Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: Ola_66 » środa 08 cze 2016, 09:41

bardzo fajna strona - jak dla mnie dzięki temu, że jest taka prosta w obsłudze i przejrzysta można wszystko szybko załatwić i znaleźć wszystkie informacje. koszty wcale nie są takie drogie jak to niektórzy opowiadają. także polecm
Ola_66

Postautor: Cybl » czwartek 27 paź 2016, 16:33

Przez neta można wziąć pożyczkę w Lendon. Ja jakiś czas temu u nich pożyczałem tysiąc złotych. Formalności to chwila moment, pieniążki na koncie są szybko. Zasady jasne a pierwsza pożyczka jest za free, więc zupełnie fajnie.
Cybl

Postautor: marta049 » czwartek 27 paź 2016, 18:36

Pożyczanie nie bywa fajne :)
marta049

Postautor: SebastianSkr » czwartek 03 lis 2016, 20:55

Nie zawsze jest ;) Jednak jak dobrze wybierzemy wcale może nie być tak źle. Masz najlepszy zbiór wszystkich chwilówek krótkoterminowych czy też ratalnych. Gdy masz jakieś pytania to na forum specjaliści pomagają podjąć decyzję, dodatkowo są też oceny od klientów przez które widać które cieszą się najlepszą opinią.
SebastianSkr

Postautor: wiesiek42 » środa 16 lis 2016, 22:12

ja ostatnio brałem pożyczkę w https://www.moneyman.pl/ - proste zasady, pieniądze bardzo szybko na koncie, dosłownie po kilkunastu minutach, żadnych telefonów ani zaświadczeń. oczywiście musisz pamiętać, żeby oddać po kilkudziesięciu dniach :)
wiesiek42

Postautor: ewa571 » wtorek 20 gru 2016, 22:38

Bardzo wiele osób nie może liczyć na kredyt bankowy, więc chwilówki to jedyna opcja, kiedy potrzebują nagłej gotówki. Trzeba tylko dokładnie sprawdzać wszystkie warunki umowy, żeby nas potem nie zaskoczyły dodatkowe koszty. Na stronie https://www.moneyman.pl/ jest nawet dokładna symulacja spłaty, warto z niej skorzystać.
ewa571

Postautor: kaparas » wtorek 24 sty 2017, 09:50

Na początku trzeba powiedzieć sobie jasno, że wszystkie pożyczki bez sprawdzania w BIK, będą na pewno droższe w spłacie od tych tradycyjnych. Oczywiście takich ofert nie brakuje, ale tych sprawdzonych jest co raz mniej ponieważ kiedyś bazy BIK był zarezerwowane wyłącznie dla banków, obecnie korzysta z nich co raz więcej firm pożyczkowych jak wonga, vivus, zaplo etc. Nie jest już więc tak łatwo uzyskać pożyczkę jeśli nie mamy zbyt dobrej historii kredytowej w BIK.
kaparas

Postautor: bobo » niedziela 02 kwie 2017, 08:40

Zgadza się. Kiedyś przyznawalność pozabankowych chwilówek oscylowała w granicach 60% - 90% przynajmniej według posiadanych przeze mnie informacji. Obecnie jest to chyba maks. 30% przyznawalności. Ta przyznawalność spadła dodatkowo wraz z utworzeniem wewnętrznych baz pożyczkobiorców firm pożyczkowych, coś na wzór BIk w których to bazach odnotowywani są wszyscy pożyczkobiorcy, nawet tacy co (jeszcze) nie spóźniają się ze spłata pożyczki.
bobo

Postautor: ponny » wtorek 23 maja 2017, 06:15

nigdy nie korzystałam z chwilówek i mam nadzieję,że nie będę musiała :)
ponny

Postautor: gutek » środa 31 maja 2017, 17:26

Czy można zaufać firmom, udzielającym pożyczek \? Nasłuchałem i naczytałem się sporo negatywnych opinii apropos chwilówek. Tymczasem na temat tej firmy czytam same pochlebne komentarze. Chciałbym trochę rozwinąć swój sklepik ale środków na to niestety nie mam. Macie jakieś doświadczenie z tą firmą ? Zdaje się, że nazywa się Aasa. Tyle zrozumiałem z ich stronki. Proszę o podpowiedzi. Dodam tylko, że w moim przypadku odpadają kredyty bankowe.
gutek

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki