Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: Czeslaw32 » środa 31 lip 2013, 08:26

Myślę, że lepiej jest, aby rozpocząć nowy biznes z szybką pozyczka bez bik, ani nie uruchamia się w ogóle, bo z ręki pieniędzy.
Czeslaw32

Postautor: chwilówka na dowód » środa 31 lip 2013, 14:48

Ja od siebie polecam takpozyczka.pl - chwilówka bez bik, na dowód osobisty. Beż zaświadczeń, do 2000 zł. Pierwsza pożyczka zupełnie za darmo. Polecam wszystkim, coś wspaniałego.
chwilówka na dowód

Postautor: Kark » piątek 02 sie 2013, 11:46

Takpożyczka.pl super sprawa, również otrzymałem pożyczkę w wysokości 200 zł. Chciałem 500 zł bo potrzebuję na naprawę auta, no ale napisali, że max. mogą pożyczyć 200 zł. Dobre i to tym bardziej, że nie mam stałej pracy no i mam 18 lat. Mają super obsługę. Pozdrawiam panią Kasię z BOKu :)
Kark

Postautor: time_to » sobota 10 sie 2013, 09:14

Chwilówki nigdy nie będą dobre... ich oprocentowanie jest ogromnie wysokie, przez co w ogóle nie są korzystne.
time_to

Postautor: Liwia » środa 11 wrz 2013, 11:35

time_to pisze:Chwilówki nigdy nie będą dobre... ich oprocentowanie jest ogromnie wysokie, przez co w ogóle nie są korzystne.

Zasadniczo się z tobą zgadzam, bo tak w większości jest. Szukając pożyczki przeraziłam się jakie jest oprocentowanie... Ale to tylko kwestia znalezienia dobrej firmy, która nie zdziera z klientów ogromnych pieniędzy. Ja zdecydowałam się na via sms, bo tam chociaż miałam świadomość ile dokładnie mnie to będzie kosztować. A oprocentowanie w skali miesiąca nie jest duże tak jak się wydaje.
Liwia

Postautor: volf » wtorek 01 paź 2013, 08:04

Chwilówki mają bardzo wysokie RRSO - ale taka jest specyfika tych pożyczek. Nie można tego porównywać z bankami, bo to są dwie zupełnie różne usług. Kredyty w banku są najczęściej długoterminowe i na wyższe kwoty. Bank musi przeprowadzić odpowiednią weryfikację, czasem ta procedura trwa bardzo długo. Natomiast kredyty pozabankowe przeznaczone są dla ludzi o niskich dochodach, bezrobotnych - tych, którzy nie mają szans na normalny kredyt w banku. Ale chwilówka to najczęściej drobna kwota na krótki czas, dlatego to rrso wyjdzie bardzo wysokie. Najważniejsze jest to żeby kredyty spłacać w terminie. Chwilówki na pewną będą coraz popularniejsze, bo wielu ludzi traci pracę i potrzebuje pieniędzy na podstawowe rzeczy. Tak naprawdę gdyby nie te firmy to nie mieliby gdzie pożyczyć pieniędzy

Mały wykres przedstawiający tendencję:

Obrazek

Wykres ze strony okmoney.pl, dział chwilówki
Pieniądze szczęścia nie dają. Mam teraz 50 mln dolarów, ale jestem tak samo szczęśliwy jak wtedy, kiedy miałem 48 milionów.
volf

Postautor: newman » środa 16 paź 2013, 09:34

Mało znana marka BezBanQ.pl, ale polecam jeśli ktoś szuka pożyczki spłacanej w miesięcznych ratach.
Pożyczki do 1500 zł od pierwszego wniosku. Dowolność jeśli chodzi o udokumentowanie dochodu.
Pożyczki to nie kredyty, jak sama firma bezbanq przypomina na swoim blogu (dość ciekawym):
http://bezbanq.pl/blog/wpis/5/5-pozyczki-to-nie-kredyty
newman

Postautor: AsiaP » środa 16 paź 2013, 10:56

chwilówki chwilówkom nierówne. Niektóre firmy nie naliczają prowizji przy pierwszej pożyczce, ale za to mają wysokie opłaty za przedłużenie spłaty. Najlepiej szukać informacji w porównywarkach pożyczek, np. na netpozyczka.pl, tam wszystkie informacje są podane i dzięki temu łatwiej wybrać najlepszą ofertę
AsiaP

Najlepsze chwilówki przez internet

Postautor: Zorientowany » poniedziałek 21 paź 2013, 15:32

Niestety najlepsze chwilówki ogólnodostępne w internecie zawsze sprawdzają podstawowe bazy danych - BIK i KRD. Ktoś, kto ma w tych bazach niezbyt pozytywne opinie nie skorzysta z oferty. Owszem spróbować można, ale naprawdę nikłe są szanse na pożyczenie pieniędzy.
Zorientowany

Postautor: AsiaP » środa 06 lis 2013, 16:34

Dokładnie, na blogu netpozyczka.pl jest zestawienie z jakich baz danych dłużników korzystają poszczególne firmy pożyczkowe przy weryfikacji klientów. Okazuje się, że wszystkie korzystają z baz danych.
AsiaP

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki