Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: ktoś » piątek 11 sty 2013, 19:16

Jestem pewien, że taki temat dotyczący chwilówek internetowych bez sprawdzania w BIK może się kiedyś niejednemu z nas przydać chociażby gdy z jakiś przyczyn zabraknie nam na podatek w terminie. Żeby płacić podatki zgodnie z wymaganym terminem to ja się nie dawno nauczyłem po tym jak nie dość , że zajęto mi konto i popłynąłem niezłe koszty z tym związane to jeszcze potem za spóźnienia zostałem ukarany mandatem 400 zł za VAT i 300 zł za dochodowy.

Podsyłam swoje propozycje chwilówek, które szybko i łatwo można dostać przez internet. Najlepiej wysłać wszystkie poniższe wnioski kredytowe bo wtedy jest największa szansa, że któryś z nich zostanie pozytywnie rozpatrzony i dostaniemy chwilówkę bez ruszania się od komputera i wychodzenia z własnego domu. Dzisiaj jest kilkadziesiąt firm i parabanków w których chwilówki internetowe są na wyciągnięcie ręki, więc starałem się wybrać takie, które działają najszybciej i mają największą przyznawalność.

Sprawdź czy któraś z poniższych firm da Ci pożyczkę, której potrzebujesz.

>>> TUTAJ CHWILÓWKI SĄ ŁATWE DO DOSTANIA <<<
>>> TE POŻYCZKI BEZ PRZELEWU WERYFIKACYJNEGO SĄ CZYNNE ZAWSZE <<<
>>> TU PRZYZNAJĄ NAJCZĘŚCIEJ CHWILÓWKI INTERNETOWE <<<
>>> WEŹ CHWILÓWKĘ INTERNETOWĄ NAPRAWDĘ OD RĘKI <<<
>>> TUTAJ MAJĄ CHWILÓWKI W 15 MINUT NA NAJWIĘKSZE SMY <<<
>>> POŻYCZ JESZCZE DZISIAJ 2 TYS. BEZ RUSZANIA SIĘ Z DOMU <<<

Dlatego tak naprawdę dzisiaj jak będę miał się spóźnić dwa tygodnie to wolę wziąć chwilówkę i wyniesie mnie to taniej i nie poniosę żadnych dodatkowych konsekwencji.
Za pewne wszyscy zauważyli, że ofert na chwilówki w internecie jest w Polsce co najmniej kilkanaście i pewnie powstaną jeszcze kolejne zarówno polskie jak i nowe zagraniczne. Może są też takie których nie kojarzę więc piszcie wszystko co wam przychodzi do głowy bo wolę być zabezpieczony po moich ostatnich przygodach ze skarbówką i mieć w zanadrzu jakiś spadochron finansowy, gdyby przytrafiło mi się opóźnienie.
ktoś

Chwilówka na mandat

Postautor: ziemowit » poniedziałek 14 sty 2013, 09:55

Tak jak wspomniałeś firm pożyczkowych w Polsce jest mnóstwo. Wiele parabanków działa lokalnie i fajnie jakby każdy z forumowiczów podał po parę firm udzielających szybkich pożyczek w swoim województwie lub mieście. Ja akurat potrzebuje szybkiego wsparcia finansowego na zapłacenie mandatu za wykroczenie drogowe. Nazbierało się tego z 300 złotych. Dodam tylko, że mieszkam na Śląsku i chciałbym to spłacić bez wiadomości żony;-)
ziemowit

Firma pożyczkowa na Śląsku

Postautor: king » poniedziałek 14 sty 2013, 09:56

Jeśli chodzi o ten region to spokojnie możesz skorzystać z oferty śląskiej firmy pożyczkowej Marka SA. Dostaniemy tam małą pożyczkę od ręki na każdy cel i oczywiście bez zgody współmałżonka. Można otrzymać gotówkę pod wskazany adres z ominięciem rachunku bankowego. Szczegóły chwilówki w Marka SA:

- okres umowy od 20 do 30 tygodni
- akceptowanie wszystkich źródeł dochodu
- wnioskodawca musi mieć ukończone minimum 25 lat
- bez ukrytych kosztów i uproszczona procedura
- chwilówki w kwocie od 300 do 2 000 złotych
king

Skąd wziąć pieniądze w Tarnowie

Postautor: bolek » poniedziałek 14 sty 2013, 09:57

A czy ktoś słyszał o sprawdzonej firmie pożyczkowej w Tarnowie i w okolicach. Potrzebuję od zaraz kwotę 500 złotych. Jestem w stanie spłacić chwilówkę maksymalnie po miesiącu jak otrzymam kolejną wypłatę.
bolek

Szybkie pieniądze w Tarnowie

Postautor: aleksander » poniedziałek 14 sty 2013, 09:58

W Tarnowie i w okolicach działa dobry doradca kredytowy- parabank Finan. Kwoty o jakie można się u nich starać to pożyczki od 300 do 5 000 złotych. Bardzo ważne jest to, że spotka się z nami osobiście doradca kredytowy i zaproponuje optymalną ofertę. Za pośrednictwem strony internetowej Finan możecie zgłosić chęć spotkania z doradcą.
aleksander

Sprawdzone pożyczki w dużych miastach

Postautor: bunga bunga » poniedziałek 14 sty 2013, 10:00

Biuro doradztwa kredytowego Finan znajdziecie nie tylko w Tarnowie.
Pożyczkę bez dużych obciążeń budżetu domowego można zaciągnąć również w Warszawie, Gdańsku, Kłodzku, Legnicy, Piotrkowie Trybunalskim, Szczecinie, Częstochowie, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie, Opocznie, Poznaniu, Tarnowie, Elblągu, Kaliszu Kwidzyniu, Opolu, Rzeszowie oraz we Wrocławiu.
bunga bunga

Re: Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: Zaro » środa 16 sty 2013, 15:11

Pierwsze firmy pożyczkowe podpisały już umowę z BIK-iem na zakup raportów, więc należy się spodziewać, że pożyczki też staną się trudniej dostępne.
Pożyczkę można wziąć również on-line, ale ofert typu pożyczka na SMS bym unikał.

Pożyczki są dla ludzi, ale warto je brać z głową, a nie pod wpływem emocji czy chwilowych trudności finansowych.
Zaro

Jakie parabanki sprawdzają bik

Postautor: ktoś » środa 23 sty 2013, 10:38

A wiesz już które firmy pozabankowe mają dostęp do BIKu i sprawdzają tam klientów? Myślałem, że to tylko banki między sobą mają taką bazę i nie dają dostępu instytucjom nie objętym nadzorem KNF. Widzę, że chyba się myliłem i moja wiedza o BIK nie jest na najwyższym poziomie :)
ktoś

Re: Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: ebroker » środa 06 mar 2013, 13:12

Ja polecam Vivus.pl Osobiście zajmuję się sprzedażą m.in. pożyczek. I w tej chwili Vivus jest w trakcie dużej kampanii reklamowej. Jeżeli bierze się u nich pozyczke po raz pierwszy (do 1000zł) na 30 dni, nie płaci się ani odsetek, ani prowizji. Po prostu oddaje się 1000zł. Następna pozyczka jest już oprocentowana.
ebroker

Najlepsze chwilówki przez internet

Postautor: Potrzebuje » poniedziałek 11 mar 2013, 12:21

Czy spotkaliście się gdzieś z rzetelnym zestawieniem wszystkich chwilówek w ten sposób, żeby można było wybrać najtańszą ? Aktualnie brałem już dwie chwilówki - po jednej w Vivus i Netcredit - bo dają bez odsetek :)
Teraz potrzebuję kolejnej pożyczki i zależy mi na najniższym oprocentowaniu. Wydaje mi się, że Vivus jest najtańszy, ale może pojawiła się jakaś nowa chwilówka ?
Potrzebuje

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki