpki, ani nic z tych rzeczy, mogę za to powiedzieć, że zaraz otwieram drugą taką samą w mieście rodzinnym żony 8-) Mogę np. polecić przy zakładaniu takie biznesu, że warto wyposażyć kelnerki w takie przenośne kasoterminale (w sumie ja biore to stąd ipos.pl) , ten iPOS Duet dla każdej dziewczyny, zapewnia że nie tłoczą się przy ladzie i nie walczą o terminal płatniczy :D A, no i samo jedzenie jest ważne, jak jest do niczego, to najlepszy wystrój i atmosfera nie wystarczą :D

pozdrawia
Truman

Postautor: gudek » czwartek 18 sie 2016, 20:09

restauracji jest dosyć sporo, więc trzeba dobrze przemyśleć kuchnię jaka będzie serwowana i fajnie urządzić lokal. Wiem, ze na jesień w krakowie organizowane będą targi wyposażenia hoteli i gastronomii Horeca, może warto się tam wybrać żeby zobaczyć takie są teraz trendy ;)
gudek

Postautor: karlik » wtorek 04 kwie 2017, 13:23

Według mnie jest to dobry pomysł na biznes, ale trzeba się liczyć z dużym nakładem finansowym i mnóstwem pracy. Zarządzanie nie jest proste, ale na szczęście są takie programy jak Gastro POS. To system POS, dzięki któremu można nie tylko prowadzić szybką sprzedaż, ale też ułatwić pracę w wielu działach. Zdecydowanie polecam
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: adamsisk » środa 05 kwie 2017, 21:07

Żeby działać w gastronomii to trzeba mieć łeb na karku i końskie zdrowie.
adamsisk

Postautor: LatajacePaczki » wtorek 23 maja 2017, 10:26

T o racja, natomiast też pamiętajmy o tym że trzeba spełnić szereg wymogów ( sanepid, lokal itd) aby w ogóle myśleć o restauracji. Moim zdaniem to dosyć ryzykowny i bardzo stresujący biznes.
LatajacePaczki

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie