Filarum - darmowa pożyczka na 30 dni

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Filarum - darmowa pożyczka na 30 dni

Postautor: Preciozo » sobota 24 gru 2016, 13:42

Czy ktoś próbował korzystać z Filaurm z tej promocyjnej pożyczki przez internet za darmo? Jakieś opinie? Jak to działa?
Preciozo

Re: Filarum - darmowa pożyczka na 30 dni

Postautor: Adam O. » sobota 24 gru 2016, 15:18

Osobiście nie korzystałam, sporo się reklamują w telewizji nawet ostatnio.
Tu masz jakieś opinie o Filarum http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/09/ ... yczka.html

Filarum to chyba to samo co SOHO Credit, może mieć też inne marki, więc jak już z jakiejś korzystałeś to nie możesz pierwszej pożyczki za darmo. Jakie marki ma ta firma poza Filarum i SOHO to nie wiem, to już musisz sobie poszukać.
Adam O.

Postautor: Giepes » poniedziałek 26 gru 2016, 12:03

Te pożyczki są darmowe jak się spłaci w terminie oczywiście, bo potem to Cię skroją. Tylko trzeba też uważać właśnie na to, że jedna firma działa pod wieloma markami. Tak jest w wielu przypadkach. Trzeba pamiętać, a w razie potrzeby sprawdzić, gdzie się wcześniej brało pożyczkę.
Osobiście w pierwszej kolejności wybrałabym Vivus, a potem dopiero Filarum, tylko te pierwsze za darmo się opłacają, bo potem to już jest bardzo drogo w przypadku drugiej pożyczki w tej samej firmie.
Giepes

Postautor: Onel » wtorek 27 gru 2016, 15:14

Hej podałeś linka do bloga, którego autorzy prowadzą też ranking i piszą, że jak się korzystało z Soho z pierwszej darmowej, to już nie można w Filarum https://antyranking.blogspot.com/2016/0 ... wszej.html

Filarum jest ogólnie ok, ale kwota pierwszej pożyczki jest dosyć mała jak na dzisiejsze standardy rynkowe. 1000 zł tylko, a Vivus daje 2500 zł na przykład i też na 30 dni.
Onel

Postautor: Krachus » środa 28 gru 2016, 13:32

Filarum i Soho należy do CreamFinance, więc byłoby to logiczne, ale moje pytanie brzmi, czy ktoś próbował tak zrobić? Wiem, że w Ferratum i NetCredit tak się nie da, ale to nie znaczy, że w każdej firmie tak jest.
Krachus

Postautor: Giepes » sobota 07 sty 2017, 13:36

Wątpię, żeby ktoś próbował, chyba że nie miał świadomości, że to jedna firma. No bo jak chcesz darmową pożyczkę, to przecież nie zaryzykujesz takiej akcji, jak dostępne jest tak wiele firm. Połowa chyba już dzisiaj oferuje pierwszą pożyczkę za darmo.
Jak Cię to nurtuje to zadzwoń do nich i zapytaj po prostu.
Giepes

Postautor: Krachus » piątek 17 lut 2017, 10:22

W sumie to nie wiem nawet już, czy tak jest teraz, bo wiem że kiedyś tak było w NetCredit i InCredit, ale niedawno tam patrzyłem i to są już obecnie oddzielne firmy. Nawet zapytałem na czacie konsultanta, to mi powiedzieli, że można już w obu skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki. To może tu też, ale bez dzwonienia to bym nie spróbował. Najlepiej jak się ma jakieś wątpliwości po prostu zadzwonić.
Krachus

Postautor: krasike » wtorek 04 kwie 2017, 12:46

Jeśli chodzi o szybkie pożyczki i kredyty, to w Myszkowie popularny jest lombardmyszkow.pl - może warto tam spróbować, jak masz blisko
krasike

Postautor: Petersen » sobota 15 lip 2017, 22:29

Jak czytam o tych "darmowych" pożyczkach, to zawsze się dziwię ludzkiej lekkomyślności...
Petersen

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki