Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Postautor: finanovacash.pl » niedziela 08 cze 2014, 17:59

Nasza firma oferuje pożyczki dla osób z zadłużeniami komorniczymi.Podstawowe warunki jakie należy spełnić:
- Maksymalna kwota to 10 tysięcy złotych.
- Minimalny dochód 2500 złotych gdy klient nie posiada własnego domu, mieszkania (dom lub mieszkanie nie jest zastawem, po prostu uwiarygadnia klienta).
- Gdy klient posiada nieruchomość minimalny dochód 1500 złotych.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.finanovacash.pl
finanovacash.pl

Postautor: jowitkaa10 » środa 05 lis 2014, 15:58

Nie wiem dokładnie o co chodzi w BIK i czy nawet tam jestem - wiem jedno, potrzebna mi pomoc dla zadłużonych. Mam dług na 2000 zł i nie chcę brać kolejnego kredytu. Muszę zaplacić za mieszkanie, ale za chwilę komornik będzie mi wisiał nad głową, co robić :( w sieci natknęłam się na jednego bloga http://swiatdlugow.pl/, jest tam trochę przydatnych informacji, ale co naprawdę mi potrzebne to rozmowa z kimś prawdziwie kompetentnym... :(
http://swiatdlugow.pl/
jowitkaa10

Postautor: eRzecznik BIK » czwartek 13 lis 2014, 09:37

Dzień dobry,

Najprościej rzecz ujmując, BIK gromadzi i udostępnia dane dotyczące naszej historii kredytowej, czyli tego, jak spłacamy nasze kredyty, karty kredytowe, czy raty za np. sprzęt RTV. Wbrew powszechnej opinii BIK nie gromadzi tylko i wyłącznie danych negatywnych, wręcz przeciwnie - większość danych to właśnie dane pozytywne, czyli nasza dobra historia kredytowa. Historia ta tworzy się dzięki rzetelnemu i terminowemu regulowaniu naszych zobowiązań finansowych, dzięki niej możemy w przyszłości liczyć na uzyskanie kredytu na lepszych warunkach.

Jeśli chcesz sprawdzić co o Tobie wiedzą banki, czyli swoją historię kredytową, możesz to zrobić bezpłatnie zakładając konto na stronie internetowej BIK. Otrzymasz dzięki temu 60-dniowy, darmowy dostęp do wszystkich usług. Możesz również pobrać Informacją ustawową, która przysługuje Ci bezpłatnie raz na pół roku.

Co do Twoich problemów finansowych, postaraj się stworzyć dokładny plan spłat, bazujący na metodzie „kuli śnieżnej”, czyli spłacaniu długów od najmniejszych do największych.

Liczę na to, że szybko wyjdziesz na prostą! :)

Pozdrawiam,
eRzecznik BIK
eRzecznik BIK

Postautor: Onedrzej44 » czwartek 18 gru 2014, 15:24

Może wejdź sobie na stronę . Oni najlepiej obsługują transakcje społecznościowe jeśli chodzi o pożyczki. Weryfikują ludzi, co jest ważne zarówno z punktu widzenia pożyczkodawcy i biorcy.
Onedrzej44

Postautor: zypolek » piątek 19 gru 2014, 14:09

Zobaczcie tutaj - poradnikdlazadluzonych.pl/pozyczka-dla-zadluzonych/
I to się opłaca, zakładając, że macie źródło, z którego to zadłużenie będziecie faktycznie w stanie spłacać.
zypolek

Postautor: kinia1000-84 » piątek 26 gru 2014, 17:20

Oferujemy pozabankowe pożyczki pod zabezpieczenie każdego rodzaju nieruchomosci domy,mieszkania,grunty,działki budowlane,nieruchomosci komercyjne

Nie sprawdzamy bik,nie wymagamy zaswiadczeń o dochodach,pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel

oprocentowanie od 1% w skali miesiaca rodzaj umowy notarialnej oraz czas trwania pozyczki-do indywidualnego uzgodniania.

Spłacamy wszelkiego rodzaju załużenia widniejące na hipotekach spóldzielnie,kredyty,komornika,inne prywatne pozyczki

decyzja w 24 godziny

chronimy przed licytacja komorniczą

kwoty od 10 tys do kilku milionów

każda miejscowosc w kraju

osoby zainteresowane prosimy o kontakt

pozyczki48h@wp.pl
kinia1000-84

Postautor: jadzia » środa 28 sty 2015, 23:04

Witam.potrzebuję pożyczki 200000,na komornika pod zastaw mogę dać dom.POMOCY
jadzia

Postautor: Ela » wtorek 24 lut 2015, 13:59

Ja myślę, że Compass Money będzie najlepszym rozwiązaniem. Mają siedzibę w Legnicy.

Pozdrawiam
Ela

Postautor: Niklas_100 » niedziela 18 gru 2016, 14:30

Godna polecenia jest Speed Cash Polska - za podejście - szukają rozwiązań, dzięki którym spłata zadłużenia będzie mniej absorbująca.
Niklas_100

Postautor: pobber » czwartek 02 lut 2017, 08:35

Możecie spróbować w Mikro rata - raczej na lepsze warunki w ramach pożyczki nie ma w tym momencie najmniejszych szans. U nich dają normalnie przy pierwszej pożyczce do 5k rozlożone na 2 lata - to też jest rzadkością. No i istotne, że całe koszty tej pożyczki nie są kosmicznie wysokie - raczej są przyziemne, zbliżone do kredytu gotówkowego, a jednak to ile jest do załatwienia, zupełnie nie ma porównania.
pobber

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki