Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Postautor: Natan » środa 19 cze 2013, 10:43

Jeśli Twój BIK jest pozytywny i inne bazy rejestrów długów także, to w vivusie dostaniesz pożyczkę bez problemu, nawet bez pracy. Nie jest to wymagane, jednak za pierwszym razem możesz pożyczyć maksymalnie 800 zł.
Natan

Postautor: magdaa » poniedziałek 29 lip 2013, 14:56

W sytuacji, kiedy banki odmawiaja pozyczki, warto rozwazyc pewne alternatywy - jak chociazby pozyczka pod zastaw zlota. Jesli masz w domu jakas zlota bizuterie, mozesz dostac calkiem duza kwote - i to bez zadnych zaswiadczen, a po splacie pozyczki, zloto wraca do Ciebie. Mysle, ze to calkiem niezle rozwiazanie dla osob w Twojej sytuacji, sama sie nad nim zastanawiam, bo z dwojka dzieci tez lekko nie jest... Podaje link do artykulu, w ktorym przyblizaja ten temat: http://www.newconnector.pl/iap-pozyczka-za-zl oto-w-nowej-odslonie. Pozdrawiam i zycze szybkiego rozwiazania klopotow finansowych :)
magdaa

Postautor: Natan » czwartek 01 sie 2013, 20:35

Chcesz otrzymać błyskawiczną pożyczkę nawet do 10,000 zł? Wejdź na stronę wypelnij-wniosek.pl i wyślij formularz. Decyzja kredytowa w 5 minut! Następnie skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, aby omówić szczegóły pożyczki i pieniądze zostaną przelane prosto na Twoje konto bankowe.

Mnóstwo zadowolonych klientów - sprawdź opinie na innych forach finansowych. Zapraszamy - pożyczki bez zbędnych formalności.
TUK.pl - znajdź najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie !
Natan

Tanie Pożyczki dla zadłużonych

Postautor: Lamia » środa 04 wrz 2013, 08:20

Czy ktoś z użytkowników może polecić mi z czystym sercem jakąś prywatną firmę użyczającą pieniędzy dla osób zadłużonych? Jak oglądam w telewizji co nieraz się dzieje gdy trafi się na lichwiarzy - oszustów, to odechciewa mi się żyć.
Pilnie potrzebuję 1000 zł na pół roku. jestem we wszelkich bazach BIK.
Lamia

Postautor: jkowa » czwartek 05 wrz 2013, 08:01

Najlepsze jest w takich przypadkach pożyczyć albo od rodziny albo znajomych a nie w firmach w których RRSO jest "różne". "A w BIKu" jest każdy kto ma jakiś kredyt albo kk
jkowa

Postautor: Pożyczka » poniedziałek 04 lis 2013, 10:55

Proponuję spróbować pod adresem: http://tiny.pl/qg48t złożyć kilka wniosków, do niczego nie zobowiązują, a z doświadczenia wiem że czasem się udaje dostać jakąś pożyczkę, co prawda na niewielkie kwoty.
Pożyczka

Postautor: bpowarszawa » środa 13 lis 2013, 11:15

Bezpłatna pomoc dla osób z zadłużeniem czynszowym

Szanowni Państwo

Biuro Porad Obywatelskich Centrum Informacji Społecznej CIS, w ramach projektu „Długi – wspólny problem”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, świadczy pomoc osobom obarczonym zadłużeniem czynszowym. Aby pomoc ta była jak najskuteczniejsza, bardzo potrzebna jest Państwa opinia na temat rodzajów i metod pomocy, zawartych w tzw. „Modelu Aktywizacji Dłużnika”. Aby jednak Państwu pomóc, będziemy niezmiernie zobowiązani za poświęcenie 5 minut na wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, którą mogą Państwo znaleźć na stronie www.bpo.warszawa.pl (Jeżeli ten link nie działa po kliknięciu, skopiuj go do okienka przeglądarki i wciśnij enter).

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu http://www.bpo.warszawa.pl/dlug/index.html . Jeżeli ten link nie działa po kliknięciu, skopiuj go do okienka przeglądarki i wciśnij enter.

Pozdrowienia
Zespół BPO Warszawa
bpowarszawa

Postautor: paweł31 » wtorek 19 lis 2013, 17:10

Ja mam komornika ale udało mi się dostać kredyt na skarabeusz.biz.pl Dobrze że są jeszcze firmy dające pożyczki zadłużonym bo ze mną byłoby kiepsko gdybym nie miał pieniędzy na już.
paweł31

Postautor: pikano » czwartek 06 mar 2014, 14:21

Odsyłam tutaj - http://www.gtf.pl/Kontakt
O pożyczki dla zadłużonych nie jest łatwo, ale są firmy, które takie pożyczki faktycznie oferują. Po prostu musicie szukać i porównywać oferty.
Jedna drugiej nie jest równa - bardzo łatwo, w głupi sposób, można stracić dużo kasy. Koszty niektórych pożyczek są kosmiczne.
pikano

Postautor: Dobka » niedziela 16 mar 2014, 13:41

Zadzwoń sobie do nich: 22 266 86 86 Nie zwracają uwagi na komornika, nie patrzą też na BIK. Koszty pożyczki są do przyjęcia, więc spokojnie można udać się do nich po pożyczkę.
Dobka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki