Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: paweł31 » wtorek 19 lis 2013, 17:06

Ja dostałem pożyczkę w Skarabeuszu. Zostały mi do spłaty dwie raty. Mogę szczerze polecić tą firmę. Wcześniej miałem pożyczkę w Providencie i Pan który mi jej udzielał dosłownie mnie nachodził. Mieliśmy umówiony termin cotygodniowej spłaty a on potrafił przyjść trzy razy w tygodniu bez zapowiedzi!!!
paweł31

Postautor: Bart » środa 20 lis 2013, 14:53

Pożyczki pozabankowe, dla pracujących, emerytów/rencistów,rolników i osób prowadzących działalność gospodarczą,od 500 zł do 50 000 zł, minimum formalności. W ofercie posiadamy również pożyczki chwilówki, także na sam dowód osobisty bez dokumentowania dochodu. Możesz także złożyć wniosek przez internet na stronie: http://ikreditum.pl. Nasza siedziba znajduje się w Kaliszu WLKP.

tel: 733166730
Bart

Postautor: ProvidentPolska » środa 20 lis 2013, 16:54

Dokładamy wszelkich starań, by nasi przedstawiciele działali zgodnie z naszymi standardami. Dlatego, jeśli nasz klient ma uwagę do jakości pracy naszych pracowników lub przedstawicieli powinien skorzystać z procedury reklamacyjnej i skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

http://www.provident.pl/pages/Kontakt

Biuro Prasowe Provident Polska

paweł31 pisze:Ja dostałem pożyczkę w Skarabeuszu. Zostały mi do spłaty dwie raty. Mogę szczerze polecić tą firmę. Wcześniej miałem pożyczkę w Providencie i Pan który mi jej udzielał dosłownie mnie nachodził. Mieliśmy umówiony termin cotygodniowej spłaty a on potrafił przyjść trzy razy w tygodniu bez zapowiedzi!!!
ProvidentPolska

Postautor: Mika » środa 04 gru 2013, 18:41

Według mnie via sms ma w swojej ofercie najdogodniejsze chwilówki. Szybko sprawnie . Potwierdzenie sms przyszlo w parę chwil. To idealna propozycja na szybka gotówkę
Mika

Postautor: antonina » czwartek 05 gru 2013, 13:47

Wzięłam pożyczkę w Skarabeuszu, spotkałam się z bardzo milą obsługą, szybko dostałam pożyczkę. Raty nie są wysokie dostosowałam je do swoich możliwości- nie było z tym problemów.
antonina

Postautor: Margarett » wtorek 17 gru 2013, 22:30

A ja brałam dwa razy w via sms. I nie miałam żadnych problemów. Plusem było to, że pieniądze szybko były na koncie a ludzie tam praacujący naprawdę mili. Dzwoniłam do nich w sprawie przedłużenia i pani pracująca tam powiedziała mi wszystko krok po kroku. Super.:)
Margarett

Postautor: basieńka » czwartek 19 gru 2013, 14:56

Również korzystałam z usług via sms i nie powiem złego słowa o tej firmie. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa, to wg mnie główne auty tej firmy. Jeżeli ktoś potrzebuje pieniążków "na wczoraj" to zdecydowanie polecam via sms.
basieńka

Re: Chwilówka na mandat

Postautor: muza777 » poniedziałek 30 gru 2013, 22:10

ziemowit pisze:Tak jak wspomniałeś firm pożyczkowych w Polsce jest mnóstwo. Wiele parabanków działa lokalnie i fajnie jakby każdy z forumowiczów podał po parę firm udzielających szybkich pożyczek w swoim województwie lub mieście. Ja akurat potrzebuje szybkiego wsparcia finansowego na zapłacenie mandatu za wykroczenie drogowe. Nazbierało się tego z 300 złotych. Dodam tylko, że mieszkam na Śląsku i chciałbym to spłacić bez wiadomości żony;-)

chwilowki sa dobre tyle tylko iz nie nalezy tego trkatowac jako recepty na zycie do takich dobrych chwilowek napewno zaliczyc mozna morgis.pl to doslownie szybka kasa przez smsa 799101010 sa tania firma pozyczkowa i napewno bedziesz mogol sobie pomoc
muza777

Postautor: kredyty_pl » czwartek 30 sty 2014, 10:49

Jeżeli poszukujecie Państwo chwilówki w sieci? To najlepiej porównać je pod względem kosztów. Wybór obecnie jest bardzo duży. Każda oferta pożyczki jest inna. Tak jak też inne bazy dłużników sa sprawdzane. Na stronie www.pozyczki-ok.pl można zapoznać się z prawie wszystkimi ofertami chwilówek dostępnymi w polskiej sieci.
kredyty_pl

Jakie są teraz polecane najlepsze chwilówki

Postautor: Moher » wtorek 18 mar 2014, 09:24

Potrzebuję pilnie 1000 zł na jakieś 3 tygodnie. Zupełnie nie wiem gdzie pożyczyć. Nie wierzę najróżniejszym rankingom bo wszystko tam jest reklamą i niekoniecznie najlepsze pożyczki są na pierwszych miejscach. Chętnie dowiem się co na forach piszą na ten temat ludzie , którzy korzystali z chwilówek.
Jakie macie doświadczenia ? Jaką chwilówkę wziąć jednorazowo ? Czy Vivus ?
Moher

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki