pożyczka 1000 zł, gdzie?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

pożyczka 1000 zł, gdzie?

Postautor: lusia » środa 20 sie 2014, 15:21

witam. wzięłam spory jak na mnie kredyt na biznes, ale wydałam już wszystko co go grosza. udało mi się założyć wymarzoną szkółkę artystyczną dla dzieci, warsztaty rysowania, malowania, rzeźby itd., wyremontowałam go, umeblowałam i wyposażyłam w sprzęt, właściwie już wszystko mam gotowe i mogę zaczynać, ale przydałoby się jeszcze gdzieś zareklamować. nie potrzebuję dużej sumy, myślę że zamknęłabym się w 1000, go zależy mi na lokalnej reklamie – ulotki, ogłoszenie w lokalnej gazecie i tv, plakaty. czy możecie mi doradzić gdzie mogłabym pożyczyć taką sumę? kolejny kredyt odpada, bo nie mam jeszcze dochodów, a poza tym to mała suma, może udałoby się jakąś chwilówkę? co polecacie?
lusia

Re: pożyczka 1000 zł, gdzie?

Postautor: Żeton » środa 20 sie 2014, 16:04

A nie lepiej byłoby spróbować zaprojektować takie ulotki i plakaty i wydrukować na własną rękę, nawet czarno-białe? Są drukarnie gdzie wydruk kosztuje poniżej 10 groszy, a to co piszesz, tj. profesjonalne ulotki, plakaty, do tego tv i prasa – wydaje mi się, że możesz przekroczyć ten 1000 i to grubo, poza tym po co pchać się w kolejny, drogi kredyt na dzień dobry, zanim w ogóle ruszysz. Przecież tak naprawdę to ma działać czysto informacyjnie, że taki punkt jest i ewentualnie ceny i oferta. Zastanów się też kto czyta lokalną prasę i ogląda TV, bo mi się kojarzy ze starszymi ludźmi, którzy małych dzieci nie mają, a jak mają (wnuki) to raczej wolą osobiście się nimi zajmować niż posyłać na zajęcia.
Żeton

Postautor: Joanna.darc » środa 20 sie 2014, 23:46

Nie zgadzam się z powyższym. Może rzeczywiście zrezygnuj z tych mediów lokalnych (chyba że masz pewność że u Ciebie w okolicy młodzi ludzie korzystają z takich mediów) na rzecz profesjonalnych informatorów papierowych, czyli ulotki i plakaty. Na czarno-białe druki zrobione w paincie czy wordzie nikt nie pójdzie. Myślałaś o Providencie? Mają jasne warunki spisane w umowie, którą możesz dokładnie przeczytać przed podpisaniem, a zanim zadzwonisz to na provident.pl masz kalkulator, więc sprawdź czy procent pożyczki, długość spłaty, kwota raty ci odpowiadają. Na pewno dużym plusem jest cotygodniowa płatność, dzięki czemu kwota raty jest niższa i mniej odczuwalna dla portfela, chyba łatwiej wyskrobać 20-40 złotych co tydzień niż ponad stówę miesięcznie. To oczywiście kwestia preferencji, ale doświadczenia moich znajomych są pozytywne. Osobiście nie korzystałam z chwilówek, ale myślę, że w popularności Providenta musi coś być ;)
Joanna.darc

Postautor: tytus1 » czwartek 28 sie 2014, 09:18

Jeżeli chodzi o reklamę to nie myslałaś może o zaistnieniu w internecie zamiast wydawać te 1000 zł na ulotki, lokalne media etc? marketing online daje możliwości konkretnego kierowania reklamy na konkretne lokalizacje zatem idealnie do reklamowania się w okolicy. Jeżeli chodzi o pożyczki, nie przeglądałem ofert providenta, ale istnieją w internecie porównywarki. Ja korzystam z rankomat.pl i sprawdza się, informacje są przejrzyste i rzetelne.
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: Eizzy » środa 03 wrz 2014, 09:34

lusia pisze:witam. wzięłam spory jak na mnie kredyt na biznes, ale wydałam już wszystko co go grosza. udało mi się założyć wymarzoną szkółkę artystyczną dla dzieci, warsztaty rysowania, malowania, rzeźby itd., wyremontowałam go, umeblowałam i wyposażyłam w sprzęt, właściwie już wszystko mam gotowe i mogę zaczynać, ale przydałoby się jeszcze gdzieś zareklamować. nie potrzebuję dużej sumy, myślę że zamknęłabym się w 1000, go zależy mi na lokalnej reklamie – ulotki, ogłoszenie w lokalnej gazecie i tv, plakaty. czy możecie mi doradzić gdzie mogłabym pożyczyć taką sumę? kolejny kredyt odpada, bo nie mam jeszcze dochodów, a poza tym to mała suma, może udałoby się jakąś chwilówkę? co polecacie?

Jeżeli chodzi o chwilówki to musisz uważać, bo powstało wiele fikcyjnych firm tego typu. Sprawdzeni są na pewno https://www.mini-credit.pl/ , korzystałam i mogę polecić. Też zapożyczałam się na 1000 zł i spłaciłam na korzystnych warunkach.
Eizzy

Postautor: BiuroMaszyny_pl » poniedziałek 08 wrz 2014, 11:51

Z tym się zgadzam,musisz uważać na chwilówki ponieważ z doświadczenia wiem że bardzo łatwo można zostać oszukanym,lepiej dokładnie sprawdzać i czytać umowy,a jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze to proponuję udać się do banku,to bardziej sprawdzone źródło.
BiuroMaszyny_pl

Postautor: Grula » wtorek 09 wrz 2014, 17:55

A ja uważam, że jeżeli myśli nad chwilówką, to jednak bank negatywnie oceni jej zdolność kredytową. Jeżeli nie ma dochodu to raczej łatwo nie będzie. A chwilówki zgodnie z tym co wyżej zostało powiedziane różnią się od siebie znacznie. Na pewno nie brałbym pierwszej lepszej firmy z brzegu, warto porównać oferty i stabilność na rynku danej firmy. Myślę że wspomniany Provident jest ok, na koszta nie są tak wysokie wg. ich kalkulatora na stronie, a okres kredytowania dłuższy niż zazwyczaj w instytucjach pozabankowych (nawet 5 lat, a niektóre firmy każą zwrócić sobie pożyczkę w miesiąc).
Grula

Postautor: Misza » piątek 12 wrz 2014, 12:59

W pełni się zgadzam, że Provident to sprawdzona i stabilna firma. Jedna uwaga - 5 lat to się w instytucjach pozabankowych nie zdarza, tak długi czas spłaty nie opłacałby się dla oby stron (zarówno dla samej firmy jak i pożyczkobiorcy). Wg. kalkulatora na www.provident.pl najdłuższy okres kredytowania to 60 tygodni co i tak jest długim terminem jak na tego typu firmę ;)
Misza

Postautor: Attyla » czwartek 25 wrz 2014, 11:22

Ja skorzystałam na początku z porównywarki internetowej rankomat, potem sprawdziłam ofertę w danej instytucji i zakupiłam dopiero po sprawdzeniu. Uważam że to sensowne i oszczędza czas taka porównywarka.
Attyla

Postautor: Gemini Polska » poniedziałek 29 wrz 2014, 09:53

Witam,
jeżeli chodzi o pożyczkę to proponuję zapoznac się z ofertą Gemini Polska. Pomożemy Pani rozwiązac ten problem. Serdecznie zapraszamy do
konsultacji z Naszym Doradcą. Kraków ul. Zwierzyniecka 29/IV p. tel. 12 341 47 47 lub 669 223 391
Gemini Polska

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki