Vivus darmowa pożyczka - ktoś próbował?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Vivus darmowa pożyczka - ktoś próbował?

Postautor: Giepes » środa 30 lis 2016, 10:50

Czy ktoś brał tą pierwszą pożyczkę w Vivus za darmo dla nowych klientów? Chodzi mi o to, czy nie ma tam jakichś opłat. Wiem, że trzeba spłacić w terminie żeby była darmowa. Już uprzedzę niektóre odpowiedzi. Wiem jak wygląda sprawa z tymi firmami. Będę miał na spłatę spokojnie.

Druga sprawa, czy rzeczywiście udzielają pożyczki na kwoty jak reklamują, czy jak złożę wniosek o te 2500 zł to raczje muszę się liczyć z odrzuceniem wniosku?
Giepes

Re: Vivus darmowa pożyczka - ktoś próbował?

Postautor: Adam O. » środa 30 lis 2016, 11:01

Poniekąd odpowiedziałem Ci już w temacie o Extraportel, ale nie wiedziałem, że nie wykorzystałeś jeszcze Vivusa.

Według mnie lepiej w pierwszej kolejności skorzystać z Vivus, bo to jednak duża firma i bezproblemowa. Chętnie udzielają pożyczek. Moim zdaniem jedna z najlepszych na tym rynku. Co nie zmienia faktu, że poza promocyjną pierwszą darmową pożyczką również są drogie.

Tutaj masz opinie o Vivus: http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html

Tu z kolei ocenę pierwszej pożyczki w Vivus https://antyranking.blogspot.com/2016/0 ... ratis.html

Vivus ma różne opinie w sieci. Ja testowałem tylko pierwszą darmową na sobie.

Przy okazji sam się też zapytam, czy oni wykonują jakieś zapisy w BIK, zapytania chyba wykonują i nie wiem, czy przez te testy sobie nie zjechałem historii kredytowej.
Adam O.

Postautor: Krachus » środa 30 lis 2016, 11:08

Vivus ma lepszą tą pożyczkę niż Extraportfel? Bo też się zastanawiam? Jeden ma większą kwotę drugi ma dłuższy okres. W tym temacie o Extraportfel pisałeś, że tych granicznych kwot nie przyznają i odrzucają wnioski.
Krachus

Postautor: Adam O. » środa 30 lis 2016, 11:12

Nie wiem czy lepszy. Trudno mi to określić. Korzystałem tylko z tych darmowych pożyczek dla testów. Zawsze Vivus udzielał pożyczek bez problemu na tyle ile w reklamach podawali, a w innych firmach rzadko tak jest. Przy czym teraz dali naprawdę dużą kwotę jak na darmową pożyczkę, więc nie wiem, czy w przypadku wnioskowania o te 2500 zł nie weryfikują bardziej skrupulatnie klientów i czy nie jest trudniej uzyskać takiej pożyczki.

Zawsze można skorzystać z obu na mniejsze kwoty.
Adam O.

Postautor: Onel » środa 30 lis 2016, 12:50

Adam O. pisze:czy oni wykonują jakieś zapisy w BIK, zapytania chyba wykonują i nie wiem, czy przez te testy sobie nie zjechałem historii kredytowej.

Nie wiem czy tego typu firmy mogą dokonywać wpisów do BIK, ale na pewno sprawdzają więc wykonują zapytania do BIK. Może nie wszystkie, ale Vivus tak, bo nawet tam trzeba wyrazić zgodę na sprawdzenie w BIK, musiałeś to akceptować podczas składania wniosku. Ja jeszcze nie składałem, ale widzę, że jest tam coś takiego. Jak dawno temu to robiłeś to może nie było jeszcze wtedy.
Onel

Postautor: Adam O. » środa 30 lis 2016, 12:57

Nie pamiętam już, to było dość dawno, ale chyba było tam coś takiego, że mogą sprawdzać BIK. Kurcze ja już trochę tych darmowych pożyczek nabrałem w ramach testów i sporo wniosków złożyłem. To jak wysyłają zapytania to już chyba nie dostanę nigdy żadnego kredytu. Bo nie wytłumaczę, że to było dla testów. Oni mają swoją procedurę oceny zdolności kredytowej i tłumaczenie nic nie da. Niedawno dzwoniłem z zapytaniem o MdM i od razu facet mi powiedział, że na wstępnym spotkaniu nie wysyłają żadnych zapytań do BIK, żeby nie psuć historii kredytowej. No więc wychodzi na to że takie zapytania psują nam wiarygodność.

Nie wiesz czy takie zapytania są na stałe odnotowywane, czy po jakimś czasie się kasują?
Adam O.

Postautor: Onel » środa 30 lis 2016, 13:04

Nie mam pojęcia, ale widziałem gdzieś jakieś ogłoszenia firm z ofertami czyszczenia BIK, na czym to polega to niestety nie wiem. Musiałbyś poszukać w necie. No trochę się wkopałeś na tym chyba, ale może nie koniecznie tak jest jak przypuszczamy. Sam o tym nie wiedziałem.
Onel

Postautor: Admiasz » środa 30 lis 2016, 13:14

Chyba dla banku to jest jakaś informacja, że ktoś ma problemy z płynnością finansową, często szuka kredytów itp. Trochę to głupie, bo wiadomo, że jak się szuka kredytu to się nie idzie do jednego banku i bierze co podają, tylko się porównuje, a oni chyba od razu sprawdzają w BIK i wysyłają zapytania.
Admiasz

Postautor: Giepes » środa 30 lis 2016, 13:17

Poważnie tak jest, czy domniemacie, że może tak być? Nie słyszałem nigdy o czymś takim, że ktoś nie dostął kredytu bo kiedyś tam wziął jakąś pożyczkę i spłacił w terminie. Co innego jakby nie spłacił albo miał opóźnienia w spłacaniu.

W zasadzie ja mało pożyczam i jak już to małe kwoty, ale nie wiem czy kiedyś mi nie będzie potrzebny jakiś duży kredyt.

Nie chce mi się wierzyć, że ktoś mi odmówi udzielenia dużego kredytu tylko z powodu tego że kiedyś wziąłem chwilówkę!
Giepes

Jak dla mnie Vivus najlpeszych z tych firm

Postautor: AdamGP » sobota 10 gru 2016, 17:10

Moim zdaniem jeżeli chodzi o pierwszą za darmo to to jest najlepsza firma, bo najłatwiej tam dostać to pożyczkę. Poza tym można dostać tyle ile reklamują, a nie jak w innych firmach, że jak za dużą kwotę ustawisz to Ci odrzucą. Nie ma żadnych potwierdzeń dochodów itp. do dosyłania. Wiem, że większość firm niby nie chce żadnych zaświadczeń, ale jak spróbujecie wziąć pożyczkę to nagle się okazuje, że jednak chcą.

O pożyczkach poza promocją się nie wypowiem, bo nie korzystam z takich z oczywistych względów - są bardzo drogie i nieopłacalne i tak jest we wszystkich firmach.
AdamGP

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki