Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Postautor: selfun » niedziela 01 lut 2015, 21:21

Jak najbardziej, ja też korzystałem z , wszystko można załatwić online.
selfun

Postautor: sebix » poniedziałek 02 lut 2015, 14:05

Trochę jest takich stron teraz z rankingami chwilówek. Mniej najlepiej odpowiada serwis pozyczkaportal.pl, bo tu wyjątkowo często aktualizują te rankingi i ogólnie mają dużo porad, artykułów na temat chwilówek.
sebix

Postautor: alvaro888 » poniedziałek 02 mar 2015, 10:28

Dobrą ofertę kredytową jeśli chodzi o opcje pozabankowe mają na stronie www.hipozyczka.pl. Obsługują klientów w całym kraju, do mnie do Białegostoku nawet zajechali. Warto się skontaktować z przedstawicielem firmy, najlepiej przedzwonić to wytłumaczą co i jak. Starają się dobierać rozwiązania dopasowane pod konkretny problem, nie mają jakiś szablonów działań. To mi się tutaj najbardziej podoba.
alvaro888

Postautor: SzalonaPożyczka » sobota 04 kwie 2015, 16:17

Ja składałem wniosek na stronie . Wybrałem na poczatek szaloną a potem brałem w pozostałych.
Szybko i sprawnie. Kasa na koncie w 20 minut. Chyba nawet KRD nie sprawdzają a zła historia w BIK nie była problemem.
SzalonaPożyczka

Postautor: ulicafinansowa.pl » piątek 03 lip 2015, 09:28

Możesz wziąć chwilówkę, ale jak nieregularnie będziesz ją spłacał to zniszczy to twoją firmę.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Zadrama » czwartek 19 lis 2015, 16:46

Biorąc jakąkolwiek pozyczkę trzeba ją spłacać a poza tym trzeba dobrze czytac umowę. No i warto zasięgnąć opinii o firmie w której planujemy brać pożyczkę. Ja słyszałam że Profi Credit jest jedną z najbezpieczniejszych firm kredytowych. Mają ciekawą ofertę, mało formalności a gotówka jest szybko na koncie. No i mozna przystąpić do programu partnerskiego.
Zadrama

Postautor: Gość » czwartek 08 wrz 2016, 10:28

Bez zaświadczeń tylko chwilówka. Sam miałem moment kiedy musiałem skorzystać z tego typu usług. Sprawdziło się wówczas sprawdzanie ofert na stronie finansowej, więc chyba mogę polecić :)
Gość

Postautor: bez bik » piątek 30 gru 2016, 12:26

A ja polecę janvest :D Dzięki nim wyszłam z długów. Łatwo nie było, bo już komornik miał zajmować mój dom :/ No ale wzięłam pożyczkę, spłaciłam zaległości, spłaciłam pożyczkę. Teraz już wszystko mam na czysto, bez żadnych długów.
bez bik

Postautor: marko99 » piątek 13 sty 2017, 12:40

Dużo pożyczek tego typu jest teraz dostępnych przez internet i wcale mnie to nie dziwi. Dziś już wszystko można zrobić online, więc nie dziwne, że też pożyczki w ten sposób są udzielane. Ja raz z takiego wsparcia skorzystałem i obyło się bez przygód. Pieniądze spłacone, no i przydały się, dostałem je na czas, tak jak było w umowie. Miała dobre opinie i się nie zawiodłem. Mają tutaj całą listę z różnymi raczej renomowanymi firmami pożyczkowymi do wyboru.
marko99

Postautor: kaparas » wtorek 24 sty 2017, 09:54

Ze sprawdzonych firm udzielających pożyczek bez weryfikacji w bazach BIK wymieniłbym na pewno Ferratum i Ekspres Kase, pierwsza udziela pożyczek długoterminowych ratalnych a druga typowych chwilówek. Warto wiedzieć, że w przypadku Ekspres Kasy, nowi klienci mogą pożyczyć gotówkę całkowicie bez opłat i to ze spłatą 2 miesięczną.
kaparas

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki