Konferencje pod Warszawą

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Konferencje pod Warszawą

Postautor: smichalek1 » poniedziałek 05 sty 2015, 13:15

Również mogę polecić Rest - duża sala, wysoki standard, wszystko na prawdę mega dopracowane, wygląda elegancko i gustownie. Swoje robi również zarządzanie, organizacja, a także bliskość centrum miasta. W tej okolicy raczej trudno o coś o choćby zbliżonym standardzie za podobne pieniądze.
smichalek1

Postautor: markiszon » poniedziałek 12 sty 2015, 12:59

Świetne miejsce, Rest jest dopracowany, dobrym krokiem było wprowadzenie centrum odnowy, mieliśmy go w cenie noclegu. Sala konferencyjna faktycznie dopracowana, wszystko w bardzo wysokiej jakości. Generalnie - zdecydowanie dopracowane miejsce.
markiszon

Postautor: basita » czwartek 30 kwie 2015, 20:24

Od siebie dodam warszawski obiekt, bo wydaje mi się, że pod Wawą trudno o taki. Mowa o Cantrum MT POLSKA, które moim zdaniem jest ekstra dostosowane do eventów biznesowych dla dużego grona odbiorców. My mieliśmy tam szkolenia, tutaj więcej info o obiekcie na jego stronie: centrummtpolska.pl Moje wrażenia były bardzo pozytywne, super infrastruktura, miejsce w dobrej lokalizacji. Catering był też spoko :)
basita

Postautor: kampociak » czwartek 18 cze 2015, 07:18

Absolutnie nie ma żadnych problemów ze znalezieniem miejsca pod konferencję, zobaczcie to - http://www.konferental.pl/ Można to zrobić w byle lokalu i wynająć sprzęt. Wiadomo - większość wiekowych sal konferencyjnych posiada jednocześnie wiekowy sprzęt - nie ten standard. Tak więc nawet łatwiej będzie zorganizować spotkanie na poziomie mając sprzęt z zewnątrz.
kampociak

Postautor: Dukanek » sobota 27 cze 2015, 20:29

Akurat pod Warszawą może to i dziwne, ale miejsc brakuje, bo wszyscy się skupiają raczej na centrum. Z drugiej strony jakby ktoś zdecydował się oddalić odrobinę od Warszawy to można znaleźć już bardzo fajne lokalizacje ze znanych mi, które mogę polecić do organizacji konferencji na pewno Hotel Sułkowski który leży nie tylko w fajnej okolicy bo nad jeziorem to ma doskonale przygotowane sale zarówno do imprez typu indoor jak i outdoor w zasadzie nie bardzo jest się tam do czego przyczepić. Szczególnie fajne miejsce na duże konferencje lub takie kilku dniowe. Bo jest co robić kiedy jest czas wolny. Można więcej poczytać bezpośrednio tutaj - http://www.hotelsulkowski.pl/konferencje
Dukanek

Postautor: basita » poniedziałek 29 cze 2015, 20:35

Ja osobiście stawiam na Warszawę. Konferencja sama w sobie trwa zazywczaj 1-2 dni i nie ma co kryć, że lokalizacja ma znaczenie. Musi być blisko dworca, lotniska itp. A nie gdzieś, gdzie się nie dojedzie bez auta. Jednak wielu ludzi przemieszcza się PKP, samolotami, np. kiedy przyjeżdżają/przylatują z Krakowa czy 3miasta. W samej Warszawie najlepszą moim zdaniem miejscówką pod eventy tego typu jest Centrum MT POLSKA, http://www.centrummtpolska.pl. Dlaczego? Super położona, świetne zaplecze eventowe, renoma miejsca, które słynie z targów i konferencji. A jak ktoś ma ochotę skoczyć na drinka lub saune po konfie, to miejsc w Wawie pod dostatkiem i świetnie można to połączyć :)
basita

Postautor: Wacław8 » wtorek 21 lip 2015, 19:50

Wszystkie podane przez was miejsca są bardzo ciekawe, nie zapomnijcie jednak zadbać o dobry catering, bez tego żadna konferencja nie może być udana :) Polecam bardzo renomowaną firmę - Powozownia, zajrzyjcie na ich galerię http://www.powozownia.pl/galerie/katering-galeria/ ,specjalizują się we wszelkiego rodzaju imprezach oraz eventach, mają dobre zaplecze i ogromne doświadczenie :)
Wacław8

Postautor: marianna » czwartek 30 lip 2015, 18:15

basita pisze:Ja osobiście stawiam na Warszawę. Konferencja sama w sobie trwa zazywczaj 1-2 dni i nie ma co kryć, że lokalizacja ma znaczenie. Musi być blisko dworca, lotniska itp. A nie gdzieś, gdzie się nie dojedzie bez auta. Jednak wielu ludzi przemieszcza się PKP, samolotami, np. kiedy przyjeżdżają/przylatują z Krakowa czy 3miasta. W samej Warszawie najlepszą moim zdaniem miejscówką pod eventy tego typu jest Centrum MT POLSKA, http://www.centrummtpolska.pl. Dlaczego? Super położona, świetne zaplecze eventowe, renoma miejsca, które słynie z targów i konferencji. A jak ktoś ma ochotę skoczyć na drinka lub saune po konfie, to miejsc w Wawie pod dostatkiem i świetnie można to połączyć :)

Miałam przyjemność być na kilku eventach w MT POLSKA i muszę powiedzieć, że zawsze było profesjonalnie :) Oczywiście duża w tym zasługa poszczegolnych organizatorów, ale jednak obiekt sam w sobie naprawdę godny uwagi!
marianna

Postautor: dimroku » środa 28 paź 2015, 10:04

A co robicie z cateringiem na takich spotkaniach? U nas ostatnio były zamawiane owoce do biura i naturalne soki z jabłek z Take a Fruit. Było to przy okazji dużego szkolenia, które organizowała nasza firma. Powiem Wam, że goście byli zachwyceni. Takie owoce i soki są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, a ludzie to doceniają.
dimroku

Postautor: karodeks » poniedziałek 23 lis 2015, 11:52

Proszę tutaj - http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/naglosnienie
Generalnie zasada jest taka, że konferencja ma być pod każdym względem dopracowana, więc należy każdy element dobrać tak, aby spełniał oczekiwania. Będą to rozwiązania byle jakie, to wtedy i odbiór będzie negatywny.
karodeks

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie