Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: Attyla » środa 06 maja 2015, 12:40

Karczi312 pisze:Z fajniejszych rzeczy to masz tam kilka informacji.
1 podane jest ile będzie wynosił termin wydłużenia spłaty (wszystko podam dla vivusa)

Dla pożyczki 1600 zł udzielonej na 30 dni:

na okres 7 dni: 156.80 zł
na okres 14 dni: 201.60 zł
na okres 30 dni: 304 zł

2 koszt nieterminowej spłaty (wszystko podam dla vivusa)

Maks. koszt opóźnienia o 30 dni: 55 zł + odsetki karne (czterokrotność stopy lombardowej NBP: 10%)

Szczegółowe koszty monitów:

– wezwania telefonicznego – 5 zł

– wiadomości sms – 2 zł

– wezwania listownego – 15 zł

Dzięki temu można podjąć bardzo dobrą decyzję. Branie chwilówki z trochę wyższym rso może okazać się lepszym rozwiązaniem.
Niż niższym z wyższymi kosztami nie terminowej spłaty.

Jeden powie, że się bronią. Drug powie dużo kradną.

Jak nie spłacasz to cię dopadną, a to już w jaki sposób to tylko twoja sprawa.
Ciężko jest jak się nie spłaca. Takie kary dowalają, a to wszystko rośnie z dnia na dzień ;/
Attyla

Postautor: Karczi312 » czwartek 07 maja 2015, 09:31

Nie pisał bym o tym jako o obronie.
A raczej jak o naciąganiu ludzi na coś więcej niż sama pożyczka.
Karczi312

Postautor: ulicafinansowa.pl » poniedziałek 11 maja 2015, 23:47

Najlepiej zainteresować się pożyczkami prywatnymi bo w internetowych instytucjach pozabankowych często można natknąć się na naciąganie klienta i płacenie za 10 usług innych niż sama pożyczka.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Nieznajomy122 » czwartek 21 maja 2015, 19:13

ulicafinansowa.pl pisze:Najlepiej zainteresować się pożyczkami prywatnymi bo w internetowych instytucjach pozabankowych często można natknąć się na naciąganie klienta i płacenie za 10 usług innych niż sama pożyczka.

Bez przesady, 10 razy ? To tylko strasenie naiwnych dzieci, ułuda i fałsz aż bije z tego. Proszę o podanie takeigo kogoś.
Jestem świadom praktyk firm, często mam do czynienia z ludźmi którzy nie mają już wyjścia. Jak tylko kontakt z komornikiem . . .
Bo zostali sprzedani . . . https://sowafinansowa.pl/artykuly/pozyczka-przez-internet-co-musimy-wiedziec-przed-jej-podpisaniem-info-o-akcji-zanim-podpiszesz/
Tutaj możecie sobie przeczytać, jeden z moich ulubionych artykułów.
Nieznajomy122

Postautor: Marek » środa 03 cze 2015, 14:09

ulicafinansowa.pl pisze:Najlepiej zainteresować się pożyczkami prywatnymi bo w internetowych instytucjach pozabankowych często można natknąć się na naciąganie klienta i płacenie za 10 usług innych niż sama pożyczka.

A co myślicie o pożyczkach pod zastaw lombardach? Ja pożyczałem niedawno w Warszawie w Lombardzie na Złotej, bezproblemowo i bardzo szybko. Pożyczałem na 14 dni, ale nie dałbym rady spłacić w terminie, więc przedłużyli mi termin bez zbędnych pytań. To chyba lepsza opcja niż chwilówki w tych wszystkich parabankach.
Marek

Postautor: amberus » niedziela 07 cze 2015, 06:27

Jeśli chodzi o małe pożyczki to przecież łatwiej zarobić w dobrym programie partnerskim. Tu np. gdzie jestem zaproszenie tylko 2 osób dziennie daje nam zysk ok. 500 zł. Zero ryzyka i jakiejkolwiek inwestycji. Praca bardzo prosta, w wolnym czasie. A jak komu się chce to zarobi kilka razy więcej i już nie musi brać pożyczki, chyba że dużą. Wszystko opisałem tu - www.bankizarabianie.webnode.com
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: Szczery » wtorek 09 cze 2015, 04:00

Najlepszą chwilówkę bez BIK na jaką ja trafiłem to - brałem u nich pożyczkę na spłatę innych zobowiązań i bez problemu udało mi się takową uzyskać. Pani w obsłudze jest bardzo miła i cierpliwie nas przeprowadza przez cały proces rejestracji i dokumentów. Udało mi się spłacić tak pozostałe chwilówki które miałem zaciągnięte w innych firmach i obecnie płacę jedną, wygodną ratę w tej firmie.
Szczery

Postautor: smerfeta » sobota 19 gru 2015, 20:39

Jasne, że Lendon ma najlepsze warunki i dla nich ważny jest czas tak jak i dla nas wszystkich.
smerfeta

Postautor: Tomaszu » poniedziałek 28 mar 2016, 19:41

ja tam jestem bardzo zadowolony z pożyczek w Lendon - szybko i sprawnie wszystko można załatwić przez internet co jest mega wygodne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy człowiek zabiegany a wszędzie takie kolejki...
Tomaszu

Postautor: Holertzz » czwartek 28 kwie 2016, 14:18

Nie ma pożyczek bez bik. Nawet jeśli firma pożyczkowa twierdzi, że nie sprawdza biku to i tak sprawdza w jakims systemie, w którym są informacje o wziętych pożyczkach itp.
Holertzz

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki