kredyty dla firm na oświadczenie bez ZUS i US, bez KRD.

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

kredyty dla firm na oświadczenie bez ZUS i US, bez KRD.

Postautor: Ekspertsolo » poniedziałek 18 sie 2014, 18:28

Ekspresowe kredyty bankowe i pożyczki pozabankowe dla firm, procedura uproszczona, bez ZUS, US, bez KRD,
- do 300.000 bez zdolności kredytowej, na podstawie przychodu,
-do 150.000 bez zabezpieczenia, bez KRD, max okres spłaty 120 m-cy, odsetki od 9% w skali roku,
-do 100.000 bez ZUS i US, na podstawie PIT-u za rok ubiegły,
-do 30.000 bez ZUS i US, na podstawie KPiR z 6-u ostatnich m-cy, max okres spłaty 60 m-cy,
-do 20.000 bez ZUS, US, bez KRD na podstawie wpisu do ewidencji i dowodu osobistego, wystarczy 6 m-cy działalności,
-do 15.000 bez ZUS, US, na oświadczenie i wpis do ewidencji.

W ofercie wiele innych ciekawych opcji dla firm, 20 banków w jednym miejscu, doradcy z wieloletnim doświadczeniem,
nie pobieramy opłat wstępnych, przedpłat itp.
Zapraszamy do kontaktu: tel. 507-897-877, e-mail optima1@op.pl
Agencja Usług Finansowych
Warszawa ul.Świderska 109J
Obsługujemy klientów z całej Polski
Ekspertsolo

Re: kredyty dla firm na oświadczenie bez ZUS i US, bez KRD.

Postautor: higurr » środa 11 sty 2017, 09:52

Może przejrzyj sobie chwilówki . Tutaj mi się udało znaleźć dużo pożyczek za faktyczne 0 zł. Tylko jest takie jedno zastrzeżenie że są to oferty tylko dla nowych klientów. Ja akurat pierwszy raz w życiu brałem tego typu szybką pożyczkę, więc się załapałem na te warunki. Poszło gładko, pieniądze miałem następnego dnia z rana na koncie.
higurr

Postautor: mirek33 » piątek 24 lut 2017, 16:29

Mnie się wygodnie korzystało jak szukałem chwilówki. Wygodne narzędzie, z rzetelnym porównaniem ofert. Trzeba przyznać, że teraz tych firm które szybkie pożyczki udzielają to są dziesiątki i czasami można się w tej ofercie trochę zagubić. Całe szczęście są takie rankingi czy porównywarki dostępne, które trochę zawsze ułatwiają podjęcie decyzji.
mirek33

Postautor: dawidooo » środa 02 sie 2017, 10:59

Różne porównywarki można w sieci znaleźć, sporo jest jednak z przedawnioną ofertą, albo z pojedynczymi raptem firmami. Taką bardziej rozbudowaną gdzie można sobie trochę różnych pożyczek przejrzeć jest choćby pl. Mi się z tej strony dobrze korzysta, mają szybki proces składania wniosku, a potem już na same pieniądze czeka się zazwyczaj kilka godzin, jeszcze tego samego dnia pieniądze przelewają w przypadku chwilówek.
dawidooo

Postautor: chroopka » niedziela 06 sie 2017, 20:50

Ja bym jednak się tak chwilówek nie trzymała, nie wydaje mi się to bezpieczne. A co do szybkości wypłacania pieniędzy to w bankach wcale nie jest tak źle jak Wam się wydaje. W Idea Banku decyzje miałam w 15 minut, a pieniądze na koncie nastepnego dnia, kredyt z decyzją online, a kasę normalnie pobrałam z bankomatu.
chroopka

Postautor: dariooo » poniedziałek 07 sie 2017, 12:48

Pożyczek podobnie jak choćby ubezpieczeń najlepiej szukać przez porównywarki. Jest ich sporo w sieci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wygodny projekt, łatwa nawigacja na stronie, szybko można dotrzeć tylko do dedykowanych ofert, nie trzeba się przekopywać przez dziesiątki innych.
dariooo

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki