Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

VIVUS - Chwilówki bez bik i krd

Postautor: Piotr Szczecin » piątek 08 mar 2013, 12:04

Ja polecam VIVUS. Szczególnie ciekawe jest to, że są najtańsi i dla nowych klientów pierwszą pożyczkę udzielają bez opłat. Dlaczego by z tego nie skorzystać ?
Pieniądze szybko przelewają na konto - jak ktoś już musi brać chwilówkę to VIVUS.
Piotr Szczecin

Re: Chwilówki bez bik i krd - czy ktoś oferuje?

Postautor: Natan » poniedziałek 25 mar 2013, 12:32

Zapraszamy na stronę TUK.pl - Tylko Uczciwe Kredyty ! Prezentujemy kilkanaście wiarygodnych i rzetelnych ofert pożyczkowych. Sam zdecyduj, która oferta jest dla Ciebie najlepsza i wyślij wniosek !

TUK.pl - z nami znajdziesz najlepszą ofertę pożyczkową!
Natan

Postautor: Cezar Dom Finansowy » piątek 29 mar 2013, 12:10

Witam serdecznie,

Nasza firma - Cezar Dom Finansowy oferuje "chwilówki" bez sprawdzania w jakichkolwiek bazach. Niezbędne jest jednak otrzymywanie dochodu tytułem umowy o pracę , emerytury/renty i brak obciążeń komorniczych.

Pozdrawiam,
www.dfcezar.pl
Cezar Dom Finansowy

Chwilówki bez bik i krd

Postautor: Fachofiec » czwartek 09 maja 2013, 20:12

Widzę, że jałowa dyskusja tu się zdrowo rozwija. Piszcie sobie co tylko chcecie, ale WSZYSTKIE firmy chwilówkowe sprawdzają najważniejsze bazy. Vivus, Netcredit, Wonga, Provident - nie dają się naciągnąć i sprawdzają BIK, KRD, Erif. Jak ktoś jest umoczony to nie ma szans na pieniądze. Nie ma też co szukać ofert. No chyba, że u lichwiarzy.
Fachofiec

Postautor: gasiorek » piątek 10 maja 2013, 00:19

W takiej sytuacji pozostaje jeszcze pożyczka pod zastaw. W Warszawie na ul. Złotej 60 przy Złotych tarasach jest taka firma, która m.in. skupuje złoto i monety a jednocześnie tam można uzyskać pożyczkę pod zastaw złota, starych monet, także sprzętu elektronicznego. To u nich udało mi się pożyczyć kasę na zakup materiałów produkcyjnych, które szybko sprzedałam i pożyczka spłacona. Zwykle mijałam z daleka lombardy, bo kojarzyły mi się z wyzyskiem. Tu nic takiego nie było. Pomogli, doradzili i wcale nie byli drodzy.
gasiorek

Postautor: NowaKowa » wtorek 14 maja 2013, 18:20

Jeśli ktoś będzie szukał, to szkoda czasu. Uprzedzam, że wiele firm sprawdziłam obiecujących pożyczkę bez BIK i to nie jest prawdą. Chyba wszyscy zbierają tylko dane osobowe bo nikt mi nie pożyczył. Nie marnujcie czasu - nikt obecnie nie pożycza bez BIK. Owszem trafiłam na jednego gościa, ale nie dość, że miał lichwiarskie oprocentowanie, to dodatkowo życzył sobie 500 zł przedpłaty. Tutaj akurat nie dam się naciągnąć, bo przedpłatę to tylko oszuści wyłudzają.
NowaKowa

Postautor: Kacha » wtorek 21 sty 2014, 10:13

Ja dostałam przez ABREWO w profi credit bo akurat tam chciałam, normalnie profi odrzuciło mój wniosek, a abrewo dało gwarancję mojej wypłacalności mimo, że jestem w bik i dostałam i tak robi masa ludzi, dzięki temu pojawiły się nowe szanse dla tych których prześladuje ten nieszczęsny wpis w bik - tak jak mnie.
Kacha

Postautor: pikano » wtorek 18 mar 2014, 14:03

Polecam choćby http://www.gtf.pl/Kontakt - tam składasz wniosek i sprawdzasz zdolność.
Wcale nie jest przecież powiedziane, że sam znajdziesz najtańszą pożyczkę - trudno o to.
Ofert jest bardzo dużo, tylko porównując minimum kilka jesteś w stanie ocenić rynek.
A samodzielnie tego nie zrobisz...
pikano

Postautor: Menzatka » czwartek 08 maja 2014, 12:44

Kiedyś przerabiałam temat na wszystkie możliwe sposoby. Informacja że ktoś oferuje chwilówki bez bik i krd to ściema. Jeśli BIK jest zapaćkany zdrowo to nie ma szans. Trzeba szukać pożyczek prywatnych pod zastaw , ale to i tak nie jest prosto dziś.
Menzatka

Pożyczka, Chwilówka bez bik i krd

Postautor: Ewelinka » sobota 07 cze 2014, 11:34

Wszystko zależy od tego co dokładnie jest w tym BIKU. To że firmy pożyczkowe sprawdzają BIK nie znaczy, że w każdym przypadku odmówią chwilówki. Wszystko jest indywidualne. Warto próbować.
Ewelinka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki