10 tysięcy pożyczki na 2 lata

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

10 tysięcy pożyczki na 2 lata

Postautor: jakubm » czwartek 02 mar 2017, 08:09

Szukam możliwości zaciągnięcia pożyczki na 2 lata, w kwocie 10 tysięcy.
Interesuje mnie spłacanie ratalne, jak w banku. Istotne, żebym koszty pożyczki nie były bardzo wysokie i firma nie sprawdzała BIK.
Pożyczka ma być legalna - maksymalnie koszty zgodne z prawem, normalna umowa.
jakubm

Re: 10 tysięcy pożyczki na 2 lata

Postautor: adam korant » czwartek 02 mar 2017, 10:53

Na pewno możesz spróbować złożyć wniosek w Mikro rata. Tam musisz mieć dochody, sprawdzają bazy, ale nie BIK.
Nie wiem czy dostaniesz maksymalną kwotę - pewnie będzie zależało o zdolności, ale raczej nigdzie indziej nie ma szans na pożyczkę w takiej kwocie, od razu na starcie i z takimi kosztami jak u nich.
adam korant

Postautor: jakubm » piątek 03 mar 2017, 08:00

No faktycznie. Ale czy nie jest dziwne, że koszty są tak niskie? Dużo wyższe RRSO widziałem przy pożyczkach na miesiąc, a przecież dużo bardziej ryzykują dając kasę dlugoterminowo. Mniejsza o to - sprawdzę regulamin, złożę wniosek, zobaczę wtedy czy nie ma więcej kosztów, ale skoro kalkulator niczego nie pokazuje, to teoretycznie tych kosztów być nie powinno.
jakubm

Postautor: tener » poniedziałek 20 mar 2017, 20:32

tutaj masz wykaz firm udzielających takie pożyczki bez bik:
pro-banking.porownanieonline.pl/szybkie_pozyczki_gotowkowe,porownanie,0,powyzej_5000,powyzej_1_roku,1,0,0#wyniki
tener

Postautor: AdamsGPA » piątek 04 sie 2017, 08:12

W przypadku pożyczek taka jest bodajże w Zaplo, ale ona jest droga. Na stronie od razu nie pokazuje RRSO, ale pewnie będzie w okolicy 100%. Podobnie jest we wszystkich pożyczkach pozabankowych, a w wielu będzie jeszcze drożej.

Tu masz taki dość obszerny artykuł o pożyczkach. Wprawdzie głównie o tych promocyjnych darmowych, ale o ratalnych też jest http://kutno.net.pl/artykuly/biznes,dar ... 85201.html

Teraz się pojawił nowy InBank z bardzo tanim kredytem internetowym do 50k (teoretycznie) W pełni online. RRSO na poziomie ok 11%. Tylko to jest bank z Esotnii i w zasadzie działa w Polsce dopiero od kilku miesięcy, a więc trudno o jakieś wiarygodne opinie. Na razie w sieci można znaleźć głównie recenzje tego kredytu. Tak na pierwszy rzut oka oferta tego kredytu wydaje się tańsza od innych banków, ale jak to wygląda w praktyce tego już nie wiem. W każdym razie w przypadku takiej pożyczki raczej poszedłby do banku, bo pozabankowe są za drogie.
AdamsGPA

Postautor: oplkk » wtorek 10 paź 2017, 08:21

Z tych porównywarek które znam to najlepiej mi się korzysta z serwisu lowcachwilowek.pl, jest chyba najbardziej czytelny, z wygodnym suwakiem do ustawiania parametrów pożyczki.
oplkk

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki