Art. papiernicze do firmy - gdzie najtaniej?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Art. papiernicze do firmy - gdzie najtaniej?

Postautor: SoloKolos » czwartek 23 cze 2016, 13:52

Oczywiście hurtownie/sklepu internetowe. Nie muszą być w okolicy bo jeśli robisz większe zakupy (np. w naszym sklepie powyżej 250 zł) to przesyłka jest za darmo. Warto porównać kilka ofert hurtowni/sklepów internetowych :)
Niszczarki biurowe - https://www.solokolos.pl
SoloKolos

Postautor: Dominka » poniedziałek 04 lip 2016, 13:30

W centrum papieru mają wszystko czego potrzeba w biurze.
Dominka

Postautor: Romeq77 » poniedziałek 29 sie 2016, 20:50

Przy czym na takie akcesoria często pojawiają się promocje, dlatego trzeba cały czas śledzić strony i portale takie jak http://wyhacz.pl/dom-i-ogrod/ Skoro można kupić coś taniej, to czemu by tego nie zrobić? Warto mieć na uwadze to, że od tego, jak gospodarujecie pieniędzmi, zależy to, ile ich będziecie mieć.
Romeq77

Postautor: Vera » wtorek 30 sie 2016, 15:54

Najlepiej zaopatrywać się w większej hurtowni. Często przy stałej współpracy można wynegocjować duże rabaty, a takie hurtownie są wszędzie, wystarczy poszukać w ofertach czy to internetowych, czy lokalnych. Ja popytałam znajomych, polecili mi świetną tyle tylko, że nie reklamuje się jakoś specjalnie. Czasem "koniec języka za przewodnika" to najlepsza opcja.
Vera

Postautor: alibelibe » poniedziałek 17 paź 2016, 17:22

Z mojej strony mogę dać rekomendacje firmie Liberty Oława. Jak dla mnie to bardzo rzetelna firma która ma sprawdzony asortyment oraz szybko realizuje składane zamówienia. Nigdy nie było problemu z dostawą zamówienia. Mają bardzo szeroki asortyment i miłą obsługę. Polecam. Dostępne artykuły biurowe można sprawdzić na ich stronie http://www.liberty.olawa.pl
alibelibe

Postautor: wordss » czwartek 27 paź 2016, 09:07

Romeq77 mówimy o artykułach biurowych, a nie rzeczach do domu i ogrodu. :P
Ja już od wielu lat korzystam z lobosa i jestem bardzo zadowolona. Jakoś bardzo się przywiązałam do tej firmy, a jako, że prowadzę biuro rachunkowe to zdecydowanie mogę się nazwać ich stałą klientką.
Wydaje mi się, że działa na terenie całego kraju, ale nie jestem na 100% pewna.
https://lobos.pl/art-biurowe/g/20400.html
wordss

Postautor: ninka » czwartek 27 paź 2016, 09:44

Najkorzystniej jest kupować artykuły papiernicze w sklepach internetowych.
Na przykład w segato.pl już za pierwsze zakupy otrzymuje się rabat, a dla osób zarejestrowanych są jeszcze większe upusty.
ninka

Postautor: Mariollla » wtorek 03 sty 2017, 09:55

a znacie Gama Kaletnictwo? Sklep internetowy z artykułami biurowymi
Mariollla

Postautor: MarzenaKs » wtorek 17 sty 2017, 18:54

Jeśli chodzi o pieczątki to szybko i sprawnie robi firma Stampler. Tutaj strona stampler.pl. Szybka wysyłka, możesz też odebrać w konkretnych punktach. Dodatkowo prosty moduł tworzenia, co jak dla mnie było dużym ułatwieniem.
MarzenaKs

Postautor: mapan_sklep » poniedziałek 30 sty 2017, 16:35

Zapraszam do kontaktu! Prowadzimy biuroserwis - czyli kompleksowe zaopatrzenie firm, biur i przedsiębiorstw w materiały papiernicze, biurowe, szkolne, chemiczne... generalnie wszystko co niezbędne. Dla klientów biznesowych proponujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz płatności. Natomiast klientów detalicznych zapraszamy do sklepu papierniczego w Skawinie przy ul. Korabnickiej 8. Zapraszam do kontaktu mapan.sklep.pl
mapan_sklep

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie