Pożyczka - skąd wziąć?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Pożyczka - skąd wziąć?

Postautor: Gość » środa 07 wrz 2016, 10:56

Jeżeli sytuacja tego wymaga i nie ma innej opcji... A o jakiej kwocie mówimy?
Gość

Postautor: Gość » środa 07 wrz 2016, 11:01

Jeżeli na szybko to polecam wpierw obadać oferty
Gość

Postautor: frogg » czwartek 08 wrz 2016, 09:38

Chodzi o 5000 zł. Obczaiłem co i jak . Udało mi się znaleźć coś w miarę korzystnego- dzięki za polecenie :)
frogg

Postautor: spiż » piątek 30 wrz 2016, 13:13

Najłatwiej ubiegać się o chwilówkę. Zanim jednak się zdecydujesz, polecam porównać oferty
spiż

Postautor: olo » piątek 12 maja 2017, 12:50

Ja mam o nich dobre zdanie bo jak na gwalt potrzebowałem kase to mi pomogli i nie robili problemów i nie wypytywali a po co mi te pieniadze, dostalem szybko przelew , ustalone raty i juz
olo

Postautor: Aniita » czwartek 13 lip 2017, 14:54

Z pożyczką nie ma żadnego problemu. Jeżeli potrzebujecie do 2 tys. to jest masa firm pożyczkowych oferujących darmowe pożyczki. Możecie nawet korzystać z wielu. I tym sposobem dostać dużo dawkę pieniędzy i oddać tyle samo :) Jednak wnosze o ostrozność z takimi rzeczami, wiecie jak to bywa z parabankami :) Jeżeli chodzi jednak o kredyt, a tymbardziej hipoteczny to sprawa zaczyna się komplikować. Warto przeszukać wiele ofert, porównać, może umówić się z doradcą? Znajomej pomogła w decyzji o kredycie strona hipoteki.net może i wam się przyda
Aniita

Postautor: Petersen » piątek 14 lip 2017, 10:42

Jest jeden problem z pożyczkami, a mianowicie taki, że trzeba je spłacić. Pożycza się wprawdzie cudze, ale oddaje swoje.
Petersen

Postautor: Doradca KredytMarket » poniedziałek 09 paź 2017, 08:31

Dzień dobry, inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora kredytmarket.com
Doradca KredytMarket

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki