Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Postautor: Potrzebuję pieniędzy » niedziela 04 lis 2012, 16:05

Potrzebuję pilnej pożyczki na to żeby spłacić ZUS bo zajęli mi konto. Nie mogę przez to prowadzić normalnie firmy i chyba tylko jakaś pożyczka może mi pomóc odzyskać płynność finansową. Niestety miałem kiedyś długi w bankach i nie regularnie spłacałem raty więc zostałem wpisany do bik i teraz chodzę po bankach , a te po kolei odsyłają mnie z kwitkiem. Pilnie potrzebuję pożyczyć ok 10 tys. żeby spłacić całość zadłużenia i mieć spokój bo już na bieżąco dam radę płacić zarówno ZUS jak i raty za pożyczkę. Problem tylko że nie wiem gdzie mogę pożyczyć pieniądze jak jestem w BIK. Błagam o pomoc i poradę jak znaleźć pożyczki bez bik przez internet.

Kliknij poniżej i wyślij wniosek kredytowy.
http://banknet.pl/formularz-kontaktowy/
Potrzebuję pieniędzy

Pożyczka bez bik w Provident

Postautor: Pomoc w pożyczkach » niedziela 04 lis 2012, 16:29

Najszybciej bez bik to chyba pożyczysz pieniądze w Providencie. Oni z tego co ja się orientuję zaglądają do BIK jednak nie jest to dla nich wyznacznikiem czy dadzą pożyczkę czy nie. Maksymalnie można pożyczyć u nich 7 tys. zł jednak to dopiero jak jest się zaufanym klientem i za pierwszym razem maksymalna kwota pożyczki bez sprawdzania w BIK może wynosić 3 tys. zł. Jednak oni chyba wymagają zaświadczeń o dochodach i nie dają pożyczek jeśli nie ma się dochodów. Provident nie jest bankiem więc nie podlega pod KNF i nie musi sprawdzać w BIK-u swoich klientów. Banki odsyłają Cię z kwitkiem i nie dają kredytów bo mają obowiązek weryfikacji każdego w bazach bik więc tam nawet więcej nie chodź dopóki nie masz wyczyszczonej historii w bankowej informacji kredytowej. Bez BIK są jeszcze różne pożyczki chwilówki przez internet jednak tam maksymalnie pożyczysz 1 tys. lub 2 tys. ale to odradzam bo odsetki ukryte w prowizjach są po prostu złodziejskie i sięgają nawet 2 tys. % rrso.
Pomoc w pożyczkach

Re: Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Postautor: Albert » poniedziałek 05 lis 2012, 12:49

Proponuję znaleźć dobry ranking pożyczek.
Niektóre, fajnie mają opisane co ile kosztuje i samemu sobie wybierz taką, która cię interesuje (patrz na koszty: wyraźnie widać ile przyjdzie ci za to zapłacić, więc dobrze jest na to lookać)
Porządek musi być.
Albert

Postautor: sdjk3 » piątek 09 lis 2012, 21:03

Pożyczka bez BIK nie istnieje w bankach. Branie takiej pożyczki poza bankiem wiąże się niestety z wysokimi odsetkami...
sdjk3

Pożyczki - chwilówki bez bik

Postautor: Załamana » sobota 01 gru 2012, 18:45

Jeszcze nie tak dawno sama szukałam informacji o tym gdzie można pożyczyć pieniądze bez BIK. Wydawało mi się, że potrzebuję na naprawdę potrzebne rzeczy. Myślałam, że pożyczone 2000 zł spłacę szybko i zapomnę. Co się okazało ? Wzięłam taką pożyczkę i teraz spłacam tylko co miesiąc rosnące odsetki a dłud się wcale nie zmniejsza. Cóż zrobiłam błąd, ale teraz chciałam innych przed tym przestrzec.
Załamana

Postautor: Kalinka09 » niedziela 02 gru 2012, 14:07

Załamana a gdzie wzięłaś tą pożyczkę?
To prawda.. pożyczki bez BIK może i są dobrą sprawą ale strasznie kosztowną. Wprawdzie całe szczęście takowej nie musiałam brać ale mnóstwo moich znajomych takowe brało.
Zazwyczaj w Providencie i teraz płacą i płaczą. Myślę sobie, że dużo lepszym rozwiązaniem jest pożyczenie pieniędzy od kogoś kogo znamy, może ktoś z rodziny? Albo sprzedanie czegoś, bez czego żyć możemy np samochodu. Jest to chyba lepsze niż pożyczka bez Bik........
Zaoszczędź swój czas i rób zakupy oraz płatności online.
Kalinka09

Postautor: Gość » czwartek 06 gru 2012, 12:10

Phi, Provident to akurat najtańszy z tych chwilówek jest ;p
Sprawdź sobie grudniowy ranking pożyczek bez bik, na samym końcu jest taka firma jak OK MONEY z oprocentowaniem kilkadziesiąt tysięcy... procent.
Gość

Gdzie po pożyczkę bez bik

Postautor: Gość » niedziela 13 sty 2013, 23:17

Gość pisze:Phi, Provident to akurat najtańszy z tych chwilówek jest ;p
Sprawdź sobie grudniowy ranking pożyczek bez bik, na samym końcu jest taka firma jak OK MONEY z oprocentowaniem kilkadziesiąt tysięcy... procent.

A tak krzyczeli w Mediach, że od 2013 Kredyty BEZ BIK to już koniec! KNF ma wszystko w gdzieś jak wrzawa medialna ucichła po amberze. Vivus nadal ma opcję "Pierwsza Pożyczka za Darmo"

https://keszker.pl/pozyczki-gotowkowe/vivus

inne firmy typu Net Credit również mają się bardzo dobrze.

Nic nie wygląda na to aby Pożyczki na dowód czy Pożyczki BEZ BIK skończyły się kiedykolwiek póki sami pracownicy KNF'u mają interes w pozabankowych firmach pożyczkowych (IUKWIM).
Gość

Postautor: Zaro » środa 16 sty 2013, 15:14

Na oferty typu pożyczka za darmo zawsze się pytam, ile ona rzeczywiście kosztuje.
Życie jest takie, że nikt nic nie daje za darmo.
Radziłbym dokładnie przeczytać warunki umowy ... za darmo :lol: czyli co zwracać też nie trzeba :shock:
Zaro

Postautor: Szymon » poniedziałek 04 lut 2013, 19:02

Byłem w podobnym położeniu i zleciłem poszukiwanie pożyczki serwisowi Kredytolog. Za darmowy otrzymałem profesjonalną pomoc. Znaleźli dla mnie naprawdę dobre oferty i wybrałem najlepszą. Warto skorzystać, gdyż za usługę nie płacisz, rejestrować też się nie musisz.
Szymon

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki