Chwilówki w 3 minuty w idea bank

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Chwilówki w 3 minuty w idea bank

Postautor: poszukiwacz » wtorek 25 gru 2012, 16:06

Widziałem nie dawno gdzieś reklamę idea banku i na niej napis chwilówka w 3 minuty dla prowadzących działalność gospodarczą. Ktoś może miał już z tym do czynienia i brał jakąś tak zwaną pożyczkę chwilówkę dla firm w Idea Banku? Jak znam życie to pewnie kosztuje majątek i jak to oni żądają pewnie jakiś dodatkowych opłat za księgowość wirtualną, polisę itp itd. Będę potrzebował pilnej pożyczki niebawem na krótki okres i dlatego zakładam temat żeby poczytać opinie i komentarze zarówno te pozytywne jak i negatywne klientów korzystających z usług tego banku.

Kliknij poniżej i wyślij wniosek kredytowy.
http://banknet.pl/formularz-kontaktowy/
poszukiwacz

Re: Chwilówki w 3 minuty w idea bank

Postautor: nicram » środa 26 gru 2012, 23:30

chyba Ci chodziło o gotówkę w 30 minut czyli faktoring. IB nie oferuje chwilówek.
nicram

Postautor: blanka.win » czwartek 27 gru 2012, 16:35

za faktoring też niestety trzeba sporo zapłacić i nie każdy spełnia warunki, więc nie jest to oferta dla wszystkich, ale jak widać dobra reklama zrobi swoje i i tak ściągną naiwnych ludzi do oddziału, a potem będą wpychać wszystkie inne produkty niż te po które przyszliśmy
blanka.win

czy w idea banku są chwilówki?

Postautor: poszukiwacz » czwartek 27 gru 2012, 17:56

Nicram ja sam jestem zdziwiony dlatego założyłem ten temat :) Dzisiaj też kilka razy mignęła mi ich reklama w adsense i jest tam napisane dokładnie tak "Chwilówki w 3 minuty
Dla prowadzących działalność. Sprawdź !"
poszukiwacz

Chwilówka dla firm

Postautor: ktoś » czwartek 10 sty 2013, 16:17

Idea bank to mistrzowie promocji i oni swoje oferty ubierają po prostu w różne hasła reklamowe tak żeby trafić do jak najwięcej liczby osób. Ta chwilówka w kilka minut to najprawdopodobniej osławiona już pożyczka bezzwrotna, ale o tym jaka ona jest bezzwrotna to chyba było już gdzieś tutaj w innym temacie.
ktoś

Co sądzicie o pożyczce w Idea Bank

Postautor: karol » czwartek 24 sty 2013, 12:24

Dokładnie tak jak napisał mój przedmówca jest tak, że w Idea Bank jest kilka produktó gdzie rzeczywiście bardzo szybko można pożyczyć pieniądze jednak rzeczywiste koszta takich pożyczek są wysokie dosłownie jak w parabankach. Zawsze dokładnie czytajmy umowy i każdy punkt sprawdźmy bo tam jest od cholery różnych zapisów i warunków. Jakie znacie haczyki w kredytach Idea Bank i ich ofercie? Piszcie bo może sam coś przegapiłem :)
karol

Postautor: Barthez11 » czwartek 23 maja 2013, 08:11

Łatwo można czego nie doczytać w umowie. Dokładnie czytajcie.
Barthez11

Opinie o Idea Bank

Postautor: Krachus » piątek 13 sty 2017, 23:52

Z całym szacunkiem, ale Idea Bank nie oferuje żadnych pożyczek chwilówek dla firm. Jedynie normalne kredyty dla firm.

Ktoś: "Idea bank to mistrzowie promocji i oni swoje oferty ubierają po prostu w różne hasła reklamowe"

To fakt, ale ma też w ofercie wiele dobrych produktów podstawowych - darmowe konto lokaty itp. te złożone są niestety często tak zagmatwane, że klient nie rozumiejąc lub nie czytając umowy dostaje po tyłku.

Idea ma najlepsze lokaty i darmowe konto osobiste bez warunków jak w Nest Banku.

Dobre produkty w Idea Bank: Lokaty i konta w Idea Banku

W Idea Banku warto korzystać z prostych typowych ofert, a nie tych strukturyzowanych, zagmatwanych i złożonych i to cała prawda o tym banku.
Krachus

Postautor: Onel » niedziela 15 sty 2017, 11:10

Są banki, które oferują takie kredyty podobne to chwilówek online. Np. iKredyt w Getin Banku, czy iGotówka PNB BGŻ Paribas, ale w Idei nie widziałem. Co nie znaczy, że nie ma tam takiej podobnej oferty. Przy czym w 3 minuty to to nigdzie nie jest nawet w Vivusie. Przede wszystkim zależy to od tego gdzie mamy konto. Ten jeden dzień roboczy trzeba założyć, że potrwa zanim pieniądze przyjdą.
Onel

Postautor: kimonek » poniedziałek 16 sty 2017, 19:23

W kilkanaście minut można pożyczyć np. w wonga. U nich koszt pierwszej pożyczki to tylko 10zł, a max. pożyczyć można do 1500zł. Po co pchać się w koszty w bankach, jak są takie atrakcyjne pożyczki pozabankowe.
kimonek

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki