Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: gdzie po pożyczkę komorniczą

Postautor: Provident Polska » środa 23 sty 2013, 19:38

Provident działa zgodnie z prawem, a 90 procent naszych klientów jest zadowolonych z naszych usług. Nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach, podejmujemy decyzje w oparciu o rzeczywista sytuacją finansowa klienta

Więcej informacji: http://www.csr-provident.pl/faq.html?parent=17

Biuro Prasowe Provident Polska

ktoś pisze:Też mi się wydaje, że provident będzie najtańszy z tych wszystkich złodziejskich chwilówek jednak oni chyba wymagają zaświadczeń o zarobkach bo w jakiś tam sposób ustalają czy mamy wystarczającą zdolność kredytową żeby w przyszłości spłacać regularnie pożyczkę.
Provident Polska

Re: Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Postautor: intro » piątek 08 lut 2013, 15:15

Polecam złożyć zlecenie na ofertę pożyczki na
Kod: Zaznacz cały
http://www.kredytolog.pl
Za zlecenie się nie płaci i nie jest potrzebna rejestracja.
intro

Postautor: tytus1 » piątek 08 lut 2013, 20:14

Ja kiedys brałem w providencie, podobno dają też z komornikiem, jak dla mnie było ok bo ja byłem studentem wtedy i wystarczyła im umowa zlecenie i dowód, nie wiem jak jest teraz ale wtedy faktycznie wzialem 1500 oddałem 2900, pare razy mi sie zdarzylo nie wplacic, ale nie bylo kosztow dodatkowych, oddalem wiecej ale nikt nic nie mowil (w bankach sa monity po 30 zl kazdy albo telefony itp.). Jak ktoś nie brał to niech się nie wypowiada bo dirma może "dla bogatych":P ale przynjamniej jasne zasady.
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: Natan » środa 20 mar 2013, 12:33

Jeśli jesteś w finansowej potrzebie pomożemy Ci znaleźć najlepszą pożyczkę !

Nie wymagamy zdolności kredytowej, ani zaświadczeń o zarobkach, nie sprawdzamy BIK, wystarczy sam dowód osobisty!

ZA DARMO przedstawimy najlepsze dla Ciebie oferty pożyczkowe - wystarczy wypełnić krótki wniosek - wypelnij-wniosek.pl
TUK.pl - znajdź najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie !
Natan

Re: gdzie po pożyczkę komorniczą

Postautor: kora72 » poniedziałek 25 mar 2013, 23:33

ktoś pisze:Też mi się wydaje, że provident będzie najtańszy z tych wszystkich złodziejskich chwilówek jednak oni chyba wymagają zaświadczeń o zarobkach bo w jakiś tam sposób ustalają czy mamy wystarczającą zdolność kredytową żeby w przyszłości spłacać regularnie pożyczkę.

Providenta nie interesuje czy Ty pracujesz czy nie, oświadczasz im dochody, ale to z.......e, weźmiesz 2500 zł,a oddasz 5000 zł. Cóż jednak sytuacje są różne, szukaj najpierw w bankach kredytów konsolidacyjnych zabezpieczonych, np. hipoteką, a potem dopiero idź do z.........i. Nie jest powiedziane, że z zajęciem komorniczym nie otrzymasz kredytu, jeśli jak mówisz bank ma się na czym zabezpieczyć. Skorzystaj z oddłużenia, szukaj.
Nie chciałeś linków do pp, ale ja jestem w pp i luknij sobie na oferty, wnioski składasz online, więc nic nie tracisz.
http://www.malgorzatasztyber.ebrokerpartner.pl
pozdrawiam
kora72

Postautor: Krystyna J. » środa 27 mar 2013, 21:54

chciałam zapytać jeżeli mam kredyt hipoteczny w getinbanku jeszcze 15 lat kredyt spłacamy regularnie, a komornki z polbanku wpisał sie do księgi wieczystej oraz dostaliśmy pismo że zabiorą nam mieszkanie, czy inny bank może nam to zrobić, a zadłużenie jest tylko 12 680 z odsetkami około 16 800 prosze o odpowiedz krysia840@interia.pl
Krystyna J.

Postautor: Specjalista » wtorek 02 kwie 2013, 15:19

taka kwota to pestka nawet z komornikiem każdy bank przejmie hipoteke i spłaci niestety koszt będzie około 19% w skali roku polecam strone http://banknet.pl ja tam brałem mając podobną sytuacje trwało to 5 dni ale wszystko załatwione.
Specjalista

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem - na spłatę

Postautor: Romka » sobota 27 kwie 2013, 15:22

Czy ktoś z Was miał okazję skorzystać z jakiejś oferty pożyczkowej na spłatę komornika? Jak firma udzieli pożyczki jak ktoś ma komornika na karku ? Muszę pilnie spłacić czynsz bo wspólnota mieszkaniowa podała mnie do sądu.
Potrzebuję 5000 zł na dwa lata. Mam stałe zatrudnienie i dochody. Możecie kogoś polecić ? Oczywiście nie interesują mnie oferty lichwiarzy.
Romka

Postautor: praks » piątek 14 cze 2013, 11:57

Profi Credit daje kasę bez sprawdzania klienta w Bik, na przyzwoitych warunkach.
Ja brałem 7 tysięcy na 2 lata. Musisz mieć 800 złotych dochodów, a dają do 10 tysięcy pożyczki.
Warunki na tle tego co widziałem w innych firmach - korzystne.
praks

Pożyczki dla zadłużonych

Postautor: Biedak » wtorek 18 cze 2013, 08:58

Czy Vivus albo inna firma co nie pobiera opłat za pierwszym razem pożyczy 1000 zł na miesiąc czasu osobie bez oficjalnej pracy? Mam trochę długów, nie jestem jeszcze w BIK i musze pilnie pożyczyć kasę. Szukam najpierw najtańszych firm:)
Biedak

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki