Jak sprawdzić czy jestem w BIK czy KRD?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Jak sprawdzić czy jestem w BIK czy KRD?

Postautor: Owalks » wtorek 15 kwie 2014, 17:00

Witam

Chciałbym zapytać gdzie mogę sprawdzić wpisy w rejestry dłużników? Miałem kiedyś mandat do zapłaty jednak zapomniałem zupełnie o nim i zapłaciłem po czasie, nie wiem czy to może wpłynąć jakoś na moją sytuację?
Owalks

Re: Jak sprawdzić czy jestem w BIK czy KRD?

Postautor: ANKa » wtorek 15 kwie 2014, 17:04

Ja ubiegałam się o pożyczkę w ABREWO - tam sprawdzili mi też czy mam wpis w KRD bo czytałam gdzieś na forum, że tam właśnie można sprawdzić takie rejestry no i pożyczki można dostać na bardzo korzystnych warunkach
ANKa

Postautor: eRzecznikBIK » środa 14 maja 2014, 14:51

Owalks pisze:Witam

Chciałbym zapytać gdzie mogę sprawdzić wpisy w rejestry dłużników? Miałem kiedyś mandat do zapłaty jednak zapomniałem zupełnie o nim i zapłaciłem po czasie, nie wiem czy to może wpłynąć jakoś na moją sytuację?

Każdy klient ma możliwość sprawdzenia swojej historii kredytowej w BIK. Najprościej jest założyć konto w portalu BIK i skorzystać z oferty na stronie www.BIK.pl Bezpłatnie przez 60 dni jest możliwość korzystania ze wszystkich produktów BIK a swoją historię kredytową można sprawdzić w:
• Profilu Kredytowym Plus lub BIK Pass w Koncie Próbnym lub Koncie Premium,
• Informacji Ustawowej raz na 6 miesięcy

Osoby posiadające konta bankowe w iPKO, Inteligo, Mertium lub Podkarpackim Banku Spółdzielczym mogą zamówić swoją historię kredytową wraz z oceną punktową bezpośrednio w systemie bankowości internetowej swojego banku.

W razie pytań i wątpliwości służę pomocą,
eRzecznik BIK
eRzecznikBIK

Postautor: Free » sobota 07 cze 2014, 09:46

W KRD są dłużnicy!!!
W BIK są wszyscy co korzystali czy korzystają z usług bankowych kwestia czy historia jest dobra czy zła !!!
jak spóźniłeś sie do 30 dni to w Biku nie koniecznie musisz widnieć z takim wpisem jeżeli KRD to bank lub inna instytucja powinna cie poinformować o takim wpisie wiec spokojnie
Nie płac za pożyczki pożyczki są teraz za darmo Frre pożyczki
Free

Postautor: piotr.przybelski » wtorek 01 lip 2014, 12:40

Inne firmy, poza wcześniej wymienionymi które sa biurem informacji gospodarczej i mają rejestr długów - http://www.erif.pl/ np Erif jeśli chcesz sprawdzić daną firmę np. warto sprawdzić biuro podróży przed podjęciem decyzji, komu zapłacimy nasze wakacje. Ustrzeże nas to przed np. zamknięciem biura podczas naszych wakacji np w Egipcie, co będzie się wiązało z niestety skróconym urlopem. A dla osób, które chcą sprawdzić swoją, historię płatności, finansową itd powstał serwis o nazwie https://www.infokonsument.pl/ gdzie uzyskamy potrzebne dane.
piotr.przybelski

Postautor: Alona » środa 03 wrz 2014, 07:08

dokładnie, tak jak powiedział poprzednik - zapytanie złożone w wielu bankach nie wpływa pozytywnie na naszą zdolność kredytową..............
,,,,ma,,,,
Alona

Postautor: Kred.pl » środa 03 wrz 2014, 12:12

Alona pisze:dokładnie, tak jak powiedział poprzednik - zapytanie złożone w wielu bankach nie wpływa pozytywnie na naszą zdolność kredytową..............

Doprecyzuję, że może nawet wpływać negatywnie na zdolność kredytową, jeżeli złożymy dużo zapytań do różnych banków.
Kred.pl - porównywarka kredytów hipotecznych - dla firm i osób fizycznych
Kred.pl

Postautor: NatTadi23 » środa 03 wrz 2014, 13:39

Dobrze wiedzieć, ja niebawem będę starać się o kredyt.
NatTadi23

Postautor: LauRaa11 » piątek 10 paź 2014, 09:03

Ja również.
LauRaa11

Postautor: piotr.przybelski » środa 12 lis 2014, 11:45

Kilka zapytań o kredyt, zmniejsza twoje zdolności kredytowe, bo banki uważają, ze jesteś zdesperowany, wiec uważaj:) A jesli chodzi o sprawdzenie siebie i tego, czy jesteś zadłużony, to można to zrobic w bazie big. Tutaj (https://erif.pl/promocja/wszystko-big/) piszą, ze podobno można założyć bezpłatne konto i raz na 6 miesiecy za darmo siebie sprawdzić.
piotr.przybelski

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki