Konferencje pod Warszawą

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Konferencje pod Warszawą

Postautor: Gosc1234 » poniedziałek 28 gru 2015, 21:18

Witam, chciałabym polecić świetny obiekt zarówno dla Gości indywidualnych jak i firm organizujących szkolenia wyjazdowe.
Miałam przyjemność korzystania z usług Pałacu Chojnata w ramach spotkania biznesowego już drugi raz w listopadzie tego roku.
Obiekt znajduje się około 60 km od Warszawy. Pyszna domowa kuchnia, mili pracownicy obiektu.
Sala konferencyjna była w pełni wyposażona i udostępniona nam bezpłatnie. Cały obiekt jest piękny, ma swój niepowtarzany klimat. Czuliśmy się jak w domu. Na pewno przy organizacji kolejnego spotkania firmowego tam wrócimy!”
Gosc1234

Postautor: czeres » czwartek 31 gru 2015, 08:20

Proszę tutaj - http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/laptopy-notebooki
Przynajmniej w zakresie samego sprzętu. W zasadzie macie z tego rozwiązanie wszystkich problemów. Koszt niewielki, a jednak sami dzięki temu nie musicie dysponować aż tak kosztownym sprzętem.
czeres

Postautor: JuliaD » środa 24 lut 2016, 21:23

Osobiście, zwłaszcza jako kobieta mogę polecić Talarię. Spokojnie obsłużą około 200 osób, do tego okolica jest cudowna! No i prywatnie można się tam wybrać do spa, chociaż jest tylko dla kobiet ;) (zróbmy prezent mężowi i sobie :P)
JuliaD

Postautor: wawa111 » poniedziałek 28 mar 2016, 09:15

Ja też szukam, dobrej sali z takim wyposażeniem jak tutaj http://velvethertz.pl/oferta/projekty-komercyjne/sale-konferencyjne-i-szkoleniowe/ zależy mi na tym aby pomieściła 200 osób, a jednocześnie aby wszystko było zautomatyzowane aby jedna osoba mogła ogarnąć obsługę.
wawa111

Postautor: MAREK42 » wtorek 29 mar 2016, 09:37

czystym sumieniem moge polecić hotel RIalto w centrum stolicy. DObre ceny, fajne pakiety i świetna lokalizacja. :)
MAREK42

Postautor: fiffi » piątek 26 sie 2016, 00:00

Trzeba zadbać o to żeby na konferencji też było cos ciekawego dla gości podczas przerw. A wiadomo jak to na takich wydarzeniach - kawa jest potrzebna :D Ostatnio zamawiałem bar kawowy z perfect service i moi goście byli zachwyceni :)
fiffi

Postautor: WojtekCki » piątek 30 wrz 2016, 17:28

Dobrze wypadają szkolenia podwarszawskim hotelu U Witaszka http://www.uwitaszka.pl/ Od strony organizatora wszystko jest na jak najwyższym poziomie. Mają kilka sal do wyboru, dobre sprzęty , oferują możliwość obsługi gastronomicznej w hotelowej restauracji, do tego posiadają fajny gródek, gdzie można chwilę odsapnąć.
WojtekCki

Postautor: blueman » środa 19 paź 2016, 13:12

Nasza firma raczej stawia na centrum Warszawy. Mamy tam sprawdzone, reprezentatywne miejsce na konferencje i szkolenia - hotel Rialto. Wysoki standard, piękne wnetrza, organizacja dopracowana w każdym calu. Jeszcze się nie zawiedliśmy.
blueman

Postautor: mirano » piątek 28 paź 2016, 07:50

Byłem uczestnikiem koferencji organizowanej w Mińsku Mazowieckim w Hotelu Partner i nie owijając w bawełnę - to była udana konferencja w dużej mierze dzięki organizacji. Nikt nie zakłócał nam spokoju w trakcie, żadnych usterek sprzętowych, WIFI szybkie. Obiad w restauracji również niczego sobie. Całość pozostawiła pozytywne odczucia.
mirano

Postautor: Romad » piątek 28 paź 2016, 16:42

Może nie pod Warszawą, ale w Łodzi znam bardzo interesujące miejsce. Mowa tutaj o http://campoverde.pl Byłem tam swojego czasu na konferencji biznesowej i wszystko wspominam dobrze. Później jeszcze raz zabrałem tam żonę. Zarezerwowałem apartament z jacuzzi i spędziliśmy miły wieczór. Polecam ;)
Romad

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie