Lendon Pożyczka za darmo 2000 zł? Ściema?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Lendon Pożyczka za darmo 2000 zł? Ściema?

Postautor: Preciozo » sobota 24 gru 2016, 14:59

Witam, czy ktoś korzystał z pożyczki w firmie Lendon. Trochę się boję wziąć w takiej mało znanej firmie pożyczki.
Pierwsza jest darmowa na 30 dni do 2000 zł. Teoretycznie, bo jak np. próbowałem wziąć 1500 zł w Wonga to mi odmówili.
Prosiłbym Was o jakieś opinie o tej firmie.
Preciozo

Re: Lendon Pożyczka za darmo 2000 zł? Ściema?

Postautor: Giepes » poniedziałek 26 gru 2016, 13:10

Nie jest to ściema, pierwsza jest za darmo, ale nie licz, że dadzą Ci 2000 zł, to raczej wabik reklamowy. Jak chcesz tam pożyczyć za darmo to wybierz mniejszą kwotę

Tu możesz sobie poczytać o opinie o Lendon http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/ ... yczce.html

Pożyczki w Lendon ogólnie moim zdaniem nie należą do najtańszych, ale ta pierwsza jest w porządku jeśli ją spłacisz w terminie.
Giepes

Postautor: Onel » wtorek 27 gru 2016, 15:21

Ściema może nie jeśli chodzi o to że pierwsza pożyczka jest za darmo jeżeli się ją spłaci w terminie, ale ta kwota 2000 zł to według mnie ściema dla przyciągnięcia uwagi klientów. Z tego co wiem nie tylko w tej firmie, ale tak samo w innych z podobnymi ofertami, bardzo ciężko dostać taką kwotę przy pierwszej pożyczce. Szczególnie pewnie dlatego, że jest darmowa.
Onel

Postautor: Krachus » środa 28 gru 2016, 13:27

Pożyczka jak wszystkie inne pozabankowe online. Po pierwsze na te 2000 zł to nie ma co liczyć, w praktyce jako nowy klient można pożyczyć za darmo, ale mniejszą kwotę. To 2 tys. raczej jest dla reklamy.

Jak spłacisz w terminie to będzie darmowa, jak się spóźnisz to zobacz sobie RRSO dla symulacji pożyczki, która nie mieści się w wariancie promocyjnym.
Krachus

Postautor: AdamsGPA » czwartek 29 gru 2016, 15:07

Chyba w większości takich firm z ofertą pierwszej pożyczki jest podobnie. Sam nie korzystałem, ale czytałem, że praktycznie w większości się nie dostanie tego maksimum, tylko proponują mniej. Jedynie podobno Vivus jest wyjątkiem, ale tam tez nie wiem czy nie zależy to od jakiejś zdolności kredytowej itp.

Teoretycznie można małe kwoty w kilku firmach pożyczyć jako pierwszą pożyczkę za darmo, ale to jest trochę dużo zachodu. Trochę to taki jest średnie rozwiązanie. Czasem lepiej zapłacić, a mieć pewność, że nie będzie problemów.
AdamsGPA

Postautor: ziaja » piątek 30 gru 2016, 12:38

ja tam wnioskowałam o 1500 zł w kasomacie w ramach pierwszej pożyczki i mi udzielili bez problemu. może to kwestia dobrej historii kredytowej, nie wiem. w każdym razie polecam ta firme, bo jest rzetelna i uczciwa, ostatnio nawet zwiększyli maksymalną kwotę pożyczki do 3000 w ramach świątecznej promocji ;-)
ziaja

Postautor: Adam O. » poniedziałek 02 sty 2017, 13:34

Tylko, że w tym Kasomacie nie ma pierwszej pożyczki za darmo, a przynajmniej nie widzę żadnej takiej informacji na ich stronie. Jak pożyczysz 3000 zł to za miesiąc musisz oddać 3848. Już abstrahując od tego, że wszystkie tego typu firm są okropnie drogie, no to się jak dla mnie taka pożyczka nie opłaca. Sensowne są tylko te promocyjne za darmo i to jak wiesz, że oddasz w terminie. Patrząc na symulację w Kasomacie dla tych 3 tys. na 30 dni to RRSO jest jeszcze wyższe niż w Lendon poza promocją.
Adam O.

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki