Rozsądna pożyczka dla firmy

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Rozsądna pożyczka dla firmy

Postautor: Tina » środa 18 mar 2015, 14:21

Witam, zazwyczaj Was tylko czytam, ale dzisiaj potrzebuję zapytać... Orientuje się ktoś na forum gdzie dadzą sensowną pożyczkę dla młodej firmy? Dał ciała kluczowy klient i muszę się podratować. Zależy mi na czasie i rozsądnej ofercie. Mam zdolność, chwilówki odpadają. Ktoś coś? Gdzie warto?
Tina

Re: Rozsądna pożyczka dla firmy

Postautor: vernest » środa 29 kwie 2015, 14:23

Myślę, że najlepiej skorzystać z banku i to takiego, który specjalizuje się w produktach finansowych dla firm. Ja mam pożyczkę w Idea Banku, taką przez Internet. Składasz wniosek online, wszystkie formalności też załatwiasz drogą elektroniczną i po kilku dniach pieniądze są na koncie. Zobacz sobie tutaj: http://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz
vernest

Postautor: Tina » piątek 24 lip 2015, 21:02

Dawno tu nie zaglądałam. Miałam przez chwilę fart, a potem wzięłam kredyt przez tax care (robią mi księgowość i jakoś tak się zgadało). Ale będę miała na uwadze to co piszesz, jeśli jeszcze będę w potrzebie. :)
Tina

Postautor: ulicafinansowa.pl » poniedziałek 27 lip 2015, 08:03

jeżeli posiadasz zdolność kredytową to polecam kredyt np w Eurobanku bo mają jedno z najniższych oprocentowań.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Kasia » poniedziałek 10 paź 2016, 18:43

Proszę wszystkich marketingowców o wybaczenie, ale niestety za lepszą opcję przy wzięciu pożyczki uważam odwiedzenie
Kasia

Postautor: alexx92 » czwartek 03 lis 2016, 02:48

hej,

ale niby dlaczego odwiedzenie? ja przy rozkręcaniu swojej firmy wziąłem pożyczkę w jednej z firm pożyczkowych i nie żałuję. Aasa spisali się u mnie na medal - otrzymalem pieniadze juz od pierwszego dnia działalności firmy, dlatego pozwolilem sobie na kupno lepszego sprzetu. w chwili obecnej moj maly biznesik się powoli rozkręca, a ja spłacam pożyczkę i wszyscy są zadowoleni ;)

polecam z czystym sercem!
alexx92

Postautor: Romad » środa 09 lis 2016, 14:47

Sprawdźcie na http://wezpozyczke.eu Mają tam zestawienia pożyczek dla osób prywatnych, firm itd. Warto zobaczyć!
Romad

Postautor: zbyszek3 » wtorek 22 lis 2016, 12:52

Odnośnie kredytów dla firm (takich, które dopiero zaczynają) to polecam zajrzeć i poczytać tutaj https://kredyty-dla-firm.centrumfinansowe.pl/, są tam nawet niżej porównane niektóre oferty. To, że jest to bardzo korzystna opcja na start nie podlega wątpliwościom, jednak warto dobrze się zorientować w temacie żeby wybrać najlepszą.
zbyszek3

Postautor: dideridu » wtorek 14 lut 2017, 12:07

A nie myśleliście nad czymś alternatywnym niż banki, chwilówki itp.? Na przykład pożyczki społecznościowe? Poszukajcie sobie w necie CapitalClub, to może się okazać całkiem fajnym rozwiązaniem dla wielu firm :)
dideridu

Postautor: sebixxx » piątek 12 maja 2017, 08:58

Regularnie korzystam . Dobra oferta, bo przy średniej zdolności kredytowej masz kontakt do naprawdę wielu inwestorów z całego kraju. Kilka uczciwych firm pożyczkowych poznałem nawet w mojej miejscowości. Podpisujesz normalnie umowę z inwestorem, nie z portalem. Nie ma też dziwnych opłat, konto za darmo. Jak dobrze wypełnisz wniosek to szybko ktoś się z tobą skontaktuje. U mnie to było jakieś 2 dni może.
sebixxx

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki