Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Postautor: marian » środa 09 sty 2013, 13:08

Prowadzę kilka stron finansowych o kredytach i pożyczkach i zauważyłem, że coraz więcej osób wchodzi z wyszukiwarek pod hasłem "chwilówki bez bik i krd" i tak się zastanawiam czy coś takiego istnieje? Na zdrowy rozum to chyba nie ma instytucji, która pożyczy komuś kasę jak ten ktoś jest znanym w KRD dłużnikiem i nikomu nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Może się mylę i źle rozumuję, ale jeśli ktoś wie gdzie takich pożyczek bez sprawdzania w bazach bik i krd udzielają i może jeszcze mają jakiś program partnerski to mówcie, a ja chętnie dam na mojej stronce ich reklamkę i może parę złotych wpadnie dodatkowo na konto co miesiąc.

Kliknij poniżej i wyślij wniosek kredytowy.
http://banknet.pl/formularz-kontaktowy/
marian

Re: Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Postautor: blanka.win » środa 09 sty 2013, 14:48

na zdrowy rozum może nie ma, ale chwilówki właśnie po to powstały, żeby pożyczać na większy procent pieniądze osobom, które nie mogą uzyskać taniego kredytu w zwykłym banku, w którym marża i oprocentowanie będą podwójnie niższe
blanka.win

Chwilówki bez bik i krd - czy istnieją naprawdę

Postautor: ktoś » czwartek 10 sty 2013, 15:44

No właśnie sęki w tym zdrowym rozsądku. O ile osoby szukające takich ofert są to najczęsniej ludzie obdarzeni małym ilorazem inteligencji to jednak każdy kto pożycza komuś pieniądze to raczej bardziej ogarnięta postać i jest to ktoś kto umie zarabiać kasę. Dlatego nie ma bata żeby pożyczkodawca dający kasę bez żadnego zastawu nie zajrzał do KRD. Nikt nie chce kasy tracić tylko ją zarabiać. W Polsce golców żyjących na kredyt nie brakuje i komornicy nie mają co z nich ściągać więc pożyczenie im gotówki byłoby równoznaczne z rozdaniem jej za darmo. Chwilówki to nie żadna pomoc finansowa tylko gruby biznes stworzony przez ludzi znających się jak mało kto na zarabianiu pieniędzy.
ktoś

Gdzie dostanę chwilówke bez sprawdzania w bazach

Postautor: zenek » piątek 11 sty 2013, 17:45

Też przychylam się do zdania, że bez zabezpieczenia nikt nikomu nie pożyczy pieniędzy jeśli istnieje duże prawdopodobieństwo nie odzyskania kasy a co za tym idzie nie zarobienia na posiadanym kapitale. Jeśli szukasz Marian jakiegoś programu partnerskiego to tak czy inaczej wstaw tam jakies netcredit, viasms, vivus itp bo pomimo tego, że one na pewno sprawdzają KRD to nie koniecznie weryfikują potencjalnego klienta w BIK więc jeśli masz takie odwiedziny na swoich stronach to może wpadnie parę złoty za poprawnie wypełnione leady wspomnianych powyżej chwilówek.
zenek

Gotówka bez BIK w internecieruje?

Postautor: orzech » niedziela 13 sty 2013, 19:53

Oto masz namacalny przykład, że istnieją w Polsce pożyczki bez sprawdzania w bazach BIK. Czasem w moim budżecie domowym bywa tak, że brakuje mi pod koniec miesiąca pieniędzy. Pracuję w prywatnej firmie i też nie zawsze mogę liczyć na stały termin wypłaty tak jak w urzędach, czy w przedsiębiorstwach państwowych. Wówczas posiłkuje się szybkimi pożyczkami do wypłaty. Błyskawiczną kasę bez sprawdzania rejestru BIK bez problemu otrzymacie na stronie internetowej Twojachwilowka.pl. Fakt są to małe pożyczki bo w kwocie od 50 do 400 złotych ale zawsze mogą podreperować domowe finanse. Wypłata gotówki na konto odbywa się w jeden dzień. Okres spłaty pożyczki został ustalony maksymalnie na 30 dni.
orzech

Pieniądze na dowód osobisty bez BIK

Postautor: kantoś » niedziela 13 sty 2013, 20:27

Gotówka na dowód osobisty to flagowy produkt niejednego parabanku. Niekiedy po szybką chwilówkę nie trzeba się udawać osobiście-istnieją przecież pożyczki z dowozem do domu. Łatwiej jest znaleźć firmę pożyczkową nie weryfikującą klientów w BIK niż parabank nie sprawdzający KRD. Firmy pożyczkowe nie mają podpisanej umowy z BIK o wymianę informacji. Natomiast KRD wykaże wszystkie zaległości potencjalnego klienta-nawet jeśli nie zapłacił rachunku za telefon. W parabanku Oscar z Wrocławia otrzymamy chwilówkę bez zaświadczeń od pracodawców i bez weryfikacji danych w BIK. Trzeba tylko posiadać rachunek bankowy oraz dowód osobisty. Kwoty udzielanych pożyczek zamykają się w przedziale od 100 do 1000 zł.
kantoś

Re: Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Postautor: ktoś » wtorek 22 sty 2013, 18:07

Jest dla mnie mega logiczne, że każdy kto nie bierze zastawu i pożycza nawet 100 zł to chce wiedzieć komu pożycza kasę, a w KRD można wstępnie sprawdzić czy nie mamy do czynienia z kimś kto jest pozadłużany we wszystkich możliwych instytucjach lub u ludzi prywatnie.
ktoś

Chwilówki bez bik i krd - przez internet

Postautor: Koleś » czwartek 07 lut 2013, 16:10

Myślę, że głównie chodzi o pożyczki oferowane przez takie firmy jak Vivus , Net Credit czy podobne. Chociaż zaczyna się to powoli zmieniać. Czytałem, ze Wonga podjął współpracę włąśnie z BIK. Zatem już niebawem wszystkie chwilówki przez internet będą sprawdzały BIK.
Koleś

Re: Chwilówki bez bik i krd - przez internet

Postautor: Zaro » piątek 08 lut 2013, 12:13

Koleś pisze:Myślę, że głównie chodzi o pożyczki oferowane przez takie firmy jak Vivus , Net Credit czy podobne. Chociaż zaczyna się to powoli zmieniać. Czytałem, ze Wonga podjął współpracę włąśnie z BIK. Zatem już niebawem wszystkie chwilówki przez internet będą sprawdzały BIK.

Niektóre firmy pożyczkowe faktycznie podpisują z BIK umowy na sprawdzanie klienta, więc co niektórzy nawet w prywatnych firmach nie dostaną pożyczki. Ale dla takich osób jest dobra wiadomość, że prywatna firma pożyczkowa nie ma obowiązku sprawdzania sytuacji finansowej klienta w BIKU.
Zaro

Kto oferuje Chwilówki bez bik i krd

Postautor: ona » sobota 23 lut 2013, 09:34

Pożyczka gotówkowa OK Money
• Szybka kasa od ręki!
• Całkowicie online!
• Do 1500 zł!
• Błyskawiczny przelew na konto!
ona

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi