Chwilówki w 3 minuty w idea bank

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Chwilówki w 3 minuty w idea bank

Postautor: Tina » wtorek 24 sty 2017, 13:16

Ja bym zaczęła od tego, że Idea Bank to nie jest jakaś firma chwilówkowa, tylko poważny bank. Ktoś tu chyba trochę pojęcia pomylił na starcie i stąd całe zamieszanie. W Idea Banku można liczyć na szybki kredyt, owszem, ale chwilówką to ja bym tego nie nazwała.
Tina

Postautor: rasti » piątek 27 sty 2017, 22:41

Z tego, co wiem, mają kredyt Fair dla firm, z decyzją online w 15 minut. Może to o to chodziło.
rasti

Postautor: Tina » wtorek 31 sty 2017, 19:35

No ale Fair nawet jeśli przyznawany szybko, to nadal kredyt, a nie żadna chwilówka. ;)
Tina

Postautor: Komen » poniedziałek 13 lut 2017, 12:04

Ja nie potrafiłbym wybrać idealnej chwilówki, jeśli nie miałbym możliwości porównania przynajmniej kilku ofert. Jeśli chcecie wybrać najlepszą dla siebie chwilówkę, to polecam odwiedzić stronę .Doradztwo Direct Money już wiele razy pomogło mi w podjęciu słusznej decyzji.
Komen

Postautor: oewonga » poniedziałek 20 lut 2017, 18:50

kimonek pisze:W kilkanaście minut można pożyczyć np. w wonga. U nich koszt pierwszej pożyczki to tylko 10zł, a max. pożyczyć można do 1500zł. Po co pchać się w koszty w bankach, jak są takie atrakcyjne pożyczki pozabankowe.

Witam! Kimonek, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com. W swojej ofercie mamy wspomnianą przez Ciebie standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=bizneston.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Attyla » czwartek 02 mar 2017, 12:58

3 minuty?! i to w Idea Bank? byłam pewna, że normalny bank takimi rzeczami jak chwilówki się nie zajmuje
Attyla

Postautor: Karczi312 » piątek 03 mar 2017, 12:15

czytałem też o wonga com, jednak nie widzę nigdzie opinii osób, które współpracują z tą firmą.
Karczi312

Postautor: Attyla » piątek 03 mar 2017, 13:22

nie mam pewności, ale na stronie wonga.com chyba są jakieś opinie, albo link do nich
Attyla

Postautor: Karczi312 » poniedziałek 06 mar 2017, 14:00

nie ma faktycznie na stronie, poza tym jest tylko po angielsku.
gdzie moge znaleźć jakąś dobrą chwilówkę? wiem, że kosztują dużo, ale żeby wyszło to w miarę przyzwoicie. jestem w trudnej sytuacji
Karczi312

Postautor: Attyla » wtorek 07 mar 2017, 11:05

hm.. to nie wiem, wejdz moze w jakas porownywarke, finansowa? szukaj w necie,, to na pewno gdzies cos znajdziesz
Attyla

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki