Konferencje pod Warszawą

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Konferencje pod Warszawą

Postautor: Businesswoman » niedziela 30 paź 2016, 13:57

Ja za jakiś czas będę organizowała szkolenie w Warszawie i staram się już planować wszystkie ważne elementy. Mam już hostessy z Hostessbooking bo już nie pierwszy raz z nimi współpracuje i jak dla mnie są najlepsi,a teraz szukam odpowiedniego miejsca. Ktoś mógłby mi doradzić gdzie warto zorganizować szkolenie w centrum Warszawy? Będę wdzięczna ;)
Businesswoman

Postautor: korpo » poniedziałek 07 lis 2016, 14:38

cskjupiter.eu ma wiele sal i świetna lokalizacja. Do tego można wziąć catering więc nie musimy się tym martwić. Myślę, że warto spojrzeć na to miejsce.
korpo

Postautor: kodor » poniedziałek 14 lis 2016, 10:39

Jeśli chodzi o standard, stawki, wszystko na najwyższym poziomie, zresztą wystarczy że sami sobie zerkniecie na http://www.hphotel.pl/
Macie tam całość podaną na tacy. Całość idealnie wyposażona, kilka różnej wielkości sal, porządna kuchnia, kadra, która pilnuje, żeby wszystko było w porządku.
No i również dużą różnicę robi również lokalizacja - bliskość lotniska czy starego miasta, ale to już kwestia taka, jak ma wyglądać wasza konferencja.
kodor

Postautor: olaff884 » środa 11 sty 2017, 16:47

Nie znam w Warszawie żadnego konkretnego miejsca, ale z pewnością dobrym wyborem będzie ośrodek konferencyjny, albo jakiś elegancki hotel z salą konferencyjną. Warto zajrzeć na saleilokale.pl - w bazie jest tam kilka tysięcy obiektów z całego kraju (ze zdjęciami i szczegółowymi informacjami), w tym z Warszawy, także znalezienie odpowiednio lokalu zajmuje na tym serwisie kilka chwil.
olaff884

Postautor: heweea » czwartek 23 lut 2017, 18:06

Moja firma ma własną sale konferencyjna i sami organizumey szkolenia czy konferencje, bez konieczności wynajmowania pomieszczenia. Jedynie z zewnątrz zamawiamy catering z Warszawy, cennik możecie znaleźć na stronie firmy Pogotowie Kulinarne. Firma dostosowuje posiłki indywidualnie do zamówienia - można wybrac dania kuchni polskiej czy europejskiej, wszystko zalezy od tego co chcemy mieć. Dania sa zawsze bardzo estetycznie podane, ładnie wykończone i wyeksponowane a co najwazniejsze smaczne i swieże.
heweea

Postautor: bombers » wtorek 14 mar 2017, 10:31

Sala w hotelu Holiday Park. Chyba nawet pojawiała się w tym temacie. Świetny standard, wszystko dopasowane pod każdym względem, smaczna kuchnia, kilka różnej wielkości sal. Przynajmniej z naszej perspektywy zdecydowanie polecam - byliśmy tam dwukrotnie jako goście. Korzystaliśmy z noclegu. Na pewno dużym plusem jest bliskość starego miasta i lotniska, ale to oczywiście kwestia taka jak docierają goście i jak zamierzają spędzać wolny czas.
bombers

Postautor: xanti » niedziela 02 kwie 2017, 07:31

Businesswoman, to zależy od ilości osób na Twoim spotkaniu. Od pewnego czasu współpracuję z omnioffice.pl - głownie korzystam z usług biura wirtualnego. Oferują oni też wynajem sal konferencyjnych - są bardzo dobre na moje potrzeby niewielkiej działalności i spotkań do 12 osób. Odpowiadają mi atrakcyjne ceny i w pełni wyposażone sale. Tak jak piszę, na potrzeby mojej niewielkiej działalności jest to najlepsze rozwiązanie. Jeśli natomiast potrzebujesz większej sali dla większej liczby osób, nie przerażają Cię też wysokie koszty, możesz rozejrzeć się za salą w hotelu.
xanti

Postautor: marlenawoltosz » poniedziałek 26 cze 2017, 14:49

heweea my też raczej wolimy taką formę, konferencja u nas w firmie, a jedzenie zawsze zamawiamy z Aperitif Serwis bo zawsze wszystko jest dobre i wszyscy są zadowoleni
marlenawoltosz

Postautor: Rena » środa 05 lip 2017, 12:54

Słyszałam o tym Aperitif Serwis, nie zamawiałam od nich jeszcze, ale sporo znajomych nawet na imprezy rodzinne więc może kiedyś się skuszę też ;) Zbliża się rocznica ślubu teściów, więc może wtedy ;)
Rena

Postautor: Jolanta14 » środa 09 sie 2017, 11:15

Jak by ktoś poszukiwał sali konferencyjnej w lubuskim to polecam to miejsce na konferencje impuls24.pl/oferta/wynajem_powierzchni/wynajem-sali-konferencyjnych/ sala jest bardzo przestronna na 110 osób i bardzo nowoczesna. Byłam tam już kilka razy, cena za wynajem przyzwoita, także mogę polecić.
Jolanta14

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie