Ekspres Kasa - Pożyczka w Ferratum Bank

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Ekspres Kasa - Pożyczka w Ferratum Bank

Postautor: Krachus » środa 30 lis 2016, 13:25

Trafiłem na jeszcze jedną firmę, która oferuje pierwszą pożyczkę za darmo Ekspres Kasa Korzystał, a właściwie przyszła mi reklama na maila. ktoś z Was? Czy rzeczywiście pierwsze użycie jest za darmowo i jak to działa w praktyce?

Co to za bank ten Ferratum, bo nie słyszałem wcześniej.
Krachus

Re: Ekspres Kasa - Pożyczka w Ferratum Bank

Postautor: AdamsGPA » środa 30 lis 2016, 13:31

Działa tak samo jak każdy inny serwis tego typu, na ich stronie masz wszystko dokładnie opisane. Ja tam nie polecam korzystania z takich rzeczy.
AdamsGPA

Postautor: Krachus » środa 30 lis 2016, 13:32

No dobrze, pytam tylko, czy rzeczywiście pierwsza jest za darmo, czy nie ma jakichś ukrytych opłat. Nie chciałbym się niemiło zdziwić. W necie są dość dobre opinie o Ekspres Kasa http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/ekspres-kasa-opinie-pozyczki.html
EkspresKasa to chyba to samo co ten Ferratum Bank? Oferta jest taka sama dla pierwszej darmowej pożyczki tylko w Ferratum jest jeszcze jakaś ratalna.
Krachus

Postautor: Adam O. » środa 30 lis 2016, 13:35

Widzę, że Ci mój blog przypadł do gustu. Cieszę się ;)

Tak ten serwis należy do Ferratum Bank podobnie jak KasaTAK. Pierwsza pożyczka jest rzeczywiście za darmo, jeżeli spłacisz ją w terminie, bo jak nie spłacisz to już będzie drogo. Dodatkowo Jeżeli korzystałeś już z jakiejś pożyczki w Ferratum, nawet z pośrednika typu Ofin, gdzie jest to inna firma, ale i tak Ferratum Bank udziela tej pożyczki, to w takim wypadku jak teraz weźmiesz w Expreskasa to już Ci nie przysługuje pierwsza za darmo i naliczą Ci normalne opłaty i oprocentowanie, a te koszty nie są małe.
Jak potrzebujesz kilka stówek to możesz skorzystać, ale jak wiesz, że na pewno spłacisz w terminie, bo inaczej to nie radzę, można się wkopać.
Adam O.

Postautor: Onel » środa 30 lis 2016, 13:38

Krachus pisze:Co to za bank ten Ferratum, bo nie słyszałem wcześniej.

To nie jest żaden bank. Tzn jest ale zarejestrowany na Malcie. Jest podany adres z Malty. Niby bank, ale nie widzę tam żadnych ofert lokat, kont itp. tylko pożyczki. Działa jak typowa firma udzielająca pożyczek poza bankowych.
Onel

Postautor: Giepes » środa 30 lis 2016, 13:40

W dzisiejszych czasach to już trudno w cokolwiek komukolwiek wierzyć. Czy to dotyczy wielkich znanych banków typu PKO ING, czy jakiś, które nie wiadomo skąd się wzięły. Teraz znowu jakiś nowy reklamują w telewizji Nest Bank.

Kiedyś bank to był bank wzbudzał zaufanie i można mu było powierzyć swoje pieniądze, a dzisiaj to każdy chcę Cię albo na coś naciągnąć albo wykiwać.
Giepes

Postautor: Adam O. » środa 30 lis 2016, 13:46

Onel pisze:To nie jest żaden bank

To jest bank. Uzyskał licencję bankową na Malcie, w tamtejszym odpowiedniku naszego KNF. Dlatego może się w innych krajach posługiwać określeniem "bank" w nazwie, ale jak sam zauważyłeś. Działa dokładnie jak inne firmy pożyczkowe i jako taką instytucję go należy traktować.

Z resztą tak jak pisze Giepes dzisiaj to w kontakcie z jakąkolwiek instytucją finansową trzeba bardzo uważać, czytać wszystkie umowy, regulaminy i karty produktów z warunkami, noty prawne itp. czy to dotyczy banku czy w innych firm i pośredników finansowych, ubezpieczeniowych itp.
Adam O.

Postautor: AdamPGA » wtorek 13 gru 2016, 15:44

Może i z nazwy jest bankiem, ale no działa jak typowa firma pożyczkowa. W ofercie są krótkoterminowe pożyczki i długoterminowe ratalne. Nie ma żadnych lokat, kont i innych typowych produktów bankowych. Więc jak na mnie może się nazywać jak chce, ale to jest typowa firma pożyczkowa jak wszystkie inne podobne z tego sektora.
AdamPGA

Postautor: Onel » czwartek 15 gru 2016, 10:33

Ono oczywiście, że tak. Nazwa nie ma tu nic do rzeczy. To jest typowa firma pożyczkowa. Nie jest też najtańsza, ale ma pożyczkę na 60 dni, tak jak Wonga, tyle że w Wonga kosztuje ona 10 zł i otrzymanie jej jest dość trudne, bo Wonga bardzo sprawdza klientów i ma dużo odrzucanych wniosków, a nawet bardzo dużo. W Ferratum jest chyba trochę lepiej w aspekcie akceptacji wniosków.
Onel

Postautor: Krachus » niedziela 18 gru 2016, 12:07

Przecież ja wiem, że to jest firma pożyczkowa, a nie bank. Chodzi mi bardziej o to, czy ta pierwsza pożyczka jest naprawdę darmowa, czy są jakieś ukryte opłaty albo trzeba się do czegoś zobowiązać. To nie jest aż tak znana firma, więc wolę zapytać na forum, czy może już ktoś korzystał i może coś powiedzieć.
Krachus

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki