Pożyczka - skąd wziąć?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Pożyczka - skąd wziąć?

Postautor: panie_premierze » wtorek 30 lip 2019, 08:15

Ja bym z kolei polecił coś innego. Mam na myśli stronę, gdzie można znaleźć kilka ofert, porównać je i wybrać tę, która nam najbardziej odpowiada. Dla mnie całkiem dobrym rozwiązaniem było sprintcash.pl, bo przynajmniej mogłem wybrać firmę, która spełniała moje potrzeby 8-)
panie_premierze

Postautor: Cybl » wtorek 30 lip 2019, 14:30

Jeżeli chodzi o firmowe pożyczki to najlepszą opcją są pożyczki prywatne, bo dużo łatwiej je dostać i formalności mniej. Takich pożyczek udziela chociażby firma Smartvest, udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości.
Cybl

Postautor: konwalia » wtorek 06 sie 2019, 14:08

A jaka kwota Cię interesuje, bo z tego, co wiem, to Finiata udziela odnawialnej linii finansowania dla firm. Tylko nie wiem, jakie sa warunki i na czym dokładnie to polega. Ale dają możliwość pożyczenia nawet do 50 tysięcy.
konwalia

Postautor: Konradoo » wtorek 20 sie 2019, 21:37

Mogę polecić provemacredit.pl , skorzystałem kiedy zabrakło mi pieniędzy na majówkowy wyjazd, teraz jestem już po spłacie i jestem bardzo zadowolony ze sprawnego przebiegu.
Konradoo

Postautor: oewonga » czwartek 03 paź 2019, 06:48

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: opiekunnestbank » wtorek 08 paź 2019, 17:23

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 120 000 zł na realizację dowolnego celu);
- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 000 zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy),
- Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: Fire.Kal » niedziela 01 gru 2019, 23:00

Warto dowiedzieć się więcej na temat pożyczek poprzez portal finansowy, który rozjaśni nam związane z nimi kwestie. Tutaj możecie przeczytać wiele cennych informacji w tej kwestii. Bez wiedzy nie pakujcie się w pożyczki, bo możecie nieźle popłynąć i nadziać się na jakiś parabank.
Fire.Kal

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki