Kredyty i pożyczki

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Kredyty i pożyczki

Postautor: Darek81 » piątek 10 paź 2014, 08:40

A ja polecam Centrum Pożyczkowe Pożyczka-24h.pl. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wysokością rat i jakością obsługi
Darek81

Postautor: Edeon » czwartek 30 paź 2014, 17:14

Wszystko co dostępne w bankach, w zakresie kredytów jest na portalu uwagafinanse.pl
Edeon

Postautor: frogg » poniedziałek 01 gru 2014, 12:51

Jeśli chodzi o kredyty to, ciężko się rozeznać w ofertach wszystkich banków, dlatego ja używałem porównywarki internetowej (Rankomat) Przydatne narzędzie, bo wszystkie oferty mamy w jednym miejscu i łatwiej wtedy podjąć dezycję, która jest najbardziej odpowiednia
frogg

Postautor: Vertilis » poniedziałek 12 sty 2015, 21:01

a jak z zawarciem umowy online? jest taka możliwość?
Vertilis

Postautor: reservat » wtorek 20 sty 2015, 14:15

Jeśli chodzi o pożyczki to przychodzi Lendon do głowy - mają 600 zł za darmo na 30 dni. Jak ktoś potrzebuje pieniędzy na teraz, już, to wiadomo, że raczej z tego skorzysta, nie z kredytu.
reservat

Postautor: grotus » wtorek 03 lut 2015, 14:05

Korzystając z jak najbardzije, można potem zamówić, zostaniesz przekierowany na stronę banku.
grotus

Postautor: krzyzak » czwartek 19 lut 2015, 09:43

zgodze się z froggiem – trudno rozeznać się w ofertach wszystkich banków, tym bardziej ze każdy ma co najmniej kilka ofert. najlepiej skorzystać z porównywarki kredytowej (choć nie wiem na ile jest skuteczna i przede wszystkim aktualna), dlatego uważam ze jednak najlepiej skorzystać z dobrego doradcy finansowego lub instytucji finansowej która dobiera dla nas najlepszy kredyt i za jej pośrednictwem wspomniany kredyt dostajemy. ja akurat korzystałem z finup, aczkolwiek z tego co się orientuję na rynku istnieje wiele podobnie działających firm
krzyzak

Postautor: ulicafinansowa.pl » piątek 27 lut 2015, 22:05

Jeżeli można wybierać między kredytem a pożyczką to powinno się wziąć kredyt. Kredyty często wymagają więcej formalności jednak oferują mniejsze oprocentowanie i dogodniejsze warunki dla klientów. Aktualnie jedną z najlepszych ofert kredytu jest "Tani kredyt z kontem" w Eurobanku. Oprocentowanie kredytu mieści się miedzy 0% a 12% przy czym dla osób posiadających konto w Eurobanku oprocentowanie może zostać pomniejszone. Dodatkowo bank pobiera prowizję od 0% do 6%.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Bartosz » piątek 13 lis 2015, 12:11

Miałem okropny problem z podjęciem decyzji dotyczącej tego gdzie i jaki kredyt powinienem wziąć. Moj znajomy, który korzystał juz kiedyś z doradztwa kredytowego NowodworskiEstates bardzo ich zachwalał, więc postanowiłem spróbować. Ich doradca bardzo szczegółowo mi wszystko wytłumaczył i nie ma w tym temacie juz dla mnie żadnych niejasności. ;)
Bartosz

Postautor: Agniecha » poniedziałek 29 lut 2016, 12:04

jeśli ktoś nie musi to absolutnie nie brać w tych firmach typu chwilówki
Agniecha

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki