Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Postautor: marian57 » poniedziałek 18 sty 2016, 14:15

Jakoś nie wierze w pożyczki bez bik. ja wole sprawdzone miejsca. Takim jest dla mnie Profi Credit Mają oni spory wybór propozycji pożyczek, np na zaświadczenie, dowód czy bardzo ciekawe rozwiązania dla firm. Można tez skorzystać i złożyć wniosek przez internet.
marian57

Postautor: MaxiElis » środa 01 cze 2016, 14:37

Generalnie jeśli bierzesz pożyczkę, szczególnie taką bez bik, dokładnie sprawdź firmę. Osobiście mogę Ci polecić JanVest (janvest.pl), od 15 lat na rynku. Są tacy ludzcy, czasem się zdarza, że odraczają datę spłaty nawet.
MaxiElis

Postautor: marcin33 » piątek 24 lut 2017, 16:24

Mnie się wygodnie korzystało jak szukałem chwilówki. Wygodne narzędzie, z rzetelnym porównaniem ofert. Trzeba przyznać, że teraz tych firm które szybkie pożyczki udzielają to są dziesiątki i czasami można się w tej ofercie trochę zagubić. Całe szczęście są takie rankingi czy porównywarki dostępne, które trochę zawsze ułatwiają podjęcie decyzji.
marcin33

Postautor: boverus » poniedziałek 17 kwie 2017, 14:47

kredyt bez bik i krd oraz bez zastawu pod nieruchomości (bo to częste w przypadku tego typu pożyczek) można otrzymać
boverus

Postautor: norbi » piątek 12 maja 2017, 12:50

Poszlo bardzo sprawnie obsługę mają dobrą, nie ma na co narzekac warunki lepsze jak w banku, nie trzeba sie specjalnie starac i chodzic po 10 razy z papierami zeby dostac pozyczke.
norbi

Postautor: marcin33 » poniedziałek 07 sie 2017, 12:47

Porównują kilkadziesiąt różnych pożyczek. Wygodny jest suwak na głównej, można sobie ustalić parametry i od razu dostajesz info tylko o tych ofertach które są dopasowane do ciebie. Ja tutaj największą pożyczkę brałem na 5 tyś i udało się spłacić. Ogólnie moim zdaniem chwilówki są okej, o ile spodziewasz się w najbliższym czasie wypłaty i wiesz z czego pożyczkę spłacisz.
marcin33

Postautor: Karminowa » piątek 25 sie 2017, 07:26

Korzystałam z latwykredyt.pl - bardzo szybko uzyskałam pieniądze. Umowa napisana prostym językiem, więc można bez słowników branżowych zorientować się w jej szczegółach. Bardzo duży nacisk postawiony na przejrzystość - dokładnie wyszczególnione warunki wzięcia gotówki i spłaty.
Karminowa

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki