Pożyczka - skąd wziąć?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Pożyczka - skąd wziąć?

Postautor: Komandsor » poniedziałek 06 lip 2015, 16:08

Cześć! Prowadzą własną firmę od niedawna i mierzę się z poważnym problemem: padł mi sprzęt. Teraz pilnie potrzebuję gotówki na nowy (naprawiać nie ma sensu), bo bez niego praca bardzo zwalnia. Tylko że akurat gotówki chwilowo nie mam i nie wiem, skąd mogę ją wziąć. Potrzebuję, plus minus, pięciu tysięcy. Podpowiecie, gdzie najlepiej się udać? Im szybciej ją będę mieć, tym lepiej
Komandsor

Re: Pożyczka - skąd wziąć?

Postautor: Benek11 » wtorek 07 lip 2015, 09:06

Hej! Ja bym na Twoim miejscu zgłosił się do Providenta. Kasę dostaniesz najpóźniej jutro, więc chyba całkiem dobrze ;)
Benek11

Postautor: ulicafinansowa.pl » wtorek 14 lip 2015, 10:38

jeśli masz zdolność to idź po kredyt do eurobanku.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Urkem » czwartek 23 lip 2015, 11:03

ulicafinansowa.pl pisze:jeśli masz zdolność to idź po kredyt do eurobanku.

Są jedną z lepszych firm?
Urkem

Postautor: Tina » piątek 24 lip 2015, 21:04

Komandsor pisze:Cześć! Prowadzą własną firmę od niedawna i mierzę się z poważnym problemem: padł mi sprzęt. Teraz pilnie potrzebuję gotówki na nowy (naprawiać nie ma sensu), bo bez niego praca bardzo zwalnia. Tylko że akurat gotówki chwilowo nie mam i nie wiem, skąd mogę ją wziąć. Potrzebuję, plus minus, pięciu tysięcy. Podpowiecie, gdzie najlepiej się udać? Im szybciej ją będę mieć, tym lepiej

A jak ze zdolnością kredytową? Jeśli ją masz to warto pogadać z bankiem. Kolega brał ostatnio w Idea Banku, oni mają ofertę przyjazną młodym firmom. Może tam zapytaj?
Tina

Postautor: Karolponiatowski » wtorek 18 sie 2015, 13:32

W wielu sklepach można uzyskać zakup ratalny, sprawdź to
Karolponiatowski

Postautor: karkosz » czwartek 15 paź 2015, 07:01

Ja mialem podobna sytuacje...w mojej drukarni padl sprzet...trafilem fajna okazje na http://www.promarkserwis.net.pl/print-apply.php i nie mialem kasy... no ale ja nie bralem z tych chwilowek, tylko normalnie z banku, nie bylo najmniejszego problemu :)
karkosz

Postautor: yetik » środa 28 paź 2015, 21:29

Lendon szybko daje pożyczki, łatwo u nich przeprowadzają ten cały proces z weryfikacją i przyznaniem pieniędzy, zdecydowanie to zaleta. Wszytsko przez internet, pyk pyk i jest. ja tam jak mam jakiś wydatek to wiem, że do nich mogę się zgłosić w razie jakiejś potrzeby
yetik

Postautor: Marta32 » czwartek 07 sty 2016, 23:20

Na wiosnę brałam pożyczkę w Profi Credit. Nawet sporą kwotę ale mam ją rozłożoną na 3 lata więc jej tak nie odczuję. Ogólnie to jestem zadowolona.
Zrobiłam osobie remont garderoby a pożyczkę sobie spłacę bez jakiegoś szczególnego obciążenia budżetu domowego.
Marta32

Postautor: Dilon » piątek 08 sty 2016, 14:05

W wonga jest teraz dobra oferta. Pożyczka za 10zł za pierwszym razem i pożyczka ratalna nawet na rok.
Dilon

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki