Ekspres Kasa - Pożyczka w Ferratum Bank

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Ekspres Kasa - Pożyczka w Ferratum Bank

Postautor: ewa571 » niedziela 18 gru 2016, 21:29

ja nie korzystałam z tej firmy nigdy, ale za to brałam pożyczkę w takto finanse i jestem bardzo zadowolona. wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem i bez żadnych ukrytych punktów i opłat :)
ewa571

Postautor: oewonga » środa 04 sty 2017, 18:28

Witam! Onel, pozwól że przedstawię warunki naszej oferty pożyczki. Pożyczając u nas masz pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów – od razu wiesz ile pożyczasz oraz ile masz ostatecznie do spłaty. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznasz na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=bizneston.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Onel » czwartek 05 sty 2017, 10:38

Panie Tomaszu z oewonga, znam warunki pierwszej pożyczki z Wonga, bo Pan wszędzie pisze tą ofertę gdzie nie wejdę tam Pan jest ;)
Onel

Postautor: kaparas » wtorek 24 sty 2017, 09:56

Ale to chyba nie temat o Wonga, tylko o Ekspres kasie? Warto zauważyć że Ek obecnie posiada ciekawą promocję dla nowych klientów, która umożliwia uzyskanie pierwszej pożyczki całkowicie za darmo i to na okres 2 miesięcy do 1500 zł. Oferta dobra tylko trzeba pamiętać o terminowej spłacie.
kaparas

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki